Lev – horoskop na rok 2024

22.7. - 22.8.

Lev – horoskop na rok 2024

Ohnivé bytosti vstupujú do karmického roka. Takéto obdobia dávajú príslušnému človeku odpoveď na to, ako žil dosiaľ. Funguje pritom jednoduchá matematika. Jedinci, ktorí počas takzvanej osudovej etapy prežijú pozitívne udalosti, získavajú signál z múdreho Univerza, že v ostatných rokoch ako ľudia nezlyhali – a ich pomyselná životná kronika je bez hriechov či prešľapov. Naopak, tie osoby, ktoré počas karmických časov zaregistrujú útrapy, úskalia a problémy rôzneho druhu, dostávajú indíciu, že pochybili. No a teraz si musia „vyjesť“ osudové lekcie. Proti karmickým skúškam sa bojovať nedá a ani neodporúča – treba ich akceptovať. Súperenie s karmou odčerpáva veľa energie – a človek si aj tak nepomôže.

Karmické vibrácie zasiahnu najmä oblasť vzťahov. Osud dobehne tých nositeľov piateho znamenia zvieratníka, ktorí v minulosti vedome ubližovali blízkym, týrali ich, mučili, klamali alebo podvádzali. Teraz sa im to vráti, a to podobe emočných sklamaní, zrád a podpásoviek. Naopak, Levi, ktorých karmická kronika disponuje čistými stranami, si vychutnajú harmonický a príjemný rok.

Materiálnu sféru poznačí „rozvláčnosť“. Levi a Levice budú musieť kvôli úspechu vyvinúť oveľa viac úsilia než dosiaľ. To však vôbec neprekáža – aspoň si budú väčšmi vážiť to, čo sa im podarí zrealizovať či docieliť.

Nositelia ohnivého znamenia, ktorí sú na dôchodku, by mali veľa čítať, a to aj duchovnú alebo ezoterickú literatúru.

V rámci zdravia sa oplatí mať pod dozorom srdcovo-cievny systém a žalúdok. Oslabia ich stresy.

Január až marec
Rok sa nezačne ružovo. Januárové dni budú „potemnelé“, prípadne až depresívne. Len máloktorý Lev si nájde dôvody na radosť. Psychiku treba rozveseľovať dobrou spoločnosťou, smiatím sa a pozeraním komediálnych filmov či seriálov.
Podobné vibrácie poznačia aj druhý mesiac. Negatívne alebo škaredé myšlienky treba ihneď zamiesť pod koberec – a dopovať sa výsostne pozitívnymi mantrami.
Marec žičí orientovaniu pozornosti do duchovného rozkvetu. Na škodu by neboli spirituálne knihy, prípadne aj zaujímavé prednášky na témy medzi nebom a zemou.

Apríl až jún
V apríli sa zložitejšie časy skončia. Nad ohnivákmi opäť vyjde hrejivé slnko. Sentiment, melanchólia či depresívne pohnútky z predošlých mesiacov sa stanú minulosťou. Hviezdy apelujú na športové činnosti.
Máj bude karmický – Levi zaregistrujú takzvané osudové momenty. Ak budú prajné, pôjde o indíciu, že levia karma je relatívne čistá. Naopak, záporné udalosti upozornia na „zanesenú“ karmickú kroniku.
Jún žičí zmenám. Uzatvoria sa staré a otvoria nové „levely“ života. Mnohé deti Slnka sa pustia do čerstvých výziev.

Júl až september
V júli sa pripravte na akčné dni. Všetko bude rýchle, dynamické, progresívne. To vám však vonkoncom nespraví vrásky na tvári; práve naopak – budete sa cítiť ako ryby vo vode.
Počas augusta sa povenujte vzťahom. Nie je vylúčené, že vaša polovička či rodina nadobudla pocit, že všetku pozornosť investujete do materiálnych tém. A v podstate majú pravdu.
V septembri zažiarite. Vaša krása – vnútorná aj vonkajšková – narastie. Okolie pre vás urobí všetko, čo vám zbadá na očiach. Vo vzduchu visí úspech v každučkej sfére bytia.

Október až december
V októbri si vychutnávajte život a jeho benefity. Tešte sa z magického jesenného počasia. Prípadne zorganizujte rodinný výlet. Desiaty mesiac je vhodný aj na „prerábku“ príbytku.
Tvorivým činnostiam žičí november. Nápady či idey, ktoré vám skrsnú v hlave, pretavte do reality. Ak máte vzťah k umeniu, cibrite svoje kvality – maľujte, spievajte, tancujte. Obklopujte sa farbami a vôňami.
December bude – podobne ako úvod roka – náročnejší na psychiku. Snažte sa neupadať na duchu a ostávať pozitívne zmýšľajúcim jedincom.

Kľúčové slová či slovné spojenia
karma, osudové lekcie, zachovávanie si pozitívneho umu – a to aj v prípade životných „buchnátov“, staranie sa o psychiku, ustriehnutie stresových faktorov

Priaznivé mesiace
marec, apríl, júl, august, september a október

Nepriaznivé mesiace
január, február, máj a december

Šťastné čísla
6, 8, 13, 20, 21, 39 a 40

Harmonizujúci minerál
Ametyst – človeku pomáha lepšie a ľahšie zvládať životné úskalia, a to aj tie, ktoré majú karmický ráz, zbavuje ťažkých myšlienok, eliminuje stresy a napätie, rozpozitívňuje existenciu ako takú


veštice online