Strelec – horoskop na rok 2022

22.11. - 20.12.

Strelec – horoskop na rok 2022

Strelci, nositelia ohnivého znamenia zvieratníka, vstupujú do roka, ktorý ich aj poteší, aj znervózni. Úsmev na perách im vyčaruje zdar na citovej pôde, vrásky na tvári vyryjú početné starosti spojené s prácou či získavaním peňazí.

Ľúbostné záležitosti sa v roku 2022 vydaria. Deti Jupitera urovnajú doterajšiu disharmóniu na poli osobných zväzkov, a tak ich posilnia. S polovičkou reštartujú partnerstvo či manželstvo. Začnú akoby nanovo – s čistým štítom. Výrazne sa zlepší aj intimita. V ostatných rokoch bola zabrzdená, a to z dôvodu, že Strelci investovali príliš veľa energie do kariérneho progresu – a na súkromný život zabúdali. Osamelí ohniví jedinci narazia na duchovnú polovičku. Spriaznenú osobu môžu spoznať aj mimo domoviny – na cestách, na dovolenkách, pri výkone práce v zahraničí.

Vývoj na materiálnej báze bude komplikovanejší. Strelci spozorujú viacero prekážok. Skrátka, pracovno-kariérne veci nepôjdu tak, ako to bývalo doteraz – čiže ihneď a bezproblémovo. Vyžaduje sa trpezlivý duch a rozvaha. Ohnivé bytosti, ktoré budú pomyselné tŕne života vnímať ako dôležité skúšky duše, preplávajú starosťami bez ujmy. Tí Strelci, ktorí im prepadnú, si môžu výrazne poškodiť. Najmä psychicky. Strelci stretnú v zamestnaní alebo na podnikateľskej pôde nepriateľov a sokov. Rivalov, ktorí im budú chcieť pod nohy hodiť polená. Buď vo forme intríg, poškodenia dobrého mena, alebo ukradnutia nápadu.

Ohnivé bytosti na dôchodku zažijú nevídané cesty – aj do ďalekejších krajín.

V rámci zdravia sa črtajú ťažkosti s imunitou alebo respiračným traktom. Vo vzduchu visia aj početnejšie energetické „choroby“ – urieknutia či porobeniny. Treba sa mať na pozore.

Január až marec
Január bude mesiacom zahĺbenia sa do vlastného Ja. A pouvažovania nad doterajším životom. Ak vám v čom čosi nevyhovuje, prekáža či ubližuje, sľúbte si pred vlastným Ja, že to v najbližšom období eliminujete.
Druhý mesiac prináša stresové faktory. Pokúste sa nepodľahnúť napätiu – môže to na doplatiť psyché. Zvýšte svoju energetickú ochranu, napríklad obsidiánovým šperkom.
Tenzia bude príznačná aj pre marec. Nevzdávajte sa. A nehádžte flintu do žita. Ak niečo nevyjde na prvýkrát, skúšajte to znova a znova.

Apríl až jún
V apríli vás čosi alebo ktosi sklame. Nie je vylúčené, že zažijete zradu alebo takzvanú podpásovku. Na ľudí, ktorí vám vyšlú jedovaté šípy, sa nehnevajte. Karma si ich nájde sama.
Zložitejšie momenty úvodu roka pominú počas mája. Chytíte druhý dych. Disponovať budete akčným a smelým Ja. Na obzore je úspech spojený s materiálnymi témami.
Počas júnových dní razte výsostne vlastné názory, nespoliehajúc sa na optiku iných. Prijmite fakt, že váš uhol pohľadu je správny.

Júl až september
Júl žičí láske. Investujte do nej maximum energie a pozornosti. Ľúbte blízkych – a dovoľte im, aby ľúbili vaše Ja. V prípade, že ste bez milostnej „nitky“, majte oči dokorán – vo vašej blízkosti sa môže zjaviť fajn človeka.
Citovým záležitostiam praje aj august. Obklopia vás úžasní ľudia – a odovzdajú vám masu prajných emócií.
V septembri pozor na skepsu a negativistické uvažovanie. Stopnite záporné scenáre. Korigujte nevhodné rysy alebo črty vášho Ja – panovačnosť, netrpezlivosť, výbušnosť a zarytosť v názoroch.

Október až december
Október je vhodný na zmeny spojené s prácou, kariérou či financiami. Vedzte, že vďaka správnym rozhodnutiam či krokom si môžete výrazne peňažne polepšiť.
V novembri ukujte nové materiálne plány – ciele do roka 2023. Pamätajte, že bude lepší. Opäť sa vám vráti niekdajšia sila a verva. A znova si k vám nájdu cestu sudičky úspechu a hojnosti.
Počas decembra sa neizolujte. Schovávanie sa v pomyselnej ulite môže naštrbiť psychiku. Veľa sa zabávajte a smejte. S blízkymi praktizujte spoločenské hry.

Kľúčové slová či slovné spojenia
citová spokojnosť, láska, zamilovanosť, romantika, pekné vzťahy, pracovné stresy, trpezlivosť, rozvaha, nehádzanie flinty do žita

Priaznivé mesiace
máj, júl, august, október a november

Nepriaznivé mesiace
február, marec, apríl a september

Šťastné čísla
4, 7, 8, 15, 19, 28 a 36

Harmonizujúci minerál
Obsidián – minerál chrániaci pred nepriateľmi, sokmi a rivalmi, okolo človeka vytvára pomyselný strážny štít pred zlom, odbíja urieknutia a porobeniny, „láme“ stresové faktory

 


veštice online