Veštec Damiel

veštec Damiel
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 940
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • duchovné poradenstvo
 • práca s energiou

S čím Vám pomôžem?

 • Vzťahy, rodinné záležitosti
 • Osud a vlastná budúcnosť
 • Duchovný rozvoj
 • Uhranutie, urieknutie

Duchovná sila

Pohybujem sa vo svete, kde je prevaha žien. Nie je to zle, ale predsa len, aj muži sú potrební. Áno, oveľa častejšie narazíme na kartárky než na kartárov, z krištáľovej gule veštia najmä ženy a na metle lietajú čarodejnice, nie čarodejníci. Teda až na výnimky, jednou takou výnimkou som aj ja.

Pohybujem sa vo svete, kde je prevaha žien, to je isté. Isté je tiež to, že aj ja mám ako muž vo svete ezoteriky čo ponúknuť. Moji spokojní klienti to len potvrdzujú.

Aj ja ako muž mám totiž výnimočné schopnosti, silne vyvinutú intuíciu a schopnosti vidieť to, čo ľudia bežne nevidia. Dokážem skĺbiť svoju mužskú silu s empatiou a vnímavosťou, vlastnosťami, patriacimi k ženskému princípu. Dokážem pomôcť v mnohých zdanlivo beznádejných situáciách. Hoci muž, dokážem pomôcť minimálne rovnako dobre ako moje ženské kolegyne. Navyše disponujem silou, duchovnou silou, ktorá mi pri mojej práci pomáha.

Správny smer

Už od detstva som si uvedomoval svoje výnimočné schopnosti. Pochopiteľne mi trvalo, než som sa naučil ich využívať. Išlo to postupne. Najprv som začal u seba, časom za mnou pre pomoc začali prichádzať aj príbuzní, priatelia a známi. Potom som si uvedomil, že vlastne môžem pomôcť komukoľvek. Tak odštartovala moja ezoterická dráha, tak môj život nabral ten správny smer.

Uvedomujem si, ako je zložité sa v živote orientovať. Dnešná doba je síce plná technologických vymožeností, ale ľudia sa v nej strácajú. Vo svete techniky chýba ľudský prístup a empatia.

Žijeme v materiálnom svete a zabúdame na to, že naše bytie má aj duchovný rozmer. Pomáham ľuďom objaviť tento rozmer. Učím ich, ako siahnuť do neobmedzenej studnice múdrosti, ktorá je dostupná každému. Každý z nás má totiž v živote ísť určitým smerom, a ak nejde, nemôže nikdy byť spokojný.

Spokojnosť, šťastie, zdravie, tiež láska, rodinné vzťahy, kariéra alebo financie. To všetko sú oblasti, ktoré s ľuďmi riešim a v ktorých im môžem byť užitočný.

Moje zameranie je však ešte oveľa širšie. Po vzore mojich kolegýň, “čarodejníc” využívam pozitívnu energiu, aby vyrušila tú negatívnu. Dokážem tak pomôcť napríklad aj s uhranutím alebo urieknutím.

Potrebujete nádej?

Môžem vám byť užitočný v mnohých rôznych situáciách. Môžem vás správne nasmerovať. Môžem vám pomôcť nájsť životnú cestu. Môžem vám byť oporou aj v tých najhorších situáciách, v situáciách, kedy strácate nádej. Môžem vám poslať silu na prekonanie prekážok, samozrejme aj po telefóne.

Potrebujete nádej, nájsť riešenie, ukázať smer alebo poslať pozitívnu energiu? Nestrácajte čas a zavolajte mi na číslo 0988 700 940. Som tu aj pre vás.

* Ak veštec Damiel nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Renata, Jasov

  Pán Daniel sté skvelí veštec

 • Margita hlavačova, Závadka 147

  Ste viborni veštec preto som si väz vihladala ani ste mi pomohli skvelí sú aj vaše srdce 💓💓💓 aj vaztim

Napíšte odporúčanie

veštice online