Ryby – horoskop na rok 2020

19.2. - 19.3.

Ryby – horoskop na rok 2020

Nevyhnete sa extrémom. Silní okolo vás budú ešte silnejší, slabí ešte slabší. Budete sa pohybovať niekde medzi nimi. Je dôležité, aby se si vybrali vlastnú cestu, ktorá vám prinesie viac nezávislosti a zároveň dobrý pocit z dosiahnutých výsledkov. Samozrejme, prídu aj prehry, ale neprikladajte im väčší význam než naozaj majú. Pozor na hospodárenie so silami. Vždy si nechajte malú rezervu, nechoďte na doraz. Ak budete potrebovať pomoc, požiadajte o ňu – nájdete dosť ochotných ľudí.

JAR: Stane sa veľa dôležitých vecí, ktoré spočiatku nedokážete doceniť. Až neskôr pochopíte, že boli podstatné. Urobíte viac správnych rozhodnutí než nesprávnych. Pozor na falošných ľudí, mohli by vám spôsobiť problémy. Vašu zaneprázdnenosť pocíti aj vaša rodina, mali by ste im to nejako kompenzovať.

LETO: Tempo sa spomalí, berte to ako signál, že si máte odpočinúť. Začnú sa prejavovať výsledky vašich krokov, teraz je vhodný čas na plánovanie ďalších. Môžete mať určité problémy vo financiách, sú to dôsledky predošlých rozhodnutí, ktoré neboli najlepšie. Mali by ste sa tiež zamyslieť sa nad svojimi neresťami.

JESEŇ: Dbajte na korektnosť, ale nečakajte ju od ostatných. Občas to bude vyzerať ako v džungli, kde každý bojuje o prežitie, aj keď sa navonok budete všetci na seba usmievať. Nestrácajte hlavu, máte tromfy, ktoré sa dajú použiť. V láske prídu problémy, ktoré vyplývajú z nedorozumenia. Viac sa zhovárajte.

ZIMA: Rekapitulácia roka dopadne dobre, ale pocítite, že to mohlo byť lepšie. Chvíľami ste však išli až po hranice svojich možností, takže nebanujte za ničím. Venujte svoj čas uzatvoreniu toho, čo zostane otvorené. Nemali by ste si nechávať žiadne nevybavené účty – ani v práci, ani vo financiách a už tobôž nie v láske.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: výkonnosť, spoľahlivosť, férovosť, úzkostlivosť, workoholizmus, ignorancia

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 13, 21, 24, 25, 30

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online