Pohľad do minulosti. Ako môže byť užitočný?

Pohľad do minulosti.

Človek by mal žiť v prítomnosti, bezpochyby. Lenže niekedy je prítomnosť určená neblahou minulosťou. A čo horšie. Niekedy o tej minulosti, ktorá negatívne ovplyvňuje našu prítomnosť, ani nevieme. Čo s tým? Jednoducho sa musíme obzrieť. Pohľad do minulosti môže byť užitočný aj pre prítomný život. Môže pomôcť rozriešiť celú radu zložitých životných situácií.

Zbavte sa minulosti

Minulosť je niečo, čo nejde zmeniť. Napriek tomu sa niekedy oplatí sa minulosťou zaoberať. Vďaka tomu potom môžeme zmeniť existujúce programy správania, môžeme sa odpútať od strachu a začať skutočne vytvárať novú budúcnosť. Jedine návratom späť sa môžeme zbaviť bremien minulosti.

Pohľadom do minulosti môžeme tiež využiť to pozitívne, môžeme uplatniť všetky svoje bývalé úspechy a získané zručnosti. To platí nielen pre tento život, ale tiež pre životy minulé.

Prečo sa vracať do minulosti?

Mnoho z nás zážitky z minulosti umelo potláča, predovšetkým tie negatívne. Nechceme vidieť, že nám v minulosti niekto ublížil, že nás niečo ranilo. Lenže ak to len potlačíme, nemôžeme sa s tým skutočne vyrovnať.

Niekedy si nesieme útrapy a zranenia dokonca z minulých životov, väčšinou o tom človek ani sám nevie. Chránime tak svoju psychiku. Lenže podvedome sa tým môžeme trápiť.

Ak sa vrátite do minulosti, môžete sa zbaviť nielen samotného problému, ale aj jeho príčiny. Ak pred problémom nebudete zatvárať oči a pozriete sa na neho s odvahou, ľahšie sa ho môžete zbaviť. Každú minulú ťažkosť môžeme spracovať a negovať jej pôsobenie v prítomnosti.

Ako sa zbaviť starých bremien?

Nemá zmysel sa utápať v myšlienkach na minulosť. Už sme spomenuli, že mnoho spomienok je ukrytých v podvedomí a človek ich za bežných okolností nedokáže vidieť. S užitočným pohľadom do minulosti potom môžu pomôcť rôzne formy terapie a terapeuti, ktorí majú schopnosť vidieť svojím vnútorným zrakom. Skúsený terapeut tiež dopomôže k vstrebaniu aj tých najmenej príjemných životných udalostí.

Terapeutickým pohľadom do minulosti stratia minulé zážitky svoju silu. Uvedomíte si, že najdôležitejšia je prítomnosť. Minulosť sa stane niečím, čo je čiastočne mimo vás. Môžete sa odpútať od toho zlého a využiť to dobré.

Ako forma terapie môžu fungovať aj veštecké metódy. K pohľade do minulosti tak môže byť prospešný tiež veštec alebo veštica. Ako pomôcka s pátraním po minulých udalostiach, ktoré však ovplyvňujú našu prítomnosť, môže pomôcť aj klasické kyvadlo alebo tarotové karty.

Pohľad do minulosti – návod pre vás
Ak máte pocit, že je vaša minulosť pre vás bremenom, obráťte sa na niektorého z našich veštcov, veštíc či kartárok. Pohľad do minulosti vám môže odľahčiť od starých poranení, má liečivú silu. Ak sa zbavíte negatívneho pôsobenia minulých zážitkov, bude sa vám lepšie žiť aj v prítomnosti.

veštice online