Smola alebo prekliatie? Čo s tým?

Veštica Ľudmila

Hovorí sa tomu smola, ale môže to byť doslova prekliatie alebo urieknutie. Zatiaľ čo predtým sa na kliatby bežne verilo, dnes tomu skôr hovoríme smola. Pritom sme aj v súčasnosti, rovnako ako predtým, obklopení neprajníkmi, nenávistnými a zlými ľuďmi. Aj dnes sa bežne stretávame s negatívnym prianím typu: “ty určite zle skončíš”, teda vysloveným prekliatím.

Prekliatie môže byť aj písomné. Výhražné listy, nepríjemné telefonáty, útočné SMS alebo vulgárne maily – to všetko sú formy novodobého prekliatia, ktoré nám môžu spôsobiť značné problémy. Ešte väčšie ťažkosti potom sú následkom vlastnej činnosti alebo mágie pochádzajúcej od vlastných predkov. Kliatba sa prenáša z generácie na generáciu. Ide o negatívne vplyvy, ktoré si nesieme z rodinnej histórie, často nevedome. Vedome sa človek nezriedka prekľaje sám. Ide o situácie, kedy na seba vzťahujeme negativitu, privolávame to zlé, ničíme sami seba svojimi postojmi a myšlienkami.

Ako poznáme prekliatie?

Nech už kliatba vznikla akokoľvek, jej príznaky sa vždy zhoršujú s časom. Spočiatku sa môže prejavovať ako bežný stres, ktorý sa postupne odráža v mnohých rovinách bežného života, nakoniec často končí nejakým zdravotným problémom.

Kliatba ide často ruku v ruke so strachom, úzkosťou a zlým spánkom. Môžu ju sprevádzať aj nočné mory. Na druhej strane môže mať súvislosť aj s prejavmi anjelských bytostí, ktoré sa nás pred pôsobením kliatby snažia ubrániť.

Ako sa prekliatiu brániť?

Prekliatia sa možno zbaviť s pomocou anjelov, využiť môžeme i služieb ľudí s hlbokou intuíciou, ktorí s anjelskými bytosťami spolupracujú. Pomoc ponúkajú aj najrôznejší čarodejníci, šamani, liečitelia alebo veštci.

V neposlednom rade sa dá prekliatia zbaviť aj silou vôle, tá však musí byť naozaj silná. Navyše je potrebné prekliatie identifikovať. Ak prekliatie prišlo zvonka, je potrebné nájsť osobu, ktorá za ním stojí. Pokiaľ ide o rodové prekliatie, je vhodné pozrieť sa do histórie a určiť bod, ktorý cestu príslušného rodu a rodiny odvrátil nepriaznivým smerom.

Prekliatie môže súvisieť aj s rôznymi predmetmi okolo nás, ktoré vyžarujú negatívnu energiu. Rovnako tak existujú aj predmety, ktoré dokážu pred negatívnou energiou chrániť. Ako ochranné amulety poslúžia najrôznejšie sošky, tiež drahé kamene, šperky, staré mince, fotografie a mnohé ďalšie. Ich ochranná energia a sila sa uplatní aj pri najrôznejších duchovných rituáloch, zameraných na odstránenie prekliatia.

Už bolo spomenuté, že sme obklopení zlými bytosťami. V živote nás však obklopujú aj bytosti dobra. K dispozícii sú nám anjeli, ktorí nám kedykoľvek a s čímkoľvek radi pomôžu, teda aj s prekliatím. Často k nám vysielajú anjelské znamenia, ktoré nás majú vyslobodiť a nasmerovať na lepšiu cestu.

Skúste využiť sprostredkovateľa
Ak žiadne znamenie nevidíte, skúste využiť sprostredkovateľa. Môžu sa ním stať aj naše veštice, ktoré majú v rukách najrôznejšie ochranné predmety a pomôcky. Napojiť sa na anjelskú energiu vám pomôže napríklad naša veštica Daniela.

veštice online