Jedálniček podľa hviezd II

horoskop jedálniček

Máte na niečo chuť, ale neviete na čo? Aj v tomto vám môžu pomôcť hviezdy. Z horoskopu je možné vyčítať veľa, napríklad aj to, čo vám chutí. Neveríte? Overte si to v našom “horoskope na tanieri”. V tomto článku prinášame horoskop pre druhú polovicu znamení zverokruhu.

Áno, horoskop môže priradiť k jednotlivým znameniam zverokruhu tiež konkrétne pokrmy alebo potraviny. Každé znamenie zverokruhu má totiž určité chute, stravovacie návyky alebo štýl varenia. Horoskop, ktorý pomôže určiť, čo si dať na tanier, je tu!

Tento horoskop je určený pre druhú polovicu znamení zverokruhu. Pre znamenie prvej polovice horoskopu je pripravený predchádzajúci článok.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy rady spoznávajú nové chute a potraviny. Neodpustia si dezerty a sladkosti. Sladká chuť je pre váhy vysoko príťažlivá. Majú tiež rady, keď jedlo nielen skvele chutí, ale tiež vyzerá.

Potraviny vhodné pre váhy: tvaroh a tvarohové syry, celozrnné obilniny, ryža, broskyne, hrášok, petržlen, semienka, jalovec, žihľava, medovka

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpióni patria k nočným vyjedačom chladničky, jedla si doprajú hojne, rovnako tak vyžadujú aj hutné chute a dostatok korenia. Pokiaľ ide o dochucovanie, patria škorpióny k majstrom.

Potraviny vhodné pre škorpiónov: klíčky, celozrnné obilniny, biele mäso, pravá čokoláda, ríbezle, lesné plody, kakao, karfiol, kapusta, cesnak, chren, bazalka

Strelec (23. 11. – 21. 12)

Strelci sú experimentátori, ktorí radi objavujú nové chute. V jedle im chýba disciplína a tak ich často trápia aj zažívacie ťažkosti. Nech už jedia čokoľvek, mali by to strelci jesť s mierou.

Potraviny vhodné pre strelca: nízkotučné mliečne výrobky, biele mäso, mandarínky, paradajky, paprika, cuketa, slivky, marhuľa, čakanka

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Kozorožec vyznáva kultúru stolovania. Vyhovuje mu pokojná priateľská atmosféra. Tiež jedlo mu bude chutiť skôr jemnejšie, bez výrazných chutí a vôní.

Potraviny vhodné pre kozorožcov: syry, jogurty, kefír, ryby a morské plody, celozrnné pečivo, avokádo, jablká, zeler, petržlen, bazalka

Vodnár (21. 1 – 19. 2.)

Vodnárom vyhovujú zdravé pokrmy, ocenia ľahké jedlo a výživné potraviny. Vyžívajú sa v chutiach rozličných druhov ovocia a zeleniny.

Potraviny vhodné pre vodnára: feta, tvaroh, kuracie mäso, celozrnné obilniny, pohánka, cuketa, marhule, čierny bez, ovocie a zelenina

Ryby (20. 2. – 20. 3)

Ryby majú väčšinou iné záujmy než jedlo. Ide im viac o to, ako jedia než o to, čo jedia. Pre svoje zdravie by ryby mali dbať na dostatok tekutín, nie vždy sa im to darí.

Potraviny vhodné pre ryby: jogurty a mliečne dezerty, kuracie mäso, ryby a morské plody, grahamové pečivo, hrušky, hloh, špenát, brokolica, škorica

Pre znamenie prvej polovice horoskopu je pripravený predchádzajúci článok.

Horoskop podľa vášho gusta
Máte záujem o detailnejšie informácie? Chcete vedieť, akým smerom sa v živote uberať? Chcete poznať svoje slabé i silné stránky? To všetko vám môže pomôcť objasniť horoskop na mieru, horoskop zostavený profesionálnym astrológom.

Je to jednoduché. Skúsení astrológovia sú pripravení na telefóne 0988 700 888, stačí sa na nich telefonicky obrátiť a okamžite budete vedieť viac.

Mohli by vás zaujímať aj tieto články:

veštice online