Veštec Štefan

veštec Štefan
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 884
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • výklad kariet
 • očista od negatívnej energie

S čím Vám pomôžem?

 • s láskou a vzťahovými problémami
 • s rodinnými záležitosťami
 • so zdravotnými problémami

Za svoj dar vďačím samotnému Pánovi

Viem, že moje nadprirodzené schopnosti sú obrovským darom. Pochádzajú od samotného Pána a ja som veľmi vďačný a nikdy neprestanem ďakovať za to, že som bol takto obdarený. So svojím darom zaobchádzam s úctou a rešpektom, používam ho iba pre konanie dobra, dobrých skutkov a predovšetkým k pomoci ostatným ľuďom.

Používam síce výklad kariet, ale nie je to pre mňa úplne nevyhnutné, je to len určitá pomôcka. Už zo samotnej energie určitého človeka, jeho dlaní, očí, hĺbky hlasu, intonácii a ďalších vlastností totiž dokážem čítať, nachádzať príčinu problémov a zisťovať, čo ho trápi a najmä, ako to zmeniť, aby sa mal dobre, bol vo svojom živote šťastný a našiel pokoj.

Mojím poslaním je ľuďom pomáhať

“Pomáhať ľuďom!”, Práve to považuje za svoje životné poslanie. Pomáham ostatným s láskou a radosťou, kedy ma každý úspech a odstránenie cudzích problémov naozaj poteší. Som tu pre všetkých, ktorí si so svojím životom nevedia rady a ktorí nevedia, kadiaľ kam, ako pokračovať ďalej. Do takejto situácie sa môže ľahko dostať úplne každý z nás. Ja svoj dar využívam na to, aby som vám pomohol nájsť tú správnu cestu a to najlepšie možné riešenie.

Pomoc v láske aj očistenie od negatívnej energie

Môžem vám pomôcť s najrôznejšími problémami. Každý, kto si s niečím nevie rady, sa na mňa môže obrátiť. Zameriavam sa okrem iného aj na výklad budúcnosti. Oslovte ma teda aj v prípade, kedy vás zaujíma, čo vás v blízkej budúcnosti čaká, či budete mať prácu, ako na tom budete so svojou kariérou, či nebudete trpieť po finančnej stránke. Samozrejme odpoviem aj na vaše otázky, ktoré sa týkajú vzťahových problémov – lásky, partnerstva, rozkolov v rodine, nezhôd s príbuznými či nájdením toho pravého partnera.

Ďalšou oblasťou, s ktorou mám veľké skúsenosti, je očista od všetkej negatívnej energie. Ak máte podozrenie, že ste sa dostali do pazúrov zla, niekto vás preklial, skúša ovládnuť alebo s vami má nedobré úmysly a celkovo sa necítite dobre, určite ma neváhajte kontaktovať, pretože toto nebezpečenstvo sa dá riešiť.

Tiež zdravotné problémy spôsobujú ľuďom veľké trápenie a je pritom jedno, či sa jedná o chorobu fyzického tela alebo duše. Môžeme spoločne skúsiť nájsť riešenie vašich problémov a aspoň ich zmierniť. Je dokonca možné, že sa nám podarí tieto neduhy odstrániť úplne!

* Ak veštec štefan nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Lenka

  Úžasný, citlivý, výborné vědomosti. Jsem nadšená, s údivem ho sleduji v TV a žasnu . Děkuji a přeji mu vše nejlepší. Lenka

  Hodnotenie: 5
 • Iveta, Spišská Nová Ves

  Skláňam sa pred pánom Štefanom, aký je to… dovolím si napísať Boží clovek. Skromný, ochotný, empaticky, ale najmy ľudský.
  Veľmi sa teším, že som oslovila práve jeho pri riešení môjho životného problému. Takže všetci ktorí riešite čiernu mágiu a porobenie s dôverou sa obráťte na pána Štefana. Je úžasný. Vďačná Iveta.

 • jana Balova, Zilina

  prijemny clovek , ale jeho vestba sa nesplnila..

