Veštica Erika

vestica Erika
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 938
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Výklad kariet

S čím Vám pomôžem?

 • Osud a životná cesta
 • Osobné, vzťahové, rodinné konflikty
 • Finančné a profesné problémy
 • Zdravie a spokojnosť v živote

Karty neklamú

Karty nikdy neklamú, ale vždy záleží na kartárovi. Ten ich musí vedieť správne používať a tiež im musí rozumieť. Tiež na strane anketára musí byť vôľa karty pochopiť a prijať ich odkaz.

Karty vedia odhaliť budúcnosť. Predstavujú však len možnosti a príležitosti, ktoré možno alebo nemožno využiť. Každý máme voľbu sa rozhodnúť, akým smerom sa bude uberať náš život. Ak v rozhodovaní tápate, pomôžu zase karty.

Skúste mi zavolať, aby sme sa spoločne pozreli na to, čo karty odhalia priamo vám. Mám dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných klientov. Môžete sa stať jedným z nich.

Karty neublížia

Existuje celá paleta rôznych typov kariet. Každý balíček má svoje osobité čaro a nesie určitú energiu. Tá sa potom snúbi s energiou veštca. Každý kartár so svojimi kartami cíti, nejde len tak o hocijaký balíček. Konkrétne karty v rukách veštca sú súčasťou jeho osobnosti, nástrojom, ako sa dopátrať k vyššej múdrosti.

Z kariet nemusíte mať obavy, nie sú zlé a neublížia. Práve naopak. Môžu pomôcť sa z nepríjemných životných situácií dostať, podporia rozriešenie mnohých problémov. Odpovedia na nejasnosti a otázky ohľadom osobných, vzťahových a rodinných konfliktov, rovnako tak pomôžu rozriešiť finančné problémy či otázky pracovného života a profesie. Môžu ovplyvniť zdravotné a psychické rozpoloženie. Telo a duša sú totiž vzájomne prepojené.

Nemusíte sa báť oznámení kariet. Karty vždy pomôžu k lepšiemu. Niekedy nemusí byť riešenie problémov práve príjemné, ale dlhodobo zbavuje nepríjemných pocitov. Po vyriešení zložitého konfliktu prichádza úľava. Úľavu a vyššiu spokojnosť so svojím životom, psychickú spokojnosť môžu sľúbiť aj karty.

Zavolajte, mám schopnosti vidieť budúcnosť a riešenia aj tých situácií, ktoré sa javia ako neriešiteľné. Ovládam kartárske umenie, rada karty využijem pre váš prospech!

Zo života …

Obracajú sa na mňa ľudia, ktorí chcú nazrieť do budúcnosti. Tento obraz im pomôže k príjemnejším pocitom a k pochopeniu súvislostí. Nezriedka s klientmi pozeráme na rôzne typy situácií a problémov, ktoré sa zdajú neriešiteľné. Vždy je to len uhol pohľadu. Karty tento uhol rozšíria o nové smery a možnosti.

Denne s klientmi riešim napríklad otázky práce, ktorá im neprináša spokojnosť. V práci riešia stále tie isté problémy s nadriadeným alebo neprajúcimi kolegami. Ľudia potom premýšľajú, ako negatívne vzťahy v práci vylepšiť a či je to vôbec možné. Rozhodujú sa, či majú hľadať inú prácu. Aj s tým môžu pomôcť karty …

Chcete tiež vedieť, aké možnosti máte? Prešľapuje na mieste už dlho a potrebujete sa pohnúť? Chcete sa dostať z ťaživej situácie, ktorá vám už dlho ničí život? Skúste využiť karty. Môj výklad vám môže dať nezávislý pohľad, ktorý vám doteraz chýbal.
Zavolajte mi na číslo 0988 700 938.

* Ak veštica Erika nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Ľubica, Bratislava

  Veľmi by som sa Vám chcela poďakovať za Vaše dobré rady ohľadom môjho partnerského vzťahu, po telefonáte s Vami sa hneď cítim lepšie.

  Hodnotenie: 5
 • Dana

  S pani Emíliou mám len dobré skúsenosti a vždy sa sa na ňu obraciam s problémom. Týmto Vám zároveň pani Eriku odporúčam.

  Hodnotenie: 5
 • Maroš

  dakujem za pomoc, vsetko je tak ako ste povedala. prajem vám všetko dobré..

  Hodnotenie: 4
 • Zuzana, Košice

  Dobrý deň milá Erika, nestihla som sa vám poďakovať za dobré a užitočné rady. Vaše predpovede sa opäť pomaly plnia..Veľmi pekne vám ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Anna

  Bola som veľmi spokojná s jej výkladom, karty nikdy neklamú. Presvedčte sa sami!

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online