Raňajkujte podľa hviezd!

Raňajkujte podľa hviezd!

Znamenie zverokruhu nedefinuje len osobnostné vlastnosti človeka, jeho slabosti a prednosti, ale aj preferencie, chute alebo stravovacie zvyklosti. Áno, to všetko sa dá vyčítať z hviezd.

Znamenia zverokruhu môžu dokonca ukázať jednotlivým znameniam jedlá a pokrmy, ktoré im pravdepodobne budú chutiť a vyhovovať z hľadiska zažívania. V tomto článku prinášame tipy na raňajky pre jednotlivé znamenia zverokruhu, teda na raňajky podľa hviezd.

Raňajky pre baranov

Baran je činorodým znamením. Pre všetky svoje aktivity baran potrebuje veľa energie, už od začiatku dňa. Raňajky pre baranov by teda mali byť bohaté, s veľkou dávkou energie. Ideálne budú napríklad vajcia.

Raňajky pre býkov

Ľudia zrodení v znamení býka vyznávajú luxus okolo seba, ale vlastnú životosprávu nezriedka zanedbávajú. Raňajky tak vynechávajú alebo zjedia jednoducho to, čo im príde pod ruku. Napriek tomu sú to gurmáni s veľkým apetítom. Pre ich životný štýl sa hodí raňajkovať napríklad palacinky.

Raňajky pre Blížencov

Znamenie blížencov je premenlivé a slobodomyseľné. Vyznávajú extravaganciu, aj v chutiach. Neboja sa nezvyklých kombinácií, pokojne miešajú slané a sladké pokrmy. Ako raňajky im bude sedieť napríklad hojne obložená bageta.

Raňajky pre rakov

Ak medzi znameniami zverokruhu budeme hľadať gurmánov, iste k nim budú patriť raky. Raky dokážu oceniť kvalitné jedlo aj kulinárske špeciality. Ako raňajky im bude chutiť napríklad opečený toast s arašidovým maslom, kvalitná káva je samozrejmosťou.

Raňajky pre levov

Charizmatický lev sa vyžíva v dobrom jedle, sedia mu najmä výživnejšie či tučnejšie pokrmy. Raňajkovať môže pokojne krémovú polievku, pokiaľ však nestojí o príťažlivú postavu. Potom bude vhodnejšia polievka zeleninová.

Raňajky pre panny

Praktické znamenie panny s prípravou jedla nestráca veľa času, napriek tomu dbá na zdravý jedálníček a vyváženú stravu. Panne budú vyhovovať rýchle, ale výživné a zdravé raňajky, napríklad v kombinácii tvaroh-obilniny-ovocie.

Raňajky pre váhy

So znamením váh sa spája harmónia, tú budú váhy hľadať aj v jedle. Ako raňajky im bude vyhovovať to, čo ich zasýti a dodá živiny, napríklad plátky lososa so zeleninou.

Raňajky pre škorpiónov

Škorpión je ambicióznym znamením, ktoré často naplní všetky svoje ciele. To sa týka aj raňajok. Pokiaľ si škorpión vytýči ako cieľ zdravé raňajky, bude skutočne raňajkovať zdravo. Ideálnymi raňajkami pre škorpióna bude zeleninový šalát, prípadne s kúskami bieleho mäsa alebo klíčkami.

Raňajky pre strelca

Aktívny strelec má rád život a jedlo. Rád si vychutná aj dobré raňajky, len by si mal strážiť príjem kalórií. Ako zdravé raňajky pre strelca môže poslúžiť napríklad jogurt s čerstvým ovocím.

Raňajky pre Kozorožcov

Kozorožec je zodpovedným znamením, ktoré môže pre všetku prácu zabudnúť aj na svoje telesné potreby a jedlo. Na raňajky by však zabúdať nemal, prospeje mu napríklad ľahké ovocné smoothie, ktoré súčasne doplnia tekutiny.

Raňajky pre vodnára

Vodnár zje takmer čokoľvek, ale vo vlastnom jedálničku mu často chýba fantázia. Prospejú mu raňajky prevoňané bylinkami, spestrené farebnou zeleninou a napríklad dochutené jogurtom.

Raňajky pre ryby

Ryby sú spoločensky založeným znamením, ktoré radi posedia pri jedle s druhými ľuďmi. Tiež raňajky sa pre ryby môžu stať príležitosťou k neformálnemu stretávaniu. Raňajky v spoločnosti, tie bude rybám vyhovovať, môžu mať takmer akúkoľvek podobu, napríklad slaného koláča.

Žite podľa hviezd
Hviezdy môžu byť užitočné v mnohých oblastiach života. Všeobecný horoskop však zďaleka nevypovie toľko ako konkrétny osobný horoskop na mieru. Zavolajte si oň našim astrológom.

veštice online