Panna – horoskop na rok 2020

23.8. - 22.9.

Panna – horoskop na rok 2020

Pokojná atmosféra zo začiatku sa rýchlo zmení. Každá zmena nemusí byť pre vás výhodná, ale väčšina z nich bude. Dokážete sa prispôsobiť lepšie ako ostatní, ale môže to vyvolať aj závisť. Keď vy budete stúpať na kariérnom rebríčku, iní ľudia budú klesať. Môžu za to viniť práve vás a vyliať si na vás zlosť. Berte to ako účet za nečakaný úspech. Urobíte aj veľa omylov, ale jeden by ste nemali – ukazovať ostatným svoju prevahu. Doma budú musieť občas krotiť vašu pýchu.

JAR: Z nuly na stovku, ako pri aute – váš život sa bude meniť z jedného dňa na druhý. Spočiatku možno budete mať pochybnosti, či všetko zvládnete tak, ako máte, ale neobávajte sa toho. Iní majú podobné schopnosti ako vy, len menej obáv. Dôležité je, aby ste mali podporu rodiny, sebavedomie postupne získate.

LETO: Dostanete sa do konfliktov, ktoré sú zbytočné. Niektorí ľudia vás môžu odsudzovať, tvrdiť, že vás posledné zmeny zmenili. Dokážte im, že sa mýlia – napríklad aj tým, že budete tlmiť vyhrotené momenty. Ak sa už inak nebude dať, tak svojho oponenta ignorujte. Po čase sa situácia dostane takmer do normálu.

JESEŇ: Predtým ste sa zviezli so zmenami, ktoré pripravili iní, teraz by ste sa aj vy mali aktívne zapojiť. Namiesto toho, aby ste plávali s prúdom, mali by ste ten prúd usmerňovať. Je to však úloha, ktorú každý nezvládne. Choďte do toho len vtedy, keď si trúfate bojovať so všetkými – so sebou, rodinou i so svojimi súpermi.

ZIMA: Prídu udalosti, na ktoré ste sa nemohli pripraviť. Môžete začať strácať dych. To, čo predtým išlo, zrazu nepôjde podľa vašich predstáv. Mali by ste si nájsť priestor na oddych. Prídete na iné myšlienky a uvedomíte si, že na svete sú aj dôležitejšie veci než kariéra. Napríklad vaši blízki alebo priatelia či známi.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: prekvapenie, úspech, radosť, závisť, pýcha, zbytočné spory

PRIAZNIVÉ MESIACE: marec, apríl, jún, september, október

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 1, 11, 21, 22, 23, 28

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online