Ryby – horoskop na rok 2021

19.2. - 19.3.

Ryby – horoskop na rok 2021

Empatické Ryby dostanú jedinečnú šancu splniť si svoje tajné sny. Hoci ich rok 2021 nebude mať úplne pokojnú hladinou, preplávať ním nakoniec zvládnu väčšinou pomerne ľahko a vlny, ktoré sa objavia, im cestu skôr uľahčia.

Ryby by sa mali zamerať najmä na budovanie domova. A je všeobecne známe, že práve toto znamenie má pre budovanie domova výnimočný cit. Atmosféra útulného domova sa prenesie aj do vzťahu, ktorý sa tým ešte viac upevní.

V pracovnom živote by sa Ryby nemali ostýchať predniesť svoje nápady a presadiť zaujímavé myšlienky, ktorých majú plnú hlavu. Nastane tiež vhodná doba na rekvalifikáciu a doplnenie vzdelania. Dokonca nie je potrebné sa obávať ani väčších zmien, planéty sú týmto skutkom naklonené.

Pre väčšinu Rýb bude rok 2021 pomerne pokojný a bez väčších karambolov. Ryby však nesmejú zabúdať na seba a svoje potreby, často majú príliš veľké tendencie sa prispôsobovať ostatným na úkor svojho šťastia.

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2021
Túžite sa dozvedieť podrobnosti o tom, čo vás v roku 2021 čaká? Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 700 888 alebo nám pošlite SMS.

veštice online