Znamenia zverokruhu a domáci miláčikovia

horoskop domáci miláčikovia

Každý z nás náleží podľa dátumu narodenia k určitému znameniu zverokruhu. To síce neurčuje osud, ale môže predurčiť mnohé zo života človeka. Vypovedá aj o tom, aký človek je, v čom je dobrý, čo má rád a čo ho baví.

Znamenie zverokruhu môže tiež povedať niečo o tom, aký domáci miláčik danému človeku sadne. Vyberáte domáceho miláčika a neviete akého? Odpoveď vám môže priniesť práve horoskop.

Baran, 21. 3. až 20. 4.

Baran je ohnivým znamením, ktorému bezpochyby sadnú psy, zvlášť veľké psy s charizmou. Pes bude človeku v znamení barana tiež spoločníkom pri pohybe a aktívnom živote, ktorý je baranom aj psom vlastný.

Býk, 21. 4. až 21. 5.

Býky, ktorí vyznávajú pokoj a pohodlie, ocenia maznavé zviera. Môže to byť malý bytový pes, morča alebo napríklad králik.

Blíženci, 22. 5. až 21. 6.

Blíženci sú premenliví a často im jedna záľuba dlho nevydrží. Bude im preto sedieť nenáročné zviera, ktoré nevyžaduje väčšiu starostlivosť, ale zároveň prináša zábavu. Môže to byť napríklad papagáj.

Rak, 22. 6. až 22. 7.

Raky uvítajú akékoľvek zviera, o všetky sa dokážu skvelo postarať. Môže ísť napríklad aj o zvieratá hendikepované.

Lev, 23. 7. až 22. 8.

Levy dbajú na vzhľad a chcú byť reprezentatívni. Reprezentatívne by tak malo byť aj zviera, ktoré s nimi žije. Môže ísť napríklad o vzácneho psa alebo nezvyklé plemeno mačky.

Panna, 23. 8. až 22. 9.

Panny sú znamením, ktoré prítomnosť domáceho miláčika veľmi neocenia. Dbajú na poriadok a čistotu. Sú prakticky založené. Ak si nejaké zviera obstarávajú, malo by byť radšej bez chlpov. Môže ísť napríklad o naháča alebo mačku sphynx.

Váhy, 23. 9. až 23. 10.

Váhy majú estetické cítenie, iste im tak bude príjemný pohľad do akvária s farebnými rybičkami. Rovnako tak budú vďačné za psieho alebo mačacieho krásavca.

Škorpión, 24. 10. až 22. 11.

Škorpión bude vzhliadať k zvieratám, ktoré sú niečím zaujímavé. Ako domáci miláčik mu príde vhod napríklad pavúk alebo had.

Strelec, 23. 11. až 21. 12.

Strelci majú všeobecne k zvieratám vrelý vzťah. Budú im teda vyhovovať domáci miláčikovia najrôznejších podôb, ale robí im dobre aj prítomnosť divokých zvierat.

Kozorožec, 22. 12. až 20. 1.

Ľudia zrodení v znamení kozorožca pravdepodobne budú priťahovať výrazné zvieracie osobnosti, môžu ich nájsť v ríši psov i mačiek.

Vodnár, 21. 1. až 20. 2.

Vodnár je nepokojným znamením, ktoré vyznáva voľnosť a slobodu. Rovnako ako strelci preto budú vyhľadávať skôr divoké zvieratá.

Ryby, 21. 2. až 20. 3.

Ryby sú duchovne založeným znamením, ktoré vyznáva všetky živé bytosti. V ich domácnosti teda iste bude spokojných viac miláčikov, nech už ide o tie klasické ako je pes alebo mačka, alebo tie menej obvyklé.

Ako je to u vás?
Všimli ste si, že každé znamenie zverokruhu to má vo vzťahu k domácim miláčikom trošku inak? Všimli ste si toho, koľko toho môže o človeku vypovedať horoskop? Čo vypovedá horoskop o vás? Chcete poznať svoj osobný horoskop? Kontaktujte niektorého z našich skúsených astrológov. Čakajú na vás zaujímavé a užitočné informácie.

veštice online