Posolstvo anjelov pre rok 2021

posolstvo anjelov 2021

Rok 2021 je rokom transformácie, premeny a znovuzrodenia.


V roku 2021 nemožno robiť žiadne jasné ani unáhlené závery. Celý rok bude rokom premien a všetko sa bude vždy u každého z nás odrážať podľa toho, ako sa k čomu postavíme.

Isté ale je, že sa začnú tvoriť úplne nové systémy, možnosti, príležitosti a tentoraz bude záležať na každom z nás, v akej energii k tomu všetkému prispejemeako jednotlivci.

Vždy sa snažíme vidieť určité cesty v konkrétnych oblastiach, čo v novom roku nebude až také jednoznačné a možné. Práve tu sa najviac prejaví skutočnosť, že všetko so všetkým súvisí, jedno sa odráža od druhého a jedno ovplyvňuje druhé. My sami sme sa zamotali a prestali vnímať hranice medzi jednotlivými oblasťami.

Začali sme žiť automaticky a zo značnej časti veľmi nevedome. Preto v tomto roku azda viac, ako inokedy, sa budeme vracať k svojej duši, skrze seba samého. To si vyžaduje vedomé vnímanie života aj seba samého. Budeme sa vracať ku skutočným hodnotám, koreňom a budeme znova nachádzať kvalitu našej duše aj našich schopností a talentu.

Rok 2021 je rokom, ktorý by som nazvala ako ROK TRANSFORMÁCIE A VNÚTORNÉHO PREBUDENIA. Môžeme ho tiež nazvať rokom ZNOVUZRODENIA.

Začíname od nuly, od začiatku a to aj napriek tomu, že zužitkujeme prežité skúsenosti a lekcie. Niekto z nás začne úplne od začiatku, niekto začne od začiatku, ale bude to akýmsi pokračovaním. Všetko, čo bolo a je nastavené proti človeku a prírode, sa bude rúcať.
Prejavia sa podvody a nezdravé cesty, založené na vlastnom prospechu, a každý z nás budeme mať príležitosť vybrať si, či pôjdeme cestou lásky a svetla, alebo cestou ďalšieho podvodného či agresívneho charakteru. Podľa toho tiež môžeme očakávať svoju úrodu. Doslova, čo zasejeme, to tiež zožneme. Tvoríme novú karmu a bude sa nám tiež tak odmeňovať.

Na začiatku obdobia je strata stability, akejsi “pôdy pod nohami”. Je tu vidieť strach a obavy z toho, čo bude ďalej. Až v ďalšom roku, teda v roku 2022, začneme svoju novú pevnú stabilitu znovu nachádzať. Nemožno teda rok 2021 zakončiť ako bežný rok na konci decembra.
Energia, cesty, nové procesy a premeny sa budú odohrávať až do ďalšieho obdobia, teda približne do polovice roka 2022.

Dôležitými a zásadnými mesiaci sú tu február, apríl, september a november roku 2021 a jún roku 2022.

Témou a úlohou celého obdobia bude nachádzanie seba samého, svojich vnútorných hodnôt, talentu, potenciálu a otváranie nových začiatkov a ciest. Budeme hľadať nové možnosti, ale bude nejaký čas trvať, než to nové ukotvíme. Tvoríme teda celkom “NOVÝ SVET”.

Prežijeme veľmi premenlivé emočné prejavy, smútok bude striedať radosť, až eufória a rok bude vo veľmi premenlivých emočných vlnách. To sa prirodzene prejaví ako v našich vzťahoch, tak aj v našom profesionálnom i duchovnom raste a poznaní.

Budeme hľadať rovnováhu, preto prejdeme rôznymi extrémnymi prejavmi.

Môžeme očakávať veľa rozchodov a rozvodov, ale na druhej strane je tu nádej, že sa stretnú tie skutočne spriaznené duše.

Je to ideálny čas pre nové rozhodnutia – žiadosti o ruku, uzatváranie manželstva, rozhodnutie o novom bývaní, počatie bábätká i pre pôrody.

Budú tu energienaklonené k uzdraveniu, odloženým operáciám, alebo sa dokonca niektorí budú tešiť poznaniu, že už plánovaná operácia nie je nutná.

V kariére prídeme o veľa pracovných miest a to aj tých veľmi pevných a stabilných. To preto, že sme vedení k tomu, aby sme si uvedomili, čo vlastne vieme. Pracovať a zarábať nie je naplňujúca práca. Naplňujúca práca je práca alebo činnosť, ktorú robíme srdcom a zároveň nám prináša prosperitu. To znamená, že budeme vedení k tomu nájsť svoje vnútorné talenty, ktoré v sebe máme, aby sme plnili svoje životné poslanie, nech už duchovné, či praktické. Každý vieme niečo a súčasná doba nás doslova nabáda k tomu, aby sme začali robiť konečne to, pre čo sme sa tu narodili. Bez ohľadu na to, o akú pôjde profesiu, od upratovačky po lekára, či duchovných pomocníkov. Nebudeme robiť rozdiely v tom, kto robí čo viac alebo menej hodnotné, potrebujeme všetko a všetko k životu patrí.

Budeme teda tvoriť nové miesta, nové možnosti. Budeme znova prebúdzať hodnoty a kvality našej duše. Budeme sa vracať k svojim koreňom, remeslám a kvalite našich možností.

Môžeme teda ladiť, pripravovať a potom postupne tvoriť nové plány, projekty, nápady, môžeme premýšľať, kde a ako sa chceme vzdelávať a posunúť sa.

Sme veľmi kvalitný a múdry národ, len sme sa trochu stratili. A na každom z nás je, ako ďaleko sa rozhodneme znovu nájsť seba samého a klenoty našej duše a umu. Len na každom z nás záleží, ako prebudíme našu kvalitu duše i našej krajiny.

Zažité systémy sa rozpadnú, a do času sa postavia úplne nové. To, čomu venujeme pozornosť a vieru, to rastie.

Čomu dáš prednosť TY? Strachu, beznádeji, hnevu, súdom … alebo Láske, Svetlu, Nádeji a Viere?

Toto všetko ale teraz potrebujeme. Potrebujeme sa vyčistiť, prebudiť a rozhodnúť sa. Je nevyhnutné, aby sme si všetko skutočne plne prežili a zároveň vďaka tomu tiež uvedomili.

Buďme teda pripravení rozlúčiť sa so všetkým, čo už neprináša žiadny úžitok ani radosť. Buďme pripravení prijať a tvoriť nové a láskyplné príležitosti. Tento rok je veľmi zásadný, napriek tomu pre každého z nás môže byť cestou k nášmu srdcu. A čím viac sa naučíme načúvať svojmu srdcu, čím viac spoznáme, kým naozaj každý sme, čím viac si dovolíme sa realizovať vo svojom talente, tým žiarivejší bude náš nový svet.

Cesta a uzdravenie nie je okolo nás. Cesta a uzdravenie je v každom z nás vo vnútri. Každý máme jeden čriepok. A na každom z nás záleží, koľko týchto čriepkov každý sám za seba vzájomne prepojíme.
Každý máme voľbu sa rozhodnúť. Buď sa báť, trpieť, plakať, byť smutný, vybrať si beznádej a tiež to vo svojom živote vytvárať a násobiť s ostatnými. Alebo veriť, radovať sa s láskou a vďačnosťou z toho, čo všetko sme každý dokázali, vidieť všetko ako výzvu a príležitosť a dovoliť si prežívať vo svojom srdci lásku, a to všetko s ostatnými násobiť. Každý budeme priťahovať tých ľudí, situácie, možnosti a energie, ktoré budeme sami zo svojej duše vyžarovať.

Prajem Ti NÁJDENIE SEBA SAMÉHOA LÁSKU do srdca každej ľudskej bytosti.
A kto si dočítal až sem, pripomínam tí, čo ti tvoji anjeli strážni odkazujú – ODKAZ TVOJICH ANJELOV STRÁŽNYCH TEBE.

S láskou Hanka

Posolstvo anjelov pre Vás pripravila Hanka (vykladandelskymikartami.cz)

veštice online