 • Anna, Spisska Nova Ves

  Ja som tomu panovi raz zavolala do televizie ked mal vysielanie.Pytala som sa na otazku,ci mam zmenit zamestnanie.Odpovedal mi,ze nie,lebo ma tam cakaju zli ludia.Bohuzial to zamestnanie som musela zmenit a skutocne ma tam cakala jedna velmi zla zena,falosna potvora,velmi zakerna.Znova som zmenila pracu a teraz som velmi spokojna.Tymto chcem len povedat,ze som tu prvu zmenu znasala lahsie,lebo som bola na to pripravena,ze sa stretnem so zlym clovekom a lahsie som to znasala.Nakoniec sa ale vsetko dostalo do spravnych kolaji.

  Hodnotenie: 5
 • Marie, Kopřivnice

  Velmi sympatický, příjemný, citlivý, muž na svém místě. Sleduji jeho rady, které jsou přímé, jasné, žádné hadání a dotazování, mají smysl, upřímnost a snahu pomoci. Škoda jen, že se nejde z Česka dovolat přímo na pana Štefana.

  Hodnotenie: 5
 • Marie

  Sleduji pana Štefana dlouho, je velmi sympatický, prijemný,dokáže upřímně poradit, skutečně muž na svém místě.

 • Mária

  Za Vaše vystupování, přístup a snahu upřímně pomoci si zasloužíte nejlepší hodnocení. Když jste mluvil o kříži, že se z něj stal jakýsi módní doplněk a přitom na něm zemřel syn Nejvyššího a že by si lidé měli přečíst Bibli, mluvil jste mi z duše. Jen musím přemýšlet o tom, že Vy jste přesvědčen, že své dovednosti máte od Pána, ale od jakého? Vždyť v Bibli se hovoří, že věštci, hadači, kartáři co předpovídají budoucnost, ti všichni jsou něčím odporným Bohu, tak mi to nejde dohromady a nabývám dojem, že Vám pomáhají démoni a ne Boží andělé a Vy to možná ani nevíte, ale nechci se Vás nijak dotknout, jinak jste úžasný člověk s přehledem. Omlouvám se za tuto připomínku, pokud se mýlím. Zdraví Vás Mária.

  Hodnotenie: 5
 • Emilia, Rajec

  Veľmi ľudský, obetavý, priam až božský je pán Štefan.
  Sledujeme ho v televízii, rád poradí a pomôže vo všetkom a so všetkým čo mu je dovolené. Načúva boží hlas a tak k nám ide pomoc priamo od Otca Stvoriteľa neba i Zeme.
  Vďaka jeho vysvetleniam, je možné sa do hĺbky srdca zamyslieť nad sebou a svojim životom.

  Keď rozpráva a vysvetľuje, tak s takou láskou, že stačí ho počúvať a pozerať sa na obraz P.Márie, do jej očí a vyhŕknu slzy. P.Ježiš je tiež s nami v tých chvíľach.

  S poklonou a pokorou sa snažím prijimať rady nebeské a ďakujem za všetkých ľudí, ktorí dostávajú pomoc, aj od anjelov.

  Prajem p.Štefanovi, veľa lásky Božej a ochranu celého nebeského kráľovstva.

  S Láskou a svetlom
  Emília.

  Hodnotenie: 5
 • Zdenka, Strakonice

  Dekuji vam za to co delate,jste uzasny,rada sleduji vase vysilani.

 • JANA HOJGROVA, ZABREH NA MORAVE

  Mily pane Stefane,moc rada Vas sleduji na Tv,JSTE UZASNY,MILY,VELMI POZITIVNI CLOVEK,at se Vam i nadale vse jen dari.Svetlo v dusi Vam preje JANULA S CELOU RODINOU.

 • JANA HOJGROVA, ZABREH NA MORAVE

  Jejda,zapomnela jsem na hvezdicky,hned posilam,diky Janca.

  Hodnotenie: 5
 • Adolfína, Fiľakovo

  Štefan je veľmi očarujúci muž ,nielen po vizuálnej stránke, ale aj po stránke duševnej. Len s prvých sekúnd hovoru som pochopila že to za tie peniaze stojí. Pán Štefan má svätý hlas, podľa môjho názoru, je pán Štefan darom z nebies, taktiež musím poukázať na osobnosť pána Štefana. Je naozaj veľmi mierumilovná ale hlavne mi dodáva istotu že peniaze idú do dobrých rúk. Jeho viera je taká silná že mi príde že sa rozprávam s samým poslom Boha. Ďakujem za túto príležitosť.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online