Rak – horoskop na rok 2021

21.6. - 21.7.

Rak – horoskop na rok 2021

Rok 2021 nebude pre Raka nijako jednoduchý. Život mu do cesty postaví nejednu skúšku, u ktorej nebude zrejmé správne rozriešenie. Výhody na jeho stranu prináša jeho povaha, predovšetkým logické uvažovanie a nutná dávka empatie.

V oblasti lásky a vzťahov čaká Raka veľké bilancovanie. Pravdepodobne si bude klásť celý rad otázok s nejasnou odpoveďou. Na scénu vstúpi pocity neistoty vo vzťahu, prípadne bezradnosť pri snahe o zoznámenie. Možno odporučiť sa stiahnuť skôr do ústrania, neurobiť zásadné rozhodnutia a prestať riešiť každú malichernosť.

Hoci je Rak nielen empaticky založený, ale dokáže dobre pracovať aj s faktami, v roku 2021 pre neho bude občas zložité sa zorientovať v aktuálnej situácii. V práci bude preto pravdepodobne zažívať isté rozčarovanie a nespokojnosť. Čaká ho preto rozhodovanie, či zostať na rovnakom mieste alebo radšej prejsť o pár krokov ďalej.

V roku 2021 bude musieť Rak urobiť niekoľko väčších rozhodnutí, hoci on sám ešte nebude úplne dobre pripravený. Tieto udalosti ho však môžu vo výsledku posilniť.

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2021
Túžite sa dozvedieť podrobnosti o tom, čo vás v roku 2021 čaká? Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 700 888 alebo nám pošlite SMS.

veštice online