Strelec – horoskop na rok 2020

22.11. - 20.12.

Strelec – horoskop na rok 2020

Tešte sa zo života, tešte sa z úspechov – a nemusia byť priamo vaše. Objavujte svet so zvedavosťou dieťaťa. Je veľa vecí, ktoré unikali vašej pozornosti, je čas to napraviť. Invencia a fantázia budú sprievodcami, ktorých by ste mali naplno využiť. Pre vás je dôležitá sloboda v rôznych podobách, preto budete utekať tam, kde si z nej môžete nabrať maximum. Nemusí sa to však páčiť vašim blízkym, môžu nadobudnúť pocit, že od nich utekáte preč. Dávajte si na to veľký pozor.

JAR: Otvárajú sa vám nové možnosti, tak sa na ne pripravte novým spôsobom. Zabudnite na to, čo vás kedysi učili, máte predsa v hlave dostatok nápadov, aby ste si to vedeli spraviť po svojom. Uvedomte si však, že kde sa začína sloboda iného, tam sa končí vaša. Je to otázka miery, ktorú niekedy neviete odhadnúť.

LETO: Snažte sa vybudovať niečo vlastné, čo vám dá slobodu. Je to však na vážkach. Teraz je na to najvhodnejšie obdobie, ale vy nebudete v najvhodnejšej forme. Ak sa do niečoho pustíte, zabudnite, že by ste robili voľačo iné. Uvedomte si, že si to odnesie vaša rodina, ale aj vaše zdravie. Odmenou je nezávislosť.

JESEŇ: Potrebujete na chvíľu vypnúť, nabrať dych. Vysoké tempo by vám uberalo z minimálnych zásob energie, ktoré vám ešte zostali. Robte to, čo vás baví, vyberte si neskorú dovolenku, relaxujte na záhrade – možností je veľmi veľa. Teraz je čas, aby ste prestali riešiť problémy sveta a riešili svoje vlastné problémy,

ZIMA: Ako keby vás poliali živou vodou. Opäť budete mať pocit, že vás niečo zväzuje v rozlete, že by ste potrebovali von z klietky. Tieto pocity vás doženú k nebývalej aktivite, ktorá by aspoň čiastočne uspokojila vaše potreby. Realita vám však opäť vezme krídla. Budete musieť riešiť obyčajné prízemné problémy.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: sloboda, romantika, cesta, nervozita, klietka, túžba
disciplína, diplomacia, taktika, vzdor, hnev, choroba

PRIAZNIVÉ MESIACE: február, máj, jún, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 8, 13, 16, 24, 25, 30

Nechajte si vypracovať Váš osobný horoskop na rok 2020
Zavolajte do online veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online