Býk – horoskop na rok 2022

20.4. - 20.5.

Býk – horoskop na rok 2022

Na rok 2022 budú nositelia druhého znamenia zvieratníka spomínať radi. A to najmä kvôli kvalitnému citovému životu. Priam rozprávkové chvíle sa vinú pred tými osobami, ktoré existujú vo zväzkoch – partnerstvách či manželstvách, ale aj pred tými jedincami, ktorí sú sami. Jestvuje veľký predpoklad, že na osudových cestách stretávajú svoju skutočnú spriaznenú dušu. A týka sa to mladších i tých skôr narodených Býkov. Zemské bytosti by mali pamätať na jedno: zväzok, ktorý sa odštartuje v nadchádzajúcom roku, môže mať niekoľkoročnú, prípadne aj celoživotnú trvácnosť. Lásku vpustia do svojho života aj tí Býci, ktorí vplyvom niekdajších sklamaní zatrpkli a snažili sa vlastné Ja presvedčiť o tom, že iného človeku už k existencii nepotrebujú. Nový človek pomyselné ľadovce v srdci roztaví.

Pozitívne dni zažijú deti Venuše aj na úrovni práce a kariéry. Minulý rok bol pasívny, ten nový prináša aktívne a dynamické energie. Býci pretavia do praxe všetko, čo si zaumienia. A to im privodí hojnosť.
Mnohí zemskí jedinci sa v roku 2022 začnú väčšmi zaujímať o kultúru a umenie.

V rámci zdravia treba mať pod kontrolou najmä lonovú oblasť.

Január až marec

Počas januára treba maximum pozornosti orientovať do vlastného Ja. Venujte sa tomu, čo vás baví. Praktizujte záľuby a koníčky. Doprajte si viac ako obvykle.
Vo februári sa vyhýbajte samote. Uvedomte si, že izolácia vášmu Ja nesvedčí. A keď sa s niekým neviete alebo nemôžete stretnúť osobne – tvárou v tvár – využite výdobytky vedy a techniky. A siahnite po video-hovore.
V marci vás môže mierne sklamať istá osoba – aj z rodiny. Nad situáciou sa povzneste. A už tobôž neuvažujte nad pomstou. Prijmite teóriu, že karmické zákony sú spravodlivé. A každému sa – teraz alebo neskôr – vráti to, čo vytvoril.

Apríl až jún

Štvrtý mesiac bude aktívny a dynamický. Pamätajte, že ak vo vašej hlave skrsne nápad spojený s vylepšením materiálneho života, ihneď po ňom chňapnite. Nových výziev sa nebojte.
Počas mája dbajte na to, aby ste sa nepresilovali. Majte hranice a mantinely. Hovorte „nie“ vždy, keď treba. Nenakladajte si na plecia cudzie bremená či starosti. Nebuďte pomyselným odpadkovým košom. Rozveseľujte sa.
Jún žičí láske. Všetky vzťahy, ktoré vás obklopujú, prejdú prekrásnou renesanciou. Osamelí Býci môžu stretnúť spriaznenú dušu – oplatí sa mať oči na stopkách.

Júl až september

Počas júlových dní „vrazte“ energiu do zdravia. Ak treba, upravte životosprávu. Konzumujte hodnotnejšiu stravu, hýbte sa. A majte harmonickú psychiku – veď už viete, že keď je v poriadku duša, ani telo nemá dôvod haprovať.
August bude priam brilantný. Všetko pôjde ako po masle. Vo vzduchu visí úspech vo všetkých sférach bytia. Lásku dáte, ale aj prijmete. Zlepšia sa aj finančné toky.
Citovým témam žičí aj september. Na obzore sú romantické chvíle s osobami, ktoré ľúbite a na ktorých vám záleží. Deviaty mesiac je vhodný na návštevu kultúrnych či umeleckých akcií.

Október až december

V októbri pozor na spory, hádky, konflikty. Radšej do žiadnych nevstupujte. A ak sa už stanete ich súčasťou, nevybuchnite. Zachovajte si pokoj v duši a mier vo vypovedaných slovách. V prípade, že ste vodič alebo vodička, jazdite opatrnejšie.
Počas novembra napäťové vibrácie zmiznú. Nahradí ich celostná harmónia. Jedenásty mesiac je vhodný na kúpu pekných vecí – aj pre seba, aj pre príbytok.
V decembri sa oplatí pokúšať pani Šťastenu – môže vám privodiť výhry alebo víťazstvá. Na darčekoch pre blízkych nešetrite – zaslúžia si niečo hodnotné.

Kľúčové slová či slovné spojenia

láska, romantika, medziľudská spriaznenosť, prezentovanie kvalít osobnosti, existovanie vo vibráciách vše-hojnosti

Priaznivé mesiace

január, jún, august, september a november

Nepriaznivé mesiace

máj a október

Šťastné čísla

1, 16, 20, 21, 36, 40 a 45

Harmonizujúci minerál

Rodochrozit – prináša lásku, pokoj a mier do všetkých oblastí života, rozpúšťa napätie i medziľudské nešváry, pôsobí harmonizujúco na príbytky a domácnosti


veštice online