Sila myslenia vám pomôže splniť si sny

vestenie

Myseľ každého človek v sebe ukrýva obrovský potenciál. Ak sa naučíme túto skrytú schopnosť využívať a pracovať s ňou, môžeme zmeniť celý náš život a splniť si naše sny a priania. Pozrime sa spolu na jednoduchý návod, ako správne prednášať naše prianie tak, aby sa nám plnili. Nie je to v skutočnosti tak zložité, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Myšlienka ako mocná energia

Každá myšlienka, ktorá človeku preletí hlavou, je energiou. Dostáva sa do priestoru a ovplyvňuje dianie okolo nás, aj keď to napríklad nie je hneď na prvý pohľad zrejmé. Zároveň platí jedno jednoduché pravidlo: kladné emócie, pocity, myšlienky a slová priťahujú pozitívne udalosti a naopak! Ak sa teda o niekom hovorí, že je neuveriteľný smoliar, pravdepodobne má len príliš veľa negatívnych myšlienok – stačí hľadať zmenu pri sebe samom a zaujať iný životný postoj, potom sa dá zo zajatia nešťastia pomerne ľahko vymaniť. Nebojte sa teda myslieť pozitívne, hoci sa vám v živote práve teraz nedarí a nezažívate ