Lev – horoskop na rok 2020

22.7. - 22.8.

Lev – horoskop na rok 2020

Bojujte za to, čomu veríte. Máte v sebe dostatok odvahy a sily, aby ste uspeli. Je čas zmien, nemali by ste sa im prispôsobovať, ale priamo ich určovať. Máte v sebe niečo, čo iní márne hľadajú, keď chcú dosiahnuť úspech. Stačí, keď to zo seba vydolujete. Okrem sily by ste však mali ukázať aj veľkorysosť. Vaše úspechy nie sú len vaše, tak to berte. Získavajte priateľov, nie nepriateľov. Občas síce aj vás prepadne zlá nálada – ak to preženiete, malo by stačiť jediné slovíčko – prepáčte.

JAR: Už začiatok roka jasne naznačí , ako môže dopadnúť jeho koniec. Rozbehnete sa veľmi dobre, chvíľami až nad očakávanie. Je vo vás energia, ktorá je tvorivá, nie deštrukčná. Občas svoje nadšenie preženiete, ale nakoniec to dokážete korigovať tak, aby ste minimalizovali škody, ktoré ste tým spôsobili.

LETO: Prepadnú vás pochybnosti. Budete na rázcestí, z ktorého sa môžete vydať viacerými smermi. Zvoľte si ten, ktorý poznáte. Najskôr sa snažte dotiahnuť projekty do záverečnej fázy, až potom sa venujte experimentom. Počas leta si však doprajte dlhý odpočinok. Aj vaši blízki by vás radi videli doma, nie v práci.

JESEŇ: Nenechajte vychladnúť ani seba, ani iných. Po lete by ste mali mať dostatok síl na to, aby ste dokázali udržať slušné tempo. Budete mať vyššie príjmy, ale aj výdavky. Ak vás to trápi, zverte svoje peniaze iným – pri zvyšovaní výdavkov zvoľte svojich blízkych, pri zvyšovaní príjmov profesionálov. Výsledok sa dostaví.

ZIMA: Pribudnú vám povinnosti, ale aj starosti. Záver roka bude oveľa pracovnejší, než vám bude vyhovovať. Bude ťažké deliť čas medzi prácu a rodinu. Práca sa sťažovať nebude, ale vaši blízki áno. Snažte sa im to nejako vynahradiť. Na konci roka by vám svedčalo meditovanie, ale nebudete mať na to voľný čas.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: moc, rýchlosť, pracovitosť, nepozornosť, netrpezlivosť, nevšímavosť

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, február, máj, júl, september, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 4, 5, 15, 18, 23, 24

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online