Jedálniček podľa hviezd I

horoskop jedálniček

Koľkokrát už ste sa pýtali, čo všetko sa dá vlastne vyčítať z postavenia hviezd v okamihu vášho narodenia? A koľkokrát už ste boli prekvapení, aké informácie môže horoskop dať? Iste mnohokrát a iste vás horoskop ešte mnohokrát prekvapí. Možno aj tento, ktorý sme pre vás pripravili.

Prinášame horoskop pre všetkých gurmánov, fajnšmekrov a milovníkov jedla. Ide o horoskop, ktorý bude užitočný, ak si zostavujete vlastné menu, jedálniček alebo napríklad plán chudnutie. Môže byť inšpiráciou – aby ste okúsili niečo, čo ste ešte neokúsili. Je príležitosťou k novým kulinárskym objavom.

Tu je horoskop na tanieri – pre prvých šesť znamení zverokruhu. Ďalšie znamenie nájdu informácie v pokračovaní nášho článku.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Baran je znamením akcie. Baranom nesedí dlhá príprava jedla. Tiež často rýchlo jedia. Ich ohnivé znamenie ide ruku v ruke s ostrými pálivými chuťami.

Potraviny vhodné pre baranov: tvaroh a tvarohový syr, kuracie a morčacie mäso, obilniny, ražné pečivo, ananás, jablká, žerucha, horčica.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býky charakterizuje veľký apetít. Jedlo pre nich nie je prioritou, ale vedia si ho vychutnať. Ocenia nové recepty a spôsoby prípravy. Z chutí bude býk vyznávať predovšetkým sladké.

Potraviny vhodné pre býkov: feta a podobné syry, teľacie mäso, hydina, celozrnné pečivo, avokádo, slivky, šošovica, bazalka

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci v sebe majú kreativitu, ktorú vedia oceniť aj v jedle. Stravujú sa rôznorodo, často aj nezdravo. Blíženci si pokojne dajú tučné pokrmy a nevyhýbajú sa ani prejedaniu. Majú radi neobvyklé kombinácie chutí.

Potraviny vhodné pre Blížencov: francúzske syry, hovädzie mäso, hovädzia pečeň, ryby, marhule, jahody, ríbezľové plody, mäta.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rak je znamením silne orientovaným na rodinu, tiež mu sedia tradičné domáce pokrmy. Miluje rodinné recepty, je mu vcelku jedno, či ide o slané alebo sladké pokrmy, varené, pečené alebo vyprážané.

Potraviny vhodné pre rakov: tavený syr, tofu, červené mäso, ovsená kaša, koreňová zelenina, tekvica, kapustový šalát, špenát, rozmarín.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lev je gurmánom, ktorý sa rád pohybuje v spoločnosti a tiež rád navštívi dobrú reštauráciu. Spoločnosť pri stolovaní je pre leva dôležitá. Budú mu vyhovovať výživné, energeticky bohaté pokrmy.

Potraviny vhodné pre levov: cmar, teľacie mäso, ryby, losos, tuniak, kvalitné údeniny, tekvica, citrusy, orechy, pohánka, slnečnicové semienka

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panna je znamením typickým praktickosťou. Nesedí jej experimentovanie. Naopak sa vyžíva v tradičných potravinách a chutiach. Panna nezriedka trpí citlivým zažívaním, podľa toho tiež vyberá, čo na tanier.

Potraviny pre panny: jogurty, kefír, ryby, paprika, zemiaky, banány, kôpor, fenikel, medovka.

Ďalšie znamenie nájdu informácie v pokračovaní nášho článku.

Horoskop podľa vášho gusta
Chcete vedieť z horoskopu viac ako len to, čo si dať na obed? Kontaktujte našich astrológov. Budete prekvapení, čo všetko dokáže horoskop odhaliť.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články:

veštice online