Rak – horoskop na rok 2023

21.6. - 21.7.

Rak – horoskop na rok 2023

Pred Rakmi, deťmi Mesiaca, sa otvára rozporuplný rok – kvalitný a plodný na materiálnej úrovni, krízovejší na citovej báze.

V rámci osobných zväzkov – partnerstiev či manželstiev – sa vyostria doterajšie problémy. A tiež inakosti oboch strán. Napokon, viacerí Raci za ostatné roky registrovali, že po svojom boku majú diametrálne odlišnú polovičku, s ktorou názorový prienik hľadajú horko-ťažko. Vygradované vzťahové starosti nositeľov štvrtého znamenia zvieratníka nesmierne unavia, no na strane druhej ich prinútia definitívne sa rozhodnúť. Čiže uzatvoriť tie „spojky“, ktoré nefungujú a ktoré sú pre oboch partnerov utrpením či nočnou morou. Po verdikte treba pamätať na jedno: dané rozhodnutie vnímajte ako dobrú vec – a nerýpte sa v tom. Nič neľutujte. A opätovne neotvárajte zabuchnuté „komnaty“. Raci, ktorí vzťah ukončia, čoskoro vstúpia do nového partnerstva. A nový zväzok je „ukutý“ aj pre tie vodné bytosti, ktoré sú dlhší čas samy.

V rámci práce a kariéry sa pred júnovo-júlovými osobami vinie mimoriadne prajné obdobie. Viacerí zamestnaní Raci budú povýšení, dvihne sa im plat, získajú si obdiv u šéfov aj kolegov. Pozitívne momenty zažijú aj tí jedinci, ktorí sú sami sebe pánmi.

„Vodákov“ na dôchodku potešia dobré správy späté s rodinou – najmä také, ktorých menovateľom je sobáš či tehotenstvo.

V rámci zdravia treba mať pod drobnohľadom pevné časti organizmu – kosti, kĺby, chrbticu.

Január až marec
V prvom mesiaci sa venujte spirituálnym činnostiam – napokon, máte k nim blízko. Zhovárajte sa s Bohom či anjelmi, prípadne aj s vlastnou dušou. Používajte modlitby, mantry, afirmácie. Prípadne čiahnite po pozitívnych rituáloch alebo obradoch.
Počas februára „vymodelujte“ v hlave nové plány – najmä také, ktoré sa týkajú práce, kariéry či financií. Pamätajte, že rok 2022 materiálnemu progresu silne žičí.
V marci sa pustite do realizácie stanovených mét. Vyjdú nad vaše očakávania. Stotožnite sa s faktom, že môžete mať všetko, po čom prahnete.

Apríl až jún
V apríli sa spoliehajte najmä na vlastné Ja. Nečakajte na zázraky, zásahy z Božej ríše či pomoc od iných ľudí. Uvedomte si, že sila na zdolanie prekážok alebo odštartovanie nových cieľov a úloh sa ukrýva vnútri vás.
Máj praje celostnej inventúre. Zahĺbte sa do vlastného jadra – a pouvažujte nad tým, čo potrebujete zo života vypustiť kvôli tomu, aby ste boli šťastným jedincom. A aj tak učiňte – skoncujte so všetkým, čo už neuspokojuje vaše Ja.
Počas júna visia vo vzduchu hádky a spory. Usilujte sa o kompromisy. Nezráňajte slovami blízkych ľudí.

Júl až september
Júl je priam stvorený na materiálny rozmach – teda na zažívanie úspechu a prosperity na poli práce a kariéry. Svet vám leží pri nohách. Vychutnávajte si energie blahobytu.
August žehná zmenám – aj zásadným. Uskutočnite kroky, vďaka ktorým sa vám vylepší každodenné bytie. Prípadne siahnite aj po osobnostnom prerode – utlmte škodlivé vlastnosti a posilnite kladné rysy.
V septembri dbajte na harmonickú myseľ. Neživte v sebe idey, ktoré vaše Ja deštruujú. Ničoho sa nebojte. A nevracajte sa k tomu, čo bolo. Rozhodnutia z predošlých mesiacov vnímajte ako správne.

Október až december
V októbri sa väčšmi starajte o svoje zdravie. Haprovať môžu nohy, ruky či chrbát ako taký. Skĺbte klasickú a alternatívnu medicínu. Nepožičiavajte peniaze. A nenaleťte podvodníkom alebo dlhoprstým.
November bude radostný. Vo vašom živote sa odohrajú mnohé situácie, ktoré na vašej tvári vyčarujú úsmev. Jedenásty mesiac je vhodný na zasielanie túžob a želaní do Univerza.
V decembri pozor na prejedanie sa. Obzvlášť pozorní by mali byť tí Raci, ktorých už kedysi sužovali starosti so žlčníkom alebo s pečeňou.

Kľúčové slová či slovné spojenia
úspech, prosperita, vychutnávanie si peňazí, dobré správy v rodine, oslobodenie sa zo vzťahov, ktoré dlhodobo nefungujú

Priaznivé mesiace
január, február, marec, júl a november

Nepriaznivé mesiace
jún, september a október

Šťastné čísla
8, 10, 18, 22, 29, 30 a 43

Harmonizujúci minerál
Fluorit – človeku umožňuje uskutočniť zásadné zmeny, teda také „korektúry“, vďaka ktorým sa mu vylepší život, spevňuje a zakoreňuje, zbavuje strachov, privoláva hojnosť, odstrihuje od minulosti a starých citových „boľačiek“


veštice online