Veštec Štefan

veštec Štefan
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 884
tv
Poznáte z TV!

Zameranie:

 • výklad kariet
 • očista od negatívnej energie

S čím Vám pomôžem?

 • s láskou a vzťahovými problémami
 • s rodinnými záležitosťami
 • so zdravotnými problémami

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Za svoj dar vďačím samotnému Pánovi

Viem, že moje nadprirodzené schopnosti sú obrovským darom. Pochádzajú od samotného Pána a ja som veľmi vďačný a nikdy neprestanem ďakovať za to, že som bol takto obdarený. So svojím darom zaobchádzam s úctou a rešpektom, používam ho iba pre konanie dobra, dobrých skutkov a predovšetkým k pomoci ostatným ľuďom.

Používam síce výklad kariet, ale nie je to pre mňa úplne nevyhnutné, je to len určitá pomôcka. Už zo samotnej energie určitého človeka, jeho dlaní, očí, hĺbky hlasu, intonácii a ďalších vlastností totiž dokážem čítať, nachádzať príčinu problémov a zisťovať, čo ho trápi a najmä, ako to zmeniť, aby sa mal dobre, bol vo svojom živote šťastný a našiel pokoj.

Mojím poslaním je ľuďom pomáhať

“Pomáhať ľuďom!”, Práve to považuje za svoje životné poslanie. Pomáham ostatným s láskou a radosťou, kedy ma každý úspech a odstránenie cudzích problémov naozaj poteší. Som tu pre všetkých, ktorí si so svojím životom nevedia rady a ktorí nevedia, kadiaľ kam, ako pokračovať ďalej. Do takejto situácie sa môže ľahko dostať úplne každý z nás. Ja svoj dar využívam na to, aby som vám pomohol nájsť tú správnu cestu a to najlepšie možné riešenie.

Pomoc v láske aj očistenie od negatívnej energie

Môžem vám pomôcť s najrôznejšími problémami. Každý, kto si s niečím nevie rady, sa na mňa môže obrátiť. Zameriavam sa okrem iného aj na výklad budúcnosti. Oslovte ma teda aj v prípade, kedy vás zaujíma, čo vás v blízkej budúcnosti čaká, či budete mať prácu, ako na tom budete so svojou kariérou, či nebudete trpieť po finančnej stránke. Samozrejme odpoviem aj na vaše otázky, ktoré sa týkajú vzťahových problémov – lásky, partnerstva, rozkolov v rodine, nezhôd s príbuznými či nájdením toho pravého partnera.

Ďalšou oblasťou, s ktorou mám veľké skúsenosti, je očista od všetkej negatívnej energie. Ak máte podozrenie, že ste sa dostali do pazúrov zla, niekto vás preklial, skúša ovládnuť alebo s vami má nedobré úmysly a celkovo sa necítite dobre, určite ma neváhajte kontaktovať, pretože toto nebezpečenstvo sa dá riešiť.

Tiež zdravotné problémy spôsobujú ľuďom veľké trápenie a je pritom jedno, či sa jedná o chorobu fyzického tela alebo duše. Môžeme spoločne skúsiť nájsť riešenie vašich problémov a aspoň ich zmierniť. Je dokonca možné, že sa nám podarí tieto neduhy odstrániť úplne!

* Ak veštec štefan nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Lenka

  Úžasný, citlivý, výborné vědomosti. Jsem nadšená, s údivem ho sleduji v TV a žasnu . Děkuji a přeji mu vše nejlepší. Lenka

  Hodnotenie: 5
 • Iveta, Spišská Nová Ves

  Skláňam sa pred pánom Štefanom, aký je to… dovolím si napísať Boží clovek. Skromný, ochotný, empaticky, ale najmy ľudský.
  Veľmi sa teším, že som oslovila práve jeho pri riešení môjho životného problému. Takže všetci ktorí riešite čiernu mágiu a porobenie s dôverou sa obráťte na pána Štefana. Je úžasný. Vďačná Iveta.

 • jana Balova, Zilina

  prijemny clovek , ale jeho vestba sa nesplnila..

Napíšte odporúčanie

veštice online