Veštica Jarmila

Veštica Jarmila
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 612 707
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Výklad snov
 • Snár

S čím Vám pomôžem?

 • Význam snov
 • Význam nočných môr, pokojný spánok
 • Veštenie budúcnosti zo snov
 • Životná cesta, osud

Sny majú svoj význam

Sny dokážu veľmi jednoduchým spôsobom odovzdať skryté posolstvo. Nie je potreba žiadnych vešteckých pomôcok, nie je potrebné, aby sa veštec napojil na vašu energiu. Sny majú pôvod priamo vo vašej mysli, vo vašom podvedomí, ale aj vyššom vedomí.

Sny sú tu pre nás, aby sme ich pochopili.

Možno vám stačí klasický snár. Verte však, že sny sú oveľa hlbšie a komplexnejšie, než si myslíte. Dokážu odovzdať veľa užitočných rád, cenných informácií. V snoch je minulosť, prítomnosť i budúcnosť. Stačí vedieť rozlúštiť ich význam.

Sny ma fascinovali už od mladosti. S výkladom snov som sa prvýkrát stretla ešte ako dospievajúce dievča. Uchvátil ma natoľko, že sa mu od tej doby venujem. Sny sa stali súčasťou môjho života. Prečítala som veľa snárov a kníh, absolvovala množstvo seminárov a sedení so skúsenejšími veštcami. Postupne za mnou začali chodiť ľudia z okolia, aby som im sny vyložila. Dokázala som to s dokonalým úspechom. Sny som pochopila na 100%. Teší ma, že sa dnes vo výklade snov môžem zaradiť medzi špičku slovenských veštcov.

Výklad snov môžem sprostredkovať každému. Získa tak hodnotné informácie pre svoj život. Stačí mi zavolať a opýtať sa, čo práve jeho sen znamená.

Dobré sny aj nočné mory

Sny môžu byť krásne a povznášajúce, bohužiaľ to tak vždy nie je. Nezriedka nás trápia zlé sny a nočné mory, mnohokrát sa s nimi stretávame opakovane. Márne potom lúštime ich význam. Nekvalitný spánok sa odráža aj na nervozite, zlej nálade a zachmúrených dňoch.

Možno vás zožiera otázka, prečo sa vám zdá práve to, čo sa vám sníva. Snažíte sa uchopiť svoj sen a odhaliť jeho význam, ale nedarí sa to. Možnosti neosobných snárov sú jednoducho obmedzené. Výklad snov vyžaduje skúsenosti a hlbšie znalosti, má osobný kontext a jeho kvalita sa odvíja od veštca.

Ak máte záujem o kvalitný výklad snov a chcete svoje sny skutočne pochopiť, kontaktujte ma. Pomôžem vám aj s nočnými morami.

Čo vás čaká v budúcnosti?

Nemusíte byť práve jasnovidec alebo nejaký indiánsky šaman. Napriek tomu sa dá aj vo vašich zdanlivo obyčajných snoch nájsť veľa pravdy. Nájdete v nich svoje šťastie a radosť, rovnako tak aj pôvod svojho nešťastia, skryté bolesti a trápenia. Sny spájajú minulosť a budúcnosť. Každý zo snov dokáže odkryť kúsok budúcnosti.

Vo svojej praxi som sa postupne naučila hľadať v snoch súvislosti. Aj tie najmenšie detaily, ktorým neprikladáte vôbec význam, môžu mať veľkú úlohu a niesť hlboké oznámenia. Zo snov sa toho dá vyčítať veľa, nájdete v nich aj svoju budúcnosť.

Ak vás zaujíma, čo vás v budúcnosti čaká, čo vám život pripravil a čo skrývajú vaše sny, zavolajte mi na moje číslo 0988 612 707. Získate tak istotu a budete presne vedieť, čo váš sen znamená.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • pani Dana, Nitra

  Jarmilka je mojou dlhoročnou kamarátkou. Za tie roky, čo sa poznáme, mi objasnila mnohé moje sny i nočné mory a jej predpovede sa vždy naplnili. Vďaka nej vždy viem, na čo sa pripraviť a čo ma čaká.

  Hodnotenie: 5
 • Marta

  Služby pani Jarmily som využila po prvý raz asi pred rokom a pol, kedy som sa zahľadela do jedného muža a pravidelne sa mi o ňom zdávalo. Zverila som sa pani Jarmile, ktorá mi všetko objasnila a zo snov dokázala odvodiť, že náklonnosť je obojstranná. A skutočne bola! Dnes sme spolu už rok a máme spokojný vzťah.

  Hodnotenie: 5
 • Ľubomíra

  V poslednej dobe sa mi zdávalo veľa nočných môr. Žiadne problémy som nemala, ale mala som pocit, že ešte dáke prídu. Preto som zavolala pani Jarmila, ktorá ma na ne dokonale pripravila, takže keď došlo na lámanie chleba, prečkala som to úplne bez následkov.

  Hodnotenie: 5
 • Natália, Bratislava

  Predtým som na vykladanie snov používala snár. Po tom, čo som objavila Jarmilu, už snár nepotrebujem. Poskytuje mi totiž presný výklad snov, na ktorý sa môžem spoľahnúť. Takže nemusím len dúfať, že som sen pomocou snára pochopila správne a radšej sa zverujem do rúk profesionálky.

  Hodnotenie: 5
 • Martina, Košice

  Zhruba pred rokom sa mi vracala jedna nočná mora. Už som bola bezradná, tak som skúsila osloviť Jarmilku. Tá mi vysvetlila jej význam a ja som pochopila, prečo sa mi stále zdá to isté. Od tohto okamihu mory prestali a ja mám opäť kvalitný a spokojný spánok.

  Hodnotenie: 5
 • Soňa, Nové Zámky

  Paní Jarmila je jednou z osôb, ktoré si vždy rada vypočujem. Je milá, príjemná a navyše dokáže vždy poradiť s mojimi snami, ktorých mi už vysvetlila toľko, že ich ani neviem zrátať.

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

Vizitka

QR kod

veštice online