Veštica Lívia

Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 715
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Výklad kariet
 • Jasnovidectvo a veštenie budúcnosti

S čím Vám pomôžem?

 • Karma, osud a životná cesta
 • Osobné a vzťahové konflikty
 • Nevyriešené problémy minulosti
 • Minulé životy a uplynulé udalosti
 • Otázky na budúcnosť

Cesta za poznaním

Deti majú zvláštne schopnosti, ale väčšinou ich vôbec nevnímame, neprikladáme im význam. Aj ja som ako dieťa mala schopnosť vidieť najrôznejšie nadprirodzené bytosti. Vtedy som sa ich bála. Až s pribúdajúcimi rokmi som si uvedomila dar, ktorý som dostala. Od malička ma sprevádzajú sny a vízie, až postupne som ich prijala za svoje a naučila sa s nimi pracovať.

Ten rovnaký sen, ktorý sa časom vyvíjal, ma životom sprevádzal celých 23 rokov. Potom som ho pochopila. Sen sa stal skutočnosťou. Jednoducho som musela dospieť na svojej ceste za poznaním.

Aj vám môžem pomôcť pochopiť životné udalosti, súvislosti a väzby minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Stačí mi zavolať. Senzibilom som už od detstva a dokážem vidieť to, čo iní nevidia. Spoločne sa môžeme vydať na cestu za poznaním.

Kartárka po babičke

Mala som štyri roky, keď ma babička prvýkrát učila pracovať s kartami. Už vtedy ma posolstvo kariet fascinovalo a fascinuje ma dodnes. V detstve som babičke často robila spoločnosť, keď za ňou ako za kartárkou chodili všetky susedky z okolia. Veštili sme zo sedmových kariet a ja som sa snažila osvojiť to, čo ona dokonale ovládala. Ku kartám som si už ako dieťa vytvorila veľmi silný vzťah.

Karty som znovu objavila vo svojich devätnástich rokoch, kedy som sa začala venovať vlastnému výkladu kariet. Dnes som kartárka rovnako ako bola moja babička. A používam nielen sedmové, ale aj ďalšie vykladacie karty. Venujem sa jasnovidectvu.

S pomocou kariet vám môžem pomôcť odhaliť budúcnosť aj nejasné udalosti minulosti. Vďaka svojim víziám poznám cestu až k počiatkom vašej duše. Ak ju chcete spoznať tiež, zavolajte mi.

Zaujíma vás, kto ste?

Mojej vízie dostali novú podobu pred niekoľkými rokmi. Spontánne sa začali objavovať ako obrazy z iných časov. Pochopila som, že ide o moje vlastné spomienky z minulých životov. Boli tak intenzívne, že sa nedali ignorovať. Najprv boli bolestivé, stačilo sa však nadýchnuť a všetka bolesť ustala. Časom som sa v týchto spomienkach zorientovala, prišla som na to, kto skutočne som. Dnes sa dokážem preniesť nielen do svojej minulosti, ale aj do minulosti iných.

Verím, že poznať pravdu je užitočné. Hoci nemusí byť vždy príjemná. Človek ju tak môže prijať a vysporiadať sa s ňou. Rovnako tak je prínosné poznať budúcnosť, nech je akákoľvek. Dá sa tak na ňu pripraviť.

Ľudia sa na mňa niekedy hnevajú, keď im vyjavím veci či udalosti, ktoré by radšej nevedeli. Skôr či neskôr potom ale prídu s ospravedlnením. Ospravedlňujú sa, keď sa moje vízie naplnia a oni pochopia. To ma motivuje ísť ďalej, pokračovať v tom, čo robím.

Aj vám môžem odkryť pravdu o vašej minulosti alebo ukázať obraz budúcnosti. Záleží len na vás, či mi zavoláte.
Moje telefónne číslo je 0988 700 715.

* Ak veštica Lívia nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Daniela, Bratislava

  Livia je vždy velmi milá a úprimne jej dakujem, ze mi vzdy pomoze.

  Hodnotenie: 5
 • Zdenka, Košice

  Nestihla som sa Vam podakovat za cenne rady i Vas cas. Vase rady si zoberiem k srdcu. Este raz velmi pekne dakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Dáša

  Chcem Vám len povedať ako veľa pre mňa znamenalo, ked ste mi poradila, aby som bojoval za naše manželstvo. Bez Vás by sa asi rozpadlo. Dakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Alica

  Zomrel mi manžel ale pani Lívia ma upokojila že je na dobrom mieste. Dakujem!

 • Mária, Košice

  pred 8 rokmi mi povedala niekoľko vecí – nič z toho sa nesplnilo, ba oveľa viac zhoršilo!

 • Mária, Bratislava

  Lívia mi už veľakrát pomohla, naposledy, ked som sa na ňu obrátila s otázkou na vzťah, potvrdila mi moje pocity a to čo sa reállne aj dialo, a preto som sa mohla vyvarovať rozhodnutiu, ktoré som sama cítila, že by ma nerobilo šťastnou. A rovnako mi pomohla aj na regresnej terapii, kde som pochopila ako úzko súvisia, situácie, ktoré sa nám opakujú v živote, s minulosťou. Ľudia si myslia že to tak má byť, to čo sa im deje, ale ak je človek nešťastný a nie sám sebou, lebo sa mu napríklad opakujú tie isté vzťahy s mužmi, tak cez regresiu môže pochopiť, prečo sa mu to deje a odbremeniť sa, a nemusí sa mu to už diať.

Napíšte odporúčanie

veštice online