Baran – horoskop na rok 2020

20.3. - 19.4

Baran – horoskop na rok 2020

Všetko, čo urobíte, bude mať svoj skrytý význam. Spočiatku možno nebudete vidieť, ako jeden krok súvisí s druhým, ale v druhej polovici roka sa to jasne ukáže. Detaily sa spoja do celku. Celkový výsledok bude pre vás pozitívny. Ak ste v roku 2019 zažívali turbulentné obdobie, keď ste chvíľami nevedeli, či máte plakať alebo sa radšej smiať, rok 2020 bude mať pre vás viacero príjemných prekvapení. V osobnom živote pochopíte veľa vecí, ktoré ste predtým vonkoncom nechápali.

JAR: Budete musieť poriadne pohnúť rozumom aj rukami. Nič vám nepadne do lona zadarmo, treba si to vybojovať. Našťastie, budete mať pri tom spojencov. Niektorí sledujú svoje vlastné záujmy, ale to vám vôbec prekážať nemusí – aspoň na určitý čas budete mať spoločnú cestu, s niekým možno aj spoločný cieľ.

LETO: Nebudete na tom tak dobre, aby ste mohli odmietať slušné ponuky, ale ani tak zle, aby ste zobrali hocičo. Nájsť zlatú strednú cestu bude zložité, ale nakoniec sa dopracujete k vyhovujúcemu kompromisu. V rodine budete musieť vyriešiť problém, s ktorým ste nepočítali. Priatelia vás podržia v ťažkej chvíli.

JESEŇ: Život vám položí zopár otázok, na ktoré bude žiadať rýchle odpovede. V tom čase už budete mať jasne načrtnutú cestu, držte sa jej. Každá odbočka by vás zbytočne zdržala. Tempo, ktoré ste nasadili začiatkom roka, sa môže podpísať na vašom zdraví. Nezabúdajte na preventívne prehliadky, sú hradené.

ZIMA: Úspešné zavŕšenie roka vás bude motivovať, aby ste nepoľavovali, ale nie je to dobrý nápad. Možno sa vám to nebude zdať, ale vaša energia nie je nevyčerpateľná. Ťažký rok vám zobral veľa síl. Mali by ste vypnúť na dlhšie obdobie. Venujte sa svojim blízkym, aj tak majú občas pocit, že ich zanedbávate.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: usilovnosť, šťastie, porozumenie, súperenie, podrazy, melanchólia

PRIAZNIVÉ MESIACE: apríl, máj, jún, august, november, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 6, 10, 15, 23, 26, 27

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online