Váhy – horoskop na rok 2020

23.9. - 22.10.

Váhy – horoskop na rok 2020

Začiatok roka bude pokojnejší, než by ste mohli predpokladať, neskôr sa však situácia zmení. Niektoré problémy z minulosti sa prehupnú do súčasnosti – a vy s tým nebudete môcť bezprostredne nič urobiť. Zostane vám len trpezlivé rozpletanie vzťahov, príčin a následkov. Bude to únavná záležitosť, ale raz ju treba spraviť a za viacerými vecami urobiť hrubú čiaru. V rodinných záležitostiach to platí tiež, ale tam sa predsa len stretnete s väčšou ochotou a snahou situáciu riešiť.

JAR: Môžete ťažiť z minulých zásluh, ale občas to nebude také jednoduché. Niektorí ľudia zabúdajú, iní si schválne nechcú spomenúť. Bude to pre vás akási selekcia priateľov, zistíte, kto je na vašej strane a kto nie. S peniazmi zaobchádzajte opatrne, urobte si finančnú rezervu. Budete ju čoskoro potrebovať.

LETO: Dostihnú vás hriechy minulosti. Niežeby ste sa ich mali báť, ale na to, aby ste všetko vyriešili, budete potrebovať veľa síl, trpezlivosti, ale aj finančné prostriedky. Využite rezervu, ktorú máte, s ňou to pôjde ľahšie. Doma sa drobné rozpory môžu postupne premeniť na veľké, prejavuje sa na vás nervozita.

JESEŇ: Oddýchnite si od stresov. Podarí sa vám konečne dostať pod kontrolu niektoré problémy. Postupne sa ich snažte zniesť nadobro do sveta, nech nevyskočia v nevhodnom čase. Budete mať oporu v niektorých ľudí, ktorí vás chápu, pretože sa v podobných situáciách už ocitli. Aj doma vás podržia.

ZIMA: Je čas na nový začiatok. Konečne sa budete môcť poriadne nadýchnuť a povedať si, že upratovanie v minulosti stálo za to. Bude to však vyčerpávajúce, musíte sa dostať späť do formy. Upravte svoju životosprávu, vyhýbajte sa stresujúcim situáciám a dobre si rozmyslite, kadiaľ by mala viesť vaša cesta.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: úsilie, pracovitosť, trpezlivosť, minulosť, trápenie, východisko

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, február, august, september, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 6, 12, 13, 22, 24, 29

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online