Zelená farba aury odráža skryté liečiteľské schopnosti

Zelená farba aury a jej význam

Energetické pole okolo každého živého organizmu na zemi sa označuje ako aura. Tá je zložená z niekoľkých vrstiev a väčšinou sa vyznačuje celým radom farebných odtieňov, z ktorých niektoré v nej prevažujú.

V priebehu života sa môže celkový charakter aury premieňať. Ovplyvňuje ju okrem iného život dotyčného človeka, stav jeho zdravia a odráža sa v nej aj jeho duševné rozpoloženie. Aktuálny vzhľad aury je akýmsi odrazom človeka a môžeme z nej rozpoznať mnoho zaujímavých informácií. Ich prostredníctvom môže dotyčný lepšie spoznať sám seba aj zmysel svojej životnej púte. Schopnosť vidieť auru nemá zďaleka každý, aj keď sa hovorí, že do určitej miery sa dá toto umenie naučiť. Pre jej výklad je však vždy vhodné osloviť niekoho, kto má už v tejto oblasti skúsenosti.

Zelená v psychológii a v mágii

Podľa psychologických poznatkov majú zelené odtiene na človeka upokojujúci vplyv. Pomáhajú sa upokojiť, nájsť späť stratenú rovnováhu, utišujú rozjatrenú myseľ a znižujú stres. Zelená farba navodzuje pocit harmónie, súladu, rovnováhy a vyrovnanosti. Potláča negatívne emócie a má vraj dokonca schopnosť priaznivo pôsobiť na zdravotný stav, najmä na krvný tlak či bolesti, napríklad má prinášať úľavu pri nepríjemných migrénach. Niekedy sa tiež uvádza, že je protikladom červenej farby.

V mágii má zelená farba tiež dôležitý význam. Používa sa predovšetkým pri tých magických rituáloch, ktorých cieľom je znásobiť bohatstvo, získať peniaze, nastúpiť na úspešnú kariéru. Všeobecne symbolizuje hojnosť, dostatok, ale tiež plodnosť (je vhodná pri čarovaní na privolanie prírastku do rodiny) a v neposlednom rade aj šťastie. Používa sa aj pri liečení a kúzlach, ktoré majú zlepšiť zdravotný stav.

Zelené odtiene aury a ich význam

Aký význam sa uvádza pre stav, kedy v aure človeka prevládajú práve zelené odtiene? Aj v tomto prípade sa najčastejšie spomína, že zelená je farbou liečiteľstva a uzdravovania. Čím viac zelenej, tým väčšiu má dotyčný schopnosť uzdravovať seba i svoje okolie, mnohokrát si však nie je svojho cenného daru vôbec vedomý. Napriek tomu sa ľudia v blízkosti takého človeka cíti podvedome dobre.

Človek so zelenou farbou aury je väčšinou pokojnej a mierumilovnej povahy. Upokojujúcim dojmom pôsobí i na ostatných, pre mnohých je vŕbou, pretože dokáže byť nápomocný vtedy, keď sa niekto z jeho blízkych necíti dobre. Povzbudiť vie nielen slovami, ale často aj činmi. Má prirodzenú autoritu, ale zvyčajne neprahne po moci, pretože je skôr skromný.

Zelená aura svedčí aj o istom súzvuku s prírodou, láske k zvieratám a zeleni. Lepšie sa bude tento jedinec cítiť na vidieku ako vo veľkomeste, intuitívne dáva tiež prednosť prírodným materiálom, rustikálnemu štýlu a býva založený skôr ekologicky než materialisticky.
Ale aby sme ich nechválili, k tým menej pozitívnym vlastnostiam patrí zvyčajne až príliš veľká tvrdohlavosť. Dotyčného len ťažko niekto presvedčí o tom, aby zmenil svoj názor, ani pádne argumenty na neho príliš neplatia. Niekedy je preto pomerne konzervatívny a málo otvorený nielen novým myšlienkam ale aj pokroku.

Zaujíma vás, ako asi vyzerá práve vaše aura?
Nie je nič jednoduchšie, než sa opýtať veštice. Jej oko vidí totiž oveľa viac než bežný človek.

veštice online