Lev – horoskop na rok 2021

22.7. - 22.8.

Lev – horoskop na rok 2021

Hoci sú Levy obvykle prirodzenými vodcami a len málokedy sa nechajú rozhodiť, rok 2021 im pripraví celý rad situácií, kedy budú musieť zapojiť všetok svoj um, aby všetko ustáli so cťou.

Tomuto znameniu nový rok v láske príliš nepraje, naopak možno očakávať nepríjemné prekvapenia a rozčarovania. Predovšetkým planéta Urán bude hatiť pokusy o zoznámenie, prípadný nový vzťah je preto potrebné nadväzovať len nanajvýš uvážlivo. Tiež už existujúce vzťah sa možno otrasie v základoch, možno odporučiť mať oči otvorené a nezabúdať prejavovať partnerovi dostatok lásky.

Pre Levov majú úspech a budovanie kariéry dôležitý význam. V roku 2021 však bude pravdepodobne potrebné prehodnotiť svoje priority, pretože udržať si dobrú pracovnú pozíciu či isté miesto bude oveľa ťažšie. Je len na danom jedincovi, čo všetko je ochotný svojej práci obetovať.

Rok 2021 bude klásť na Leva nemalé nároky, pomôcť mu môže jeho prirodzená autorita, organizačné schopnosti a pevná vôľa.

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2021
Túžite sa dozvedieť podrobnosti o tom, čo vás v roku 2021 čaká? Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 700 888 alebo nám pošlite SMS.

veštice online