Veštica Marcia

veštica Marcia
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 602
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • predvídanie budúcnosti
 • práca s energiou

S čím Vám pomôžem?

 • osud a vlastná budúcnosť
 • osud a vlastná budúcnosť
 • duchovný rozvoj a zdravie
 • vzťahy, partnerstvo, láska
 • rodina, medzigeneračné problémy
 • hľadanie stratených osôb a predmetov

Od minulosti do budúcnosti

Vybavujem si to celkom presne. Mala som štrnásť a uvedomila som si, že vidím do budúcnosti. Bola to jasná predstava a časom sa naplnila. Čas priniesol potvrdenie všetkých mojich vidín. Ako mladé dievča som to vnímala inak, nebola som si istá, potrebovala som dôkaz. Až postupom času som získala istotu. A tiež som prišla na to, ako svoje vízie využiť pre dobro každého človeka. Zistila som, že môžem byť prospešná iným a našla som tak naplnenie svojho života.

Moje vízie sa však nevzťahujú iba na budúcnosť, viem nazerať aj do minulosti, teda sa pozerám na to, čo bolo.

Rovnako ako teraz pozerám na svoj príbeh a popisujem svoju minulosť, situáciu z mladosti, kedy som odhalila svoje schopnosti, viem nazerať na život každého človeka. Znie to neuveriteľne? Asi áno, sama neviem, prečo práve ja som získala tento dar. Cítim však, že nie je len pre mňa, že vďaka nemu môžem priniesť dary tiež iným ľuďom. Tieto dary majú podobu užitočných informácií.
Správy z minulosti a budúcnosti môžu premeniť prítomnosť. Poviem vám, čo sa vám stalo alebo čo sa stane, vysvetlím súvislosti a vy tak získate určitý nadhľad. Budete mať v rukách informácie potrebné pre rozhodovanie o súčasných problémoch. Uvidíte, že každý problém má svoje riešenie, každá otázka má svoju odpoveď.

Niečo hľadáte?

Niečo hľadáte? Vedzte, že nie ste sami. Každý z nás niečo hľadá. Všetci hľadáme spokojnosť, šťastie a lásku. Všetci hľadáme a občas tápame. Tým, že vidím ďalej a hlbšie ako iní ľudia, môžem s oným hľadaním pomôcť.

Pomôžem, nech už hľadáte vnútornú spokojnosť, recept na šťastie alebo svoju životnú lásku. Pomôžem s hľadaním partnera, harmonického vzťahu, ale tiež napríklad naplňujúcu prácu. Dokonca môžem byť užitočná aj pri hľadaní stratených osôb alebo predmetov.

Hľadáte vhodné slová?

Človek v živote hľadá ten správny smer, práve tú svoju životnú cestu. Pokiaľ ide o hľadanie, som tu, aby som mohla ponúknuť svoje služby. Dokážem pomenovať to, čo človek sám pomenovať nevie. Dokonca viem poradiť aj v prípade, keď sa človek necíti fyzicky dobre, keď má nejaký zdravotný problém, ale lekár si s ním nevie rady. Ak neviete niečo pomenovať, nevešajte hlavu. Môžem pomôcť nájsť aj tie správne slová.

Pokiaľ ide o moju prácu, aj pre tú mám pomenovanie. Hovorím tomu, čo robím, spirituálny odkaz. Sprostredkovávam odkaz z iných sfér, ktorý pomáha utvárať tento svet. Som prostredníkom, odovzdávam oznámenia z iného času, ktoré nájdu svoje využitie v čase súčasnom.

Potrebujete sa zorientovať v tom, čo sa vám práve deje? Zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 602 a získate informácie, ktoré potrebujete.

* Ak veštica Marcia nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Anna, Spišská Nová Ves

  Tu musím napísať,že túto osôbku mám veľmi rada.Veštila mi cez tel.obrazovku už asi 3x aj pred chvíľou som sa jej dovolala.Ona sa na nič nehrá,jej povaha mi dodáva energiu.Keď mi je smutno a nič ma nebaví,zapnem si TV8 a ak je tam pani Marcia,okamžite ma nabije takou energiou,že hneď sa mi nálada zmení.Je to taká “papuľa”,ktorá vás vyprovokuje sa zamyslieť nad sebou a doslova nakopne byť aktívnejší.Ďakujem pani Marcia.

  Hodnotenie: 5
 • Anna, Spišská Nová Ves

  Jednoducho poviete ľuďom to,čo je ozaj,nie čo chcú počuť. Poradíte a aj dohovoríte, upozorníte na chyby, ktoré daný človek robí a to takým sympatickým spôsobom. Jednoducho pracujete s energiami a preto mi pripadáte ako taká “MAMA -ENERGIA”. Ktorá pochváli, podporí ale aj s láskou naloží za chyby ktoré robíme. Určite využijem Vaše služby ako som už nie raz urobila. Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Drahomíra Bartošová, Ústí nad Orlicí

  Milá paní Marcia, dnes, když jsem Vás viděla na obrazovce, s Vaší pozitivitou, hned jsem cítila, že se k Vám musím dovolat. Podařilo se, kdybych mohla objala bych Vás. Jste úžasná, milá, neuvěřitelná osoba, přeji Vám ať jste šťastna a hlavně zdravá. Jen škoda, že se mi hovor přerušil, doufám, že se někdy opět dovolání, posílám velkou pusu

 • Kvetoslava, Spišská Nová Ves

  Proste pani MARCIA je úžasná.

 • Valeria Klimková, Veľký Šariš

  Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Mária, Bratislava

  Pani Marcia je fantastická.

Napíšte odporúčanie

veštice online