Tarot magického mesiaca – recenzia

Tarot magického mesiaca

Mesiac neoddeliteľne patrí k tichej nočnej oblohe. Nevyčnieva, nepúta pozornosť, napriek tomu žiari a ovplyvňuje životy nás všetkých. Je symbolom noci, ale dotýka sa diania na planéte Zem nielen v noci, ale aj cez deň. Je to najbližšie vesmírne teleso patriace k planéte Zem. Je inšpiráciou pre rojkov a citlivých jedincov. Mesiac je tiež kľúčovým motívom originálneho tarotového balíčka Barbary Moore a Heidy Darras – Tarot Magického mesiaca.

Tarot pre tých najcitlivejších

Mesiac sa spája so snami, patrí k vnútorným pocitom a skrytým želaniam. Nesie v sebe kúsok tajomstva a mystiky, rovnako ako aj karty, ktoré kombinujú magickú silu Mesiaca a tradičné tarotové symboly.

Mesiac ovplyvňuje nás všetkých, avšak vnímať ho vedia len tí najcitlivejší jedinci. Práve veľmi citliví jedinci tiež ocenia Tarot magického mesiaca. Tí v týchto kartách nájdu svoje vlastné pocity, uvidia v nich sami seba a spoznajú výzvy, ktorým čelia v bežnom živote. Tieto karty im odhalia to, čo bolo doteraz skryté, ožiaria jemným mesačným svetlom aj tie najtemnejšie zákutia duše.

Tradičný i intuitívny výklad

Tarot magického mesiaca predstavuje komplet výkladovej knihy a celkovo 78 kariet s formátom 85 x 135 x 50 mm. Hodí sa pre tradičný tarotový výklad, ale dáva tiež možnosť výkladu intuitívnemu. Mesiac intuíciu podporuje. Karty postavené na sile Mesiaca dávajú priestor hlbokému oznámeniu. Otvárajú dvere do vnútra človeka. Posilňujú mystické schopnosti a umožňujú sebapoznanie.

S kartami Tarot magického mesiaca môžete preskúmať svoje vlastné sny, svojou fantáziu a tvorivosť. Odhalíte nové zákutia svojho vnútra. Strieborné svetlo Mesiaca rozžiari vašu duchovnú cestu. Karty vám prinesú odpovede, ale aj introspektívne otázky, ktoré vám budú užitočné v živote. Tieto otázky sú súčasťou výkladu kariet.

Autorka Barbara Moore samozrejme predkladá aj základné informácie o výklade tarotu ako takého alebo detailnú interpretáciu významu jednotlivých kariet. Na druhej strane sa zaobídete aj bez tohto bližšieho popisu. Ilustrátorka Heidy Darras totiž kartám dala dokonalú vizuálnu stránku, a tak karty hovoria sami o sebe, karty samotné vyžarujú svoje oznámenia a svoj význam. Ako už bolo spomenuté, význam kariet bude jasný, ihneď po zhliadnutí, najmä citlivým jedincom.

Ako Tarot magického mesiaca vyzerá?

Vizuálna podoba Tarotu magického mesiace vznikla prostredníctvom moderných technológií. Heidy Darras vytvorila s pomocou moderného grafického softvéru mesačnú krajinu. Vzala reálne fotografie skutočných ľudí, aby ich premenila v snové postavy ožiarené magickým mesačným svetlom. Napriek tomu si karty zachovali kúsok zo skutočného sveta.

Máte záujem o výklad kariet?
Lákajú vás tarotové či iné karty, ale na výklad si netrúfate? Nemusíte poznať tajomstvo Mesiaca ani tarotový koncept, stačí vziať telefón a zavolať niektorej z našich skúsených kartárok. Profesionálny výklad je vám na dosah!

veštice online