Veštec Rudy

vestec Rudy
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 939
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • jasnovidectvo
 • pôsobím ako médium
 • anjeli a ďalšie duchovné bytosti

S čím Vám pomôžem?

 • s očistou tela i duše
 • s S očistou tela i duše

Svoj dar mám už od detstva

To, že sa odlišujem od normálnych ľudí, som si uvedomil už v detstve. Svoj dar som totiž objavil už ako osemročný chlapec. Vtedy som mal po prvýkrát možnosť uvidieť anjelov a iné duchovné bytosti. Ako k tomu došlo, na to si dodnes presne spomínam, na taký zážitok nejde len tak zabudnúť, obzvlášť ak sa stane vôbec prvýkrát. Raz v noci som sa zobudil s pocitom, že je niečo inak. Pri mojej posteli som uvidel blízku zosnulú mojej rodiny, ktorá tam sedela a hladkala ma. V súčasnosti už viem, že to bol v skutočnosti anjel, ktorý sa zhmotnil do podoby človeka. Anjeli totiž veľmi často preberajú podobu nám blízkych ľudí, prípadne aj osôb neznámych.

Stretol som sa Pannou Máriou aj Ježišom

Ale ešte pred týmto duchovným zážitkom som vedel, že som nejakým spôsobom iný ako ostatní. Od malička som bol silne veriaci a zároveň som mal silný pocit, že na pozemský svet tak úplne nepatrím, že môj domov je v skutočnosti niekde inde. A dnes už viem, že tým skutočným domovom je anjelská ríša. Keď som bol malé dieťa, často som mal živé sny s Pannou Máriou a Ježišom, kedy som sa vznášal až hore k nebesiam. Dobre si pamätám na pocit, keď ma chytili za ruku a pritom sa mi pozerali do očí, bol to totiž pohľad neopísateľnej krásy. V ich očiach bolo také množstvo lásky, že sa to ľudskou rečou nedá povedať.

Nadprirodzené schopnosti je potrebné naučiť sa prijať

V čase, keď sa odohralo moje zjavenie so zosnulou príbuznou, som sa chcel svojich duchovných darov zbaviť, túžil som ich nejakým spôsobom zablokovať. Dokonca som kvôli tomu prosil samotného Boha o pomoc, chcel som, aby tieto schopnosti jednoducho zmizli. Ešte som si totiž neuvedomoval, ako cenný je dar, ktorým som bol obdarený a že sa s ním musím naučiť zaobchádzať, vážiť si ho a zároveň ho využívať na prospech ostatných ľudí. Až postupne som tieto veci začal chápať, začal som si svojich schopností ceniť a učil som sa, ako ich používať na konanie dobra. Práve pomoc ostatným považujem za svoje poslanie.

Ak vás teda niečo trápi alebo potrebujete s čímkoľvek pomôcť, neváhajte sa na mňa obrátiť. Môžete sa mi zveriť s čímkoľvek a môžete sa aj na čokoľvek opýtať. Som tu pre vás nielen ja, ale celý “boží tím” s ktorým dokážem komunikovať. Vďaka tomu vám pomôžem nájsť správne odpovede a poradím, ako sa zachovať v ťažkých životných situáciách. Som tu aj pre to, aby som vás naviedol k hlbšiemu duchovnému poznaniu a odhalil vaše pravé Ja. Neváhajte preto využiť moju ponúkanú pomoc.

* Ak veštec Rudy nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Jana, Prešov

  Ďakujem, Vaše veštby sa do bodky splnili a veľmi mi pomohli v mojom ďalšom rozhodovaní.

  Hodnotenie: 5
 • irena

  pan Rudy je nejlepší, moc ho milujeme. Určitě by se měl ještě
  vrátit na obrazovku.

  Hodnotenie: 5
 • natasa, neded

  Ďakujem vám za všetko

 • Mata

  Velmi pozeram vase medium.

 • Vojtech Homoly, Bratislava

  Ďakujem Vám pán Rudy, že ste a že ste ma naštartovali opatovne do života.Je mi veľmi ľúto,že sa neobjavujete na obrazovke a ešte viac ma mrzí,že nemám na Vás kontakt.
  Bohužial bez Vás veštenie na tv8 už nie je tak atraktívne a ja predtým pravidelný divák v sčasnosti takmer nesledujem, iba sliedim či náhodou sa neobjavíte.
  Pozdravujem Vás, nech Vám pán Boh žehná.

  Hodnotenie: 5
 • Anton, BA

  Rudy je velmi schopny.

 • Alžbetka, Veľka Lomnica

  Mate dobre vestene

  Hodnotenie: 5
 • Paula, Veľký Krtíš

  Pán Rudy, veľmi Ste nám pomohol. Ďakujem

 • Blanka, Kopřivnice

  Velmi ráda Vás sleduji. Určitě jste mnoha lidem moc pomohl.
  Hodně štěstí a lásky přeju.

  Hodnotenie: 5
 • Badee, Bratislava

  Splnilo sa vsetko co mi Rudy predpovedal. Vestila mi aj jeho kolegyna ale ta sa skoro vo vsetkom mylila. Dakujem ti Rudy, si najlepsi

  Hodnotenie: 5
 • Elena, Dolný Kubín

  Váž. pán Rudy,

  ak je niekto zameraný na duchovno, nezáleží mu na oblečení.
  Vy, ako duchovná osoba sa prezentujete predovšetkým tým, čo máte oblečené… Ak sa niekto na niečo pýta, Vaša odpoveď je stále rovnaká, alebo nijaká.
  Nezáleží, čo máte oblečené, stále ste ten istý, aj bez honosných zvrškov. Napriek všetkému Vám prajem spokojný život aj bez tých Vašich prezentatívnych oblekov.

  Hodnotenie: 1
 • Anna, Sp.Nová Ves

  Pán Rudy.Ja som myslela,že Dan Nekonečný zomrel.Zomrel ale asi sa prevtelil do Vás.Tak ako Vy teraz chodíte oblečený a tie prstene na rukách,je výsmech slušných ľudí.Ešte Vám chýba papagáj na pleci a bude to presne také ako tie cirkusy s Danom.
  Napriek tomu Vám prajem všetko dobré.Je to len môj názor.

  Hodnotenie: 1
 • Anna, Chorvatsky Grob

  Ja osobne som s p.Rudym max spokojná. Jeho odpovede sú milé, presné. Rada počúvam jeho slová. Keď je na obrazovke, hneď mám krajší deň, alebo večer. ❤❤????

  Hodnotenie: 5
 • Daniel Köteleš, Košice

  Pán Rudy verim že môj problem a trapenie ktoré preživam z rodinou mi pomôžete,vopred Vám ďakujem a želám v tom novom roku všetko dobré veľa zdravia štastia a hlave aby ste mali dobrých ľudi.

 • Edita Némethová, Bratislava

  Anjel Rudy je velmi empatický,rada sa naneho pozerám,má príjemný hlas a vskutku nezištne počúva nás ludí .
  Ak mám teraz možnost,chcem mu pripomenút moju prosbu o
  energiu do kolien na 15 marca ráno,idem k ortopedovi na injekcie.dakujem,p.Rudy

  Hodnotenie: 5
 • Silvia, Tornala

  S radosťou vás vždy rada sledujem. Želám vám všetko dobre a nech vás pan Boh sprevádza. S pozdravom Silvia

Napíšte odporúčanie

veštice online