Váhy – horoskop na rok 2024

23.9. - 22.10.

Váhy – horoskop na rok 2024

Mnohí nositelia vzdušného znamenia sa v ostatných rokoch citovo očistili. Uzatvorili zväzky, ktoré nefungovali. Prípadne dali bodku za partnerstvami so zadanými osobami. A to je dobre – pochopili, že pridŕžať sa vzťahu, ktorý neuspokojuje potreby duše, nemá zmysel. Teraz sa pred Váhami otvára nová výzva. Lekcia znie: popracovať na vlastnom Ja. Deti Venuše nesmú investovať pozornosť do blaha iných, ale do sebarozvoja. Treba sa venovať tomu, čo ich baví, vzdelávať sa, skrášľovať, žiť podľa vlastných princípov a noriem.

Nadchádzajúci rok nemá ľúbostný či milostný charakter. Hviezdy neodporúčajú kreovať nové zväzky. Nemuseli by dopadnúť najlepšie. Situácia sa zvráti až v roku 2024, keď sa na životných cestách viacerých Váh objaví spriaznená duša.

Na úrovni matérie sa pred septembrovo-októbrovými bytosťami vinie náročnejšia etapa. Na obzore je množstvo úloh a povinností. Je žiaduce spraviť si v nich dokonalý poriadok. A mať kvalitnú organizáciu práce. Najskôr dokončiť jednu métu – a až potom sa pustiť do ďalšej. Paradoxne, osobná energia vzdušným osobám chýbať nebude. Všetko – aj keď veľakrát s odretými ušami – zvládnu na jednotku. Zadarí sa zamestnaným i podnikajúcim Váham. Časť Váh – najmä tých mladších či odvážnejších – vycestuje kvôli džobu do cudziny. Aj ďalekejšej. Tínedžerom sa odporúča leto stráviť v zahraničí – napríklad v pozícii cestového delegáta či animátora voľného času.

Nositelia siedmeho znamenia zvieratníka, ktorí sú na dôchodku, začnú väčšmi primkýnať k Bohu a duchovným témam.

Váhy, ktoré majú vlastné deti alebo vnúčatá, by u nich mali dbať na posilňovanie ducha tvorivosti. Odporúčajú sa spoločné kreatívne činnosti – maľovanie, modelovanie, spievanie, tvorba básní.

V rámci zdravia neslobodno „prepísknuť“ preventívky.

Január až marec
Január žičí rodine. Snažte sa maximum času tráviť s tými, ktorých ľúbite, na ktorých vám záleží. Možno potrebujú pohladenie, možno radu či usmernenie. Buďte im naporúdzi.
Vo februári sa pustite sa do nových výziev, mét, kréd, aktivít, projektov. Vyjdú nad vaše očakávania. Energie a vervy budete mať nadostač. Disponujte ráznosťou a rozhodnosťou. Ak niečo chcete, siahnite po tom – bez okolkov.
V podobných intenciách sa ponesie aj marec. Ciele, ktoré si stanovíte, sa pretavia do reality. Uvedomujte si svoje kvality – a prezentujte ich. Vážte si to, kým ste.

Apríl až jún
Apríl praje pomyselnej inventúre. Zbavte sa toho, čo je staré, nepotrebné, nežiaduce. Vyupratujte všetky segmenty života – vrátane vlastnej hlavy. Štvrtý mesiac je vhodný aj na očistu príbytku.
Májové dni budú spirituálne. Zrejme zažijete niečo nevídané – čosi, čo vás presvedčí, že okrem pozemských sfér jestvujú aj iné dimenzie. Načúvajte intuícii – dobre vám poradí pri riešení kľúčových tém či otáznikov.
V júni sa obklopujte príjemnými ľuďmi. Stretávajte sa, zabávajte, veseľte. Vychutnávajte si krásy bytia.

Júl až september
Počas júla sa z vás vykľuje odvážna bytosť s dobrodružným Ja. Na obzore sú akčné a dynamické chvíle s množstvom úloh a povinností. Všetky zdoláte ľavou zadnou.
August bude priam brilantný. Vo vzduchu visí množstvo šťastlivých udalostí. Vychutnávajte si energie úspechu a prosperity. Peňazí má byť nadostač.
V septembri zrealizujte kroky, vďaka ktorým si do osobnej kasy pritiahnete viac financií. Investujte.

Október až december
V októbri sa nepresilujte. Povinnosti si rozdeľte na také, ktoré treba zrealizovať hneď, a na také, ktorých uskutočnenie chvíľu počká. Ak by ste chceli všetko riešiť ihneď, vybijete si batérie.
November bude problémový. Isté méty nevyjdú podľa očakávaní. Nezúfajte – je to dočasný stav. Väčšmi sa starajte o svoje zdravie. Ak ste v ostatných mesiacoch neabsolvovali potrebné preventívky, siahnite po náprave.
Počas decembra si stanovte ciele na rok 2024 – aj citového rázu. A na prehnanú skromnosť zabudnite.

Kľúčové slová či slovné spojenia
odpojenie sa od nevhodných ľudí, práca na vlastnom Ja, sebaláska, sebaúcta, sebahodnota, životná sila, rast, rozvoj, expanzia, napredovanie

Priaznivé mesiace
január, február, marec, august a december

Nepriaznivé mesiace
november

Šťastné čísla
6, 7, 11, 12, 20, 27 a 39

Harmonizujúci minerál
Chalcedón – kameň prináša šťastie a hojnosť do všetkých sfér života, oslobodzuje a odľahčuje, osoží pri budovaní sebalásky a sebahodnoty, posilňuje spirituálne dary a vlohy


veštice online