Zvýšte svoju šancu vyhrať v lotérii

Tipy, ako zvýšiť šancu na výhru v lotérii

Snáď každý si aspoň raz za život kúpil žreb, stavil na športové stretnutie alebo vyplnil tiket do lotérie. Potom je tiež veľa tých, ktorí vsádzajú pravidelne a stále dúfajú, že práve oni sa stanú majiteľmi oných niekoľko miliónov alebo dokonca ešte väčšej sumy v jackpote. Pravdou ale je, že skutočných milionárov sa prostredníctvom lotérie stane iba niekoľko málo šťastlivcov ročne, zatiaľ čo oveľa viac zostáva tých, ktorí nevyhrajú vôbec nič alebo len menšiu sumu, ktorá im len ťažko kompenzuje to, čo do hry vložili.

Tipy, ako zvýšiť svoju šancu na úspech

Vyhrať môže úplne každý

U lotérie hrá značnú rolu náhoda. To znamená, že bez ohľadu na štatistiky, ktoré často hovoria o mizivej šanci napríklad na výhru hlavného jackpotu, sa práve na vás môže usmiať šťastie. Skôr alebo neskôr niekto z tipujúcich jackpot trafí a podobne ako váš sused alebo niekto úplne cudzí to môžete byť pokojne Vy.

Buďte trpezlivý

Ako sme už uviedli, všetko je z veľkej časti dielom šťasteny. Je možné, že si kúpite los alebo stavíte v lotérii iba raz a nevyhráte vôbec nič. Poviete si, že to nemá žiadny zmysel a už to nikdy neskúsite. Čo sa stane? Vaša šanca na výhru sa bude rovnať nule. Ak však budete tiket vypĺňať pravidelne, nádeje na zaujímavú výhru stále máte. Preto to nevzdávajte. Kto nič neskúsi, tak ani nevyhrá.

Nepreháňajte to

Ak sa rozhodnete dodržiavať predchádzajúce pravidlo, majte tiež na pamäti, že nič sa nemá preháňať. Minúť za lotériu celú výplatu je ľahšie než si myslíte, navyše sa môže stať, že adrenalínovému stávkovaniu úplne prepadnete a stanete sa závislý. Je preto dôležité dopredu si stanoviť určité pravidlá, skúste si napríklad stanoviť maximálny mesačný rozpočet, ktorý do lotérie vložíte. Vždy by malo ísť o sumu, ktorá vám nebude schádzať pre nevyhnutný chod domácnosti.

Nestrácajte vieru

Neúspech strieda neúspech a nie je teda prekvapujúce, že u mnohých tipujúcich nastupujú pocity skepsy a sklamania. To je však prvá cesta k tomu, že dotyčný nikdy nevyhrá. Vo svoju výhru musíte veriť. Je to podobné ako v ostatných životných záležitostiach – stačí si napríklad predstaviť študenta, ktorý je príliš v strese, že neuspeje u dôležitej skúšky. A práve táto tréma a nedôvera môže skutočne zapríčiniť to, že skúšku nezvládne.

Choďte šťastiu naproti

Použite metódu imaginácie. Skúste každý deň na chvíľu zavrieť oči a predstavte si, že ste sa práve stali majiteľmi vysnívaného jackpotu. Sústreďte sa pritom na vaše pocity a snažte sa vcítiť do predstavy, ako by bola reálna. Je celkom dobre možné, že týmto spôsobom svoje šancu výrazne zvýšite.

Nebojte sa obľúbených čísel

Často sa možno dočítať informáciu, že najväčšiu šancu na výhru majú náhodné tipy. Ak však máte svoje obľúbené čísla, nerušte ich. Musíte v nich ale veriť, snažte sa dôverovať tomu, že práve ony vám zaistia zaujímavý finančný obnos.

Majte kladné plány

Asi každý si niekedy predstaví, čo by s jackpotom urobil. Ten, kto by ho chcel využiť k nekalým cieľom, však pravdepodobne nikdy neuspeje. Nebuďte lakomý, a ak práve vy vyhráte, venujte aspoň časť prostriedkov tam, kde je to skutočne potrebné. Ani vila s bazénom totiž nemusí byť automatickou zárukou šťastia.

Tipujete pravidelne a šťastie sa na vás stále neusmialo?
Možno robíte niečo zle. Finančné problémy sa často dajú tiež vyriešiť aj inak. Nájdite odpovede vo výklade kariet od skúsenej kartárky.

veštice online