Blíženci – horoskop na rok 2020

21.5. - 20.6.

Blíženci – horoskop na rok 2020

Rozum a cit sa budú striedať, raz prevládne jeden, raz druhý. Spoločne dokážu zariadiť, aby ste prijímali správne riešenia v správnom čase. Ak však niektorý z nich prevládne, môžu vyskočiť problémy. Rozum by bol priveľmi úzkostlivý a cit by to preháňal s dôverčivosťou. Dobré správy budú chodiť počas celého roka, ale nepovažujte to za znak, že už nemáte čo riešiť. Problémy sa vyskytnú dosť často, to len dokážete na ne rýchlo odpovedať. Uchráni vás to pred bezvýchodiskovými situáciami.

JAR: Sústreďte sa na nové projekty, pri ktorých je potrebné veľké množstvo invencie. V tomto období jej budete mať prebytok, môžu sa vám v hlave rojiť nereálne plány. Majte poruke niekoho, kto vaše fantázie dokáže dostať do použiteľnej formy. Vy môžete snívať, on pracovať – bude to (takmer) ideálny tandem.

LETO: Vaša ľahkomyseľnosť vás môže priviesť do problémov, v ktorých ste nemuseli byť. Stačilo počúvať rozumné argumenty. Budete sa musieť vrátiť z polcesty a začať odznova. Vo vzťahu to môže zaškrípať, beriete ho príliš na ľahkú váhu. Vaši blízki tiež majú svoje potreby, aj keď ich nezmyselne bagatelizujete.

JESEŇ: Pracovný kolotoč vás môže zomlieť, ale len trochu. Veľmi rýchlo sa otrasiete a vrátite sa späť do hry. Objavia sa výdavky, s ktorými ste nepočítali. využite to na obmenu starých vecí za nové. Dostanete tiež ponuku, ktorá je síce dobrá, ale znamenala by veľké zmeny. Zvážte, či sa vám vyplatí ísť do neznáma.

ZIMA: Zvoľte si rozumné tempo, nemusíte sa predvádzať. Potrebujete sa udržať vo forme, nie ísť nadoraz. To, čo ste rozbehli, bude fungovať a na nové projekty ešte máte čas. Venujte sa viac svojim blízkym. Možno to teraz tak nepociťujete, ale raz budete ľutovať stratený čas, keď ste sa im mohli venovať – a nevenovali.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: invencia, ľahkosť, prirodzenosť, pýcha, ľahkomyseľnosť, precenenie vlastných sil

PRIAZNIVÉ MESIACE: január, február, apríl, august, september, október

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 9, 14, 19, 22, 26, 28

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online