Kozorožec – horoskop na rok 2020

21.12 - 19.1.

Kozorožec – horoskop na rok 2020

Rok bude priemerný, po víťazstvách prídu pády – a naopak. Ak bude kyvadlo nachýlené na jednu stranu, čoskoro sa zase nachýli na druhú. Nebude jasný žiadny trend, ktorý by prevažoval. Keď sa vám už bude zdať, že niekam smerujete, príde náhle rázcestie, a vy sa vydáte inou cestou. Nemali by ste v tom však vidieť len prekážku, ale aj výhodu. Aspoň si počas roka rozmyslíte, či to, čo robíte teraz, je to pravé. Možno teraz nebudete mať na zmenu sily, ale to sa môže neskôr rýchlo zmeniť.

JAR: Vaše nádeje sú veľké, ale naplnia sa len čiastočne. Aspoň budete vedieť, kde je slepá ulička, ktorou netreba ísť. Povinností budete mať nad hlavu, ale budete ich zázračným spôsobom zvládať – ak budete mať oporu vo vašich blízkych. Pozor pri cestovaní, strážte si peňaženku. V láske prevládne rozum.

LETO: Prídu udalosti, ktoré nebudete môcť ovplyvniť, ale budete sa ich musieť zúčastniť. Niekoľko dobrých rozhodnutí vám umožní napredovať. Na letné lásky sa nespoliehajte. Výsledok by bol rozpačitý a zážitok mizerný. Peňaženka bude prázdnejšia ako inokedy, budete mať výdavky.

JESEŇ: Pôjde vám o veľa, ale priveľkou snahou môžete čosi aj pokaziť. Zbavte sa kŕčovitosti a bude to ono. Pozor na väčšie výdavky, niektorí z nich budú zbytočné, ale zistíte to až neskôr. Vo vašom živote sa zjaví dôležitý človek, ale nepreceňujte to, nie je všemocný. V láske zostanú otázniky, ale vyriešia sa.

ZIMA: Úspech vás povzbudí, ale uvedomte si, že je len čiastkový. Nebude nejaký zásadný posun. Budete musieť zmeniť niektoré tradície, ale ukáže sa to byť prospešné. Vychádzajte viac v ústrety ľuďom, na ktorých vám záleží. Peňazí bude viac, ale nie na rozhadzovanie. Vo vzťahu sa to zlepší

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: nádej, viera, dôvera, nerozhodnosť, opakovanie, pochybnosti

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, apríl, máj, september, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 5, 7, 12, 18, 25, 31

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online