Panna – horoskop na rok 2024

23.8. - 22.9.

Panna – horoskop na rok 2024

Mnohé Panny za ostatný rok upadli na duchu. Dôvodom boli osobné tragédie či ťažké skúšky, ale aj globálne problémy, ktoré zemské bytosti „precítili“ a podpísali sa pod oslabenú psychiku. Teraz prichádza pozitívny zvrat. Deti Merkúra chytia druhý dych. Uvedomia si, že nemôžu žiť naveky v „potemnelých“ energiách. Vztýčia hlavu – a začnú nanovo. So sviežimi myšlienkami. A optimistickým osobnostným fluidom. Univerzum „prestavbu“ Panien ocení. Odmení ich. A to aj na úrovni vzťahov, aj v rámci matérie. Dá sa povedať, že zemským jedincom vyjde všetko, do čoho sa pustia. V nadchádzajúcich mesiacoch budú akční, dynamickí, ctižiadostiví a smelí. To, čo si zaumienia, pretavia do reality. Súčasťou každodenného života Panien sa stanú pozitívne mantry a afirmácie. Zistia, že s radostnou hlavou sa žije oveľa ľahšie a krajšie.
Osobné vzťahy majú byť silné a založené na dokonalej partnerskej alebo manželskej vernosti. Šťastie sa usmeje aj na osamelých jedincov – stretajú spriaznenú dušu.

Staršie Panny budú potešené zlepšenými rodinnými zväzkami. Nuansy s deťmi alebo vnúčatami sa vyčistia.

Nadchádzajúca etapa je silne naklonená „vrazeniu“ peňazí do bývania. Mladšie osoby si zadovážia svoj prvý príbytok, u tých zrelších zosilnie túžba po presťahovaní sa. Mnohé deti Merkúra – najmä tie sídliskové – budú prahnúť po kúpe domčeka, kde by pookriali. A kde by sa mohli starať aspoň o kúsok zeme.

V rámci zdravia môže „štrajkovať“ krčná chrbtica.

Január až marec
V januári neostávajte so svojimi problémami či myšlienkovými „tokmi“ sami. Zdôverte sa – polovičke, rodinnému príslušníkovi, kamarátovi, známej. Uvidíte, ako sa vám uľaví. Debatujte, diskutujte, preberajte všetko možné aj nemožné.
Február žičí zmenám – uzatváraniu toho, čo je staré, a vpúšťaniu sviežich energií do všetkých „buniek“ súcna. Pustite sa aj do pomyselnej prestavby alebo prerábky seba samého či seba samej.
V marci dbajte na vyvážené a rovnovážne energie. Dávajte aj berte. Nikomu nedovoľte, aby ryžoval na vašom Ja. Dajte si do poriadku papierové či inštitucionálne veci.

Apríl až jún
Apríl môže byť zložitejší. Zmocní sa vás disharmónia a diskomfort. Vo vzduchu visia početné stresové faktory – pokúste sa ich okresať na minimum.
V máji veľa pracujte s hlavou – aby vás poslúchala. Uvedomte si, že život človeka je vo velikánskej miere závislý od toho, nad čím a akou formou uvažuje. „Razte“ pozitívne myšlienky.
Počas júnových dní neprepínajte svoje sily. Majte zdravé hranice. Ak to s prácou alebo povinnosťami preženiete, dostaviť sa môže enormná únava.

Júl až september
V júli sa doširoka otvoria vaše finančné kohútiky. Peniaze k vám pritečú zo všetkých svetových strán. Siedmy mesiac je vhodný na investície – aj väčšieho „rangu“.
Augustové dni prinášajú túžbu po duchovnom zrení. Čítajte múdre knihy alebo články, vzdelávajte sa v ezoterických disciplínach, prihovárajte sa nebesiam, absolvujte mystické kurzy. Používajte pozitívne mantry.
September bude priam rozprávkový. Splnia sa vám dlhodobé sny a túžby. Univerzum je na vašej strane.

Október až december
V októbri sa držte výsostne svojich názorov a uhlov pohľadu. Iných si vypočujte – no v konečnom dôsledku čiňte podľa seba. Vaša optika je správna.
Počas novembrových dní ustriehnite lenivosť. Nevyčkávajte na pomyselné pečené holuby padajúce priamo z neba. Bohémstvo či „peciválstvo“ zaveste na klinec.
December bude príjemný. Aj sviatky strávite v harmonickom režime bez zbytočných stresov a tenzie.

Kľúčové slová či slovné spojenia
práca s hlavou, pozitívne myslenie, optimistické osobnostné vyladenie, nové vyžarovanie, uchopenie života za pačesy, ráznosť a rozhodnosť

Priaznivé mesiace
máj, júl, august, september, október a december

Nepriaznivé mesiace
apríl, jún a november

Šťastné čísla
1, 10, 20, 30, 34, 36 a 42

Harmonizujúci minerál
Krištáľ – ide o kameň „prerábky“ osobnosti, z človeka vytvára novú bytosť, ktorá vie, čo chce, čistí myseľ aj psychiku, do bytia ako takého vnáša novátorské energie, ťažké vibrácie automaticky mení na vibrácie pozitívne a radostné


veštice online