Škorpión – horoskop na rok 2020

23.10. - 21.11.

Škorpión – horoskop na rok 2020

Správajte sa slušne aj v neslušnom svete. Je vo vás veľmi veľa hnevu, vzdoru, ktorý môže kedykoľvek vybuchnúť ako vulkán. Je to však cesta, ktorou by ste sa nemali vydať. Ak chcete zmeniť svet, musíte tomu prispôsobiť taktiku. Nahnevaných ľudí je veľa, ale málokto z nich ponúka konštruktívne riešenie problémov. Je to ťažká cesta, ale na jej konci môže byť úspech. Slovko “môže” je namieste – je veľa bodov, na ktorých sa všetko môže zvrtnúť aj bez vášho osobného pričinenia.

JAR: Zažijete zopár konfliktov, ktoré by vám mali ukázať, že tadiaľ cesta nevedie. V prvom rade by ste si mali stopercentne plniť svoje povinnosti – inak sa berie kritika od človeka, ktorému nie je čo vytknúť a inak od toho, kto robí chyby. Dávajte si tiež pozor na neuvážené rozhodnutia vo financiách. Neponáhľajte sa.

LETO: Prispôsobíte sa situácii, ktoré bude okolo vás vládnuť, ale pripravte sa, že sa to môže rýchlo zmeniť. Musíte mať pripravených viacero možností, ktoré rátajú s rôznym preskupením mocných. Ak sa pridáte na správnu stranu, môžete iniciovať zmeny, ktoré by ste inak nedokázali. Sústreďte sa na to, čo robíte.

JESEŇ: Dávajte si pozor na ľudí, ktorí sa derú po kariérnom rebríčku. Viacerých z nich uvidíte aj padať. Môžu byť nebezpeční pri ceste hore aj dolu. Doma budete musieť vysvetľovať niektoré svoje postoje. Nebudete to mať ľahké, pretože voči svojim blízkym máte hromadu restov. Snažte sa to zvládnuť so cťou.

ZIMA: Čas na oddych. Musíte si dať pauzu, inak sa to podpíše na vašom zdraví. Nebojte sa, aj bez vás sa svet bude krútiť ďalej – vy len na chvíľu vyskočíte z tohto kolotoča. Čím dlhšiu pauzu budete mať, tým lepšie sa to prejaví na vašej kondícii – telesnej aj duševnej. Venujte sa sebe, veď už dlho ste na to nemali čas.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: disciplína, diplomacia, taktika, vzdor, hnev, choroba

PRIAZNIVÉ MESIACE: apríl, máj, jún, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 9, 15, 16, 24, 30, 31

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online