Rak – horoskop na rok 2020

21.6. - 21.7.

Rak – horoskop na rok 2020

Máte všetko vo svojich rukách. Budete mať dostatok síl, aby ste si presadili veľa vecí z toho, čo chcete dosiahnuť. Na začiatku roka budete trochu tápať, ale keď si urobíte podrobný plán a dokážete sa vyvarovať zbytočných chýb, dosiahnete výrazné ťažko spochybniteľné úspechy. Nepreháňajte to s tvrdosťou, či už je to voči sebe, voči kolegom alebo aj voči protivníkom. Je dôležité, aby ste používali férové prostriedky, pretože inak by ste si zbytočne vyrábali nepriateľov ako na bežiacom páse.

JAR: Obdobie vhodné na prácu. Tu budete musieť prekonať najviac prekážok a urobiť najviac zásadných rozhodnutí. Sústreďte sa len na zopár vecí, nech máte stále prehľad, čo sa okolo vás deje. Pozor však, aby ste niektoré metódy z práce neprenášali aj domov. Pri investíciách si môžete dovoliť trochu zariskovať.

LETO: Obdobie vhodné na oddych. Postupne by ste mali spomaliť tempo a nechať väčšinu práce na všetkých, ktorí sa vyznajú. Vynahraďte svojim blízkym čas, počas ktorého ste s nimi neboli. Potrebujete nabrať veľa novej energie a utriediť si myšlienky. Stretnete zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu otvoriť ďalšie dvere.

JESEŇ: Tvorivé obdobie. Podarí sa vám vhodne skĺbiť svoje myšlienky a nové trendy. Negatívom bude, že svoj názor nedokážete presadzovať bez škriepok. Ak si neudržíte nervy na uzde, môže to dopadnúť zle. Uvedomte si, že pravdu môžu mať aj iní, nielen vy a ich príspevok je obohatením vašej práce, nie sabotážou.

ZIMA: Nepokojné obdobie. Namiesto toho, aby ste sa tešili, prepadnú vás pochybnosti. Tak, ako ste sa v lete mohli dať dohromady telesne, tak sa budete musieť v zime dať dohromady duševne. Snažte sa byť čo najviac v spoločnosti príjemných ľudí, ktorí vás nezaťažia negatívnymi emóciami, ktorých máte dosť.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: sila, rozhodnosť, inšpirácia, netrpezlivosť, necitlivosť, pochyby

PRIAZNIVÉ MESIACE: marec, máj, júl, september, október, november

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 3, 7, 11, 16, 21, 25

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online