Veštica Regína

veštica Regína
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 703
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Partnerský rozbor
 • Vzťahové poradenstvo
 • Horoskop lásky

S čím Vám pomôžem?

 • Láska, otázky vo vzťahu či partnerstve
 • Problémy v manželstve, vzťahové krízy
 • Partnerská zhoda, budúcnosť vzťahu
 • Vytvorenie partnerských horoskopov
 • Otázky týkajúce sa rodiny a domova
 • Osud, karma, životná cesta

Ach tá láska…

Každý z nás asi niekedy v živote zažil sklamanie z lásky. Niekoho menej, niekoho viac, rozchod bolí každého. Ešte väčšie trápenie však môžeme zažívať v nefungujúcim vzťahu. Kríza v manželstve, hádky, konflikty s partnerom – to všetko človeka negatívne ovplyvňuje a môže ho zraziť na kolená.

Ani mne sa nevyhli problémy vo vzťahu. Mala som vtedy devätnásť, keď som sa ich odhodlala riešiť prostredníctvom profesionálnej veštice. Tá dokázala presne vykresliť problémy s mojím vtedajším priateľom a tiež hneď nájsť ich riešenie. To ma uchvátilo. Výklad veštice ma natoľko nadchol a priniesol toľko poznania, že som sa rozhodla vydať práve touto cestou.

Pustila som sa do štúdia. Hltala som každú novú informáciu, preberala sa horami kníh a učila sa od tých najlepších, aby som sa aj ja stala vešticou. Tak teraz aj ja dokážem pomôcť so vzťahovými problémami. Vytváram partnerské rozbory, spracúvam horoskopy a hľadám riešenie v otázkach vzťahov, lásky, partnerstva, rodiny a manželstva.

Hľadáte aj vy riešenie partnerskej krízy? Nie ste šťastní vo svojom aktuálnom vzťahu alebo vás zaujíma, či v aktuálnom vzťahu budete šťastní ešte dlho, či má budúcnosť? Zavolajte mi, všetko sa dozviete, stačí sa opýtať.

Skúsenosť je školou života

Jeden deň svieti slniečko a ďalší deň prší … Tak je to aj vo vzťahu, veľká láska sa ľahko zmení na nenávisť. A čo včera fungovalo, dnes môže vyzerať úplne inak.

Po svojej desaťročnej praxi, vlastných skúsenostiach aj zážitkoch s celým zástupom klientov som si istá, že v problémoch lásky dokážem pomôcť. Viem posúdiť takzvanú partnerskú zhodu, poodkryjem potenciál a budúcnosť vzťahu. Rozoznám, ako si ktorá dvojica vyhovuje a kde môže nastať konflikt.

Mojím zameraním sú vzťahy, tak zložitá a pritom tak krásna téma. Tak ako krásny vzťah človeka môže napĺňať, tak ten negatívny mu potom berie všetky istoty a životnú silu.

Niekedy je ťažké rozoznať naplňujúci vzťah od toho neperspektívneho, ktorý len berie silu. Ja v tomto viem pomôcť. Dokážem na vzťah nahliadnuť prostredníctvom kariet, partnerského horoskopu či horoskopu lásky a skutočne poradiť. Poradím, či daný vzťah má zmysel alebo nie. Stačí mi zavolať.

Na čo sa pýtať?

Vďaka práci s kartami a hviezdam dokážem zodpovedať akékoľvek otázky, dokážem odhaliť budúcnosť. Ja sa však sústredím na otázky, ktoré sa týkajú vzťahov.

Stretli ste nového potenciálneho partnera a uvažujete, či má tento vzťah budúcnosť? Zaujíma vás, kto onen nový človek vo vašom živote je a čo vám do života prinesie? Bude to ten pravý partner do života alebo len slepá odbočka? Poradím vám už v zárodku možného vzťahu.

Chcete vedieť, či váš partner opätuje vaše city? Nie ste si istí, či k vám vaša polovička cíti lásku alebo nie? Chcete vedieť, či má zmysel investovať do aktuálneho vzťahu alebo ho radšej opustiť? Aj v tom vám môžem pomôcť.

Naozaj sa k sebe hodíte? Dokážete prekonať aktuálnu partnerskú krízu? A stojí to za to? Uvažujete o ukončení vzťahu a hľadáte oporu pre svoje rozhodnutie? Karty a hviezdy vám povedia, či má váš aktuálny vzťah budúcnosť, stačí ich požiadať.

Som vám k dispozícii. Chcete zmeniť svoj partnerský život? Túžite po láske? Potrebujete vyriešiť manželskú krízu? Zavolajte mi na 0988 612 703, budúcnosť vám môže priniesť ruže, stačí k nej vykročiť tým správnym smerom.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • pani Helena, Čadca

  Pani Regíne vďačím za svojho terajšieho priateľa. Nevedela som, či je pre mňa ten pravý, ale teraz, po dvoch rokoch, čo sme na odporúčanie pani Reginy spolu, som si istá!

  Hodnotenie: 5
 • Jana

  Moje manželstvo sa zdalo byť v troskách, vyzeralo to, že kríza, ktorá sa ťahala dva mesiace, už nikdy neprejde. Preto som vytočila číslo pani Regíny a poradila sa s ňou, čo by bolo v mojej situácii najlepšie. Dozvedela som sa, že kríza vznikla na základe manželových pracovných problémov, o ktorých sa mi z hanblivosti nezmienil a bolo mi odporučené porozprávať sa s ním o nich. Manžel bol síce prekvapený, ako som sa o jeho problémoch dozvedela, ale nakoniec sa predsa len odhodlal k otvorenej diskusii. Všetko sme si vyrozprávali a všetko sa vrátilo do starých koľají. Obaja ďakujeme pani Regíne za záchranu nášho manželstva!

  Hodnotenie: 5
 • Štefan, Žilina

  Ste veľmi sympatická a ďakujem, hádam to čo ste hovorila sa naplní.

 • Veronika, Bratislava

  Musím uznať, že mi p. Regina pomohla v ťažkej chvíli, v partnerstvách to býva zložité a tiež v nich nechýbajú smutné chvíle. Nevyhla som sa tomu ani ja. Patríme k sebe a to je pre mňa dôležité a na všetkom okolo toho popracujem/e. Patrí Vám moje veľké Ďakujem.

  Hodnotenie: 5
 • Andrea, Levice

  Ďakujem Regíne za podrobné vysvetlenie situácie, veľmi ma Vaša veštba povzbudila v tom, čo mám urobiť. Len ma mrzí, že sme nedokončili rozhovor, vypadla linka a nevedela som sa už k Vám dovolať. Ale veštenie je veľmi príjemné, povzbudivé a podrobné. Ďakujem ešte raz veľmi pekne.

  Hodnotenie: 4
 • Marta, Senica

  Vďaka Regíne som môjmu priateľovi (dnes manželovi) dala po jeho prehrešku druhú šancu. Rozhodne to neľutujem, naopak.

  Hodnotenie: 5
 • Laura, Nová Baňa

  Regína je skvelá nielen ako veštica ale aj ako kamarátka. Už dlho sa poznáme osobne a jej partnerské horoskopy mi vždy veľmi pomohli.

  Hodnotenie: 5
 • Lucia, Čadca

  Dlho som si nebola istá, či mám zostať s mojím expriateľom. Váhala som, až Regína mi pomohla učiniť posledný krok. Teraz viem, že by som s ním rozhodne nebola šťastná a som rada, že som sa odhodlala tento nevyhovujúci vzťah ukončiť.

  Hodnotenie: 5
 • Jana, Bratislava

  Prvý krát som zavolala do veštiarne a určite nie naposledy. Pani Regína ďakujem Vám veľmi pekne za radu, veľmi ste mi pomohla a povedala ste mi naozaj čistú pravdu. Teraz musím zmeniť aj môj postoj a verím, že sme si s manželom naozaj súdení a bude to po určitej dobe všetko lepšie keď na tom popracujeme ako ste mi poradili, i keď to nebude najľahšie prekážky niak zvládneme. Vďaka Vám sa mi zdvihla celkova nálada 🙂 ĎAKUJEM !!!

  Hodnotenie: 5
 • Monika tomkova, Nemecko

  Povedali ste o mne celú pravdu.

  Hodnotenie: 5
 • Simona, Žilina

  Super

  Hodnotenie: 4
 • Natália Szotkovská, Žilina

  Zdravím, moje meno je Natália. S p. Regínou som mala rozhovor, ktorý mi zmenil život. Paní Regína je taký úžasný človek, že mi dokázala zmeniť môj negatívny pohľad na svet a pomôcť mi dosiahnuť svojich cieľov. Môj cieľom bolo vypestovať! 100% legálnu rastlinu, pomáhajúcu so zdravím. Vďaka za všetko (ten rozhovor by sme si mali niekedy zopakovať :)).

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online