Baran – horoskop na rok 2022

20.3. - 19.4

Baran – horoskop na rok 2022

Barani by sa mali pripraviť na akčný rok. Budú dynamickí, smelí, dobrodružní a neposední. Ak po niečom zatúžia, urobia všetko preto, aby zreálnili svoj cieľ.

Vynikajúce obdobie sa otvára na úrovni zamestnania, kariéry a financií. Zadarí sa pracujúcim Baranom, ale i tým osobám, ktoré podnikajú. Mnohí zamestnaní ohniváci budú povýšení. Očakávať možno dvihnutie platu a ďalšie benefity. Barani, ktorí sú sami sebe pánmi, odštartujú nové obchody. Také, v ktorých sa budú točiť nemalé peniaze.

Citovú oblasť poznačia pomyselné túlavé topánky. V nasledujúcom roku jestvuje silný predpoklad, že zadaní ohniváci stretávajú iného človeka – a v dôsledku toho budú zahýbať polovičke. V tomto smere treba zvážiť, či pokušenie za to stojí. Barani, ktorí sú sami, budú obletovaní množstvom záujemcov. A to im dvihne sebavedomie. Ohniváci na dôchodku ukážu svetu, že ešte vonkoncom nepatria do starého železa. Chytia druhý dych.

Viacerí nositelia prvého znamenia zvieratníka odštartujú kvalitnejšiu životosprávu.

Január až marec

V prvom mesiaci dbajte na to, aby ste nekomandovali svoju polovičku alebo blízkeho člena rodiny. Nesnažte sa mať zakaždým pravdu. Povedzte si svoje – no vypočujte si aj názory okolia.
Počas februára dbajte na sebarozvoj. Ak vám do nosa frnkne zaujímavá prednáška, seminár, kurz či webinár – teda „prvok“, vďaka ktorému sa môžete posunúť vpred, siahnite po ňom. Aj nové poznatky a dovzdelávanie môžu byť kľúčom ku kariérnemu rastu.
V marci korigujte myseľ – dbajte na to, aby ste disponovali pozitívnym uvažovaním. Prijmite teóriu, že život a jeho vývoj je vo velikánskej miere závislý od toho, ako a nad čím človek rozmýšľa.

Apríl až jún

Štvrtý mesiac prináša silné aktívne energie. Vykľuje sa z vás dynamický človek, ktorý chce a má viac. Nápady, ktoré vám skrsnú v hlave, zrealizujte. Bez obáv. Apríl sa postará o pozitíve zmeny na poli práce či financií.
Podobné vibrácie ponúkne aj máj. Vo vzduchu visí úspech a zdar, a to vo všetkých sférach života. Očakávať môžete posilnené peňažné toky. V druhej polke mája si doprajte jarný výlet či wellness – trebárs i s polovičkou.
V júni hrozia vzťahové peripetie. Ustriehnite kučeravé myšlienky, flirty a neveru. Lož má krátke nohy. A vplyvom zlyhania by ste mohli prísť o polovičku, prípadne i dobré meno.

Júl až september

Počas júla investujte maximum pozornosti do zdravotných tém. Starajte sa o svoje telo i dušu. Ak treba, odštartujte lepšiu životosprávu. V prípade potreby schudnite.
August bude priam rozprávkový – vydarí sa všetko, do čoho vrazíte energiu. Na obzore sú spoločenské akcie či podujatia. A tiež stretanie zaujímavých ľudí, s ktorými sa navzájom potešíte.
V septembri myslite na intimitu. S polovičkou vyskúšajte nové praktiky – „stud“ zaveste na klinec. Ozvláštnite šatník. Alebo čiahnite po novom účese.

Október až december

Počas októbrových dní sa nepresilujte. Nechoďte nadoraz. Hovorte „nie“ vždy, keď treba. Nepreberajte cudzie starosti či bremená na svoje plecia. Inak sa vyšťavíte.
V novembri vás môže potrápiť nepriateľ, sok alebo rival. Majte oči na stopkách. A včas si „odčekujte“ ľudí – aby ste nedôverovali jedincovi, ktorý vám môže podraziť nohy. Chráňte sa pred bio-vampírmi.
December bude stabilný. Konečne si poviete: „Môžem si vyložiť nohy na stôl a pohodlne oddychovať“.

Kľúčové slová či slovné spojenia

materiálna spokojnosť, dostatok peňazí, osobná sila, zvažovanie následkov činov, „ukočírovanie“ pokušení, lepšia životospráva

Priaznivé mesiace

apríl, máj, júl, august, september a december

Nepriaznivé mesiace

marec, jún, október a november

Šťastné čísla

1, 4, 9, 12, 22, 41 a 45

Harmonizujúci minerál

Machový achát – spevňuje, zakoreňuje, prináša hojnosť a blahobyt, chráni pred myšlienkovou skepsou, ale aj pred pokušeniami rôzneho druhu


veštice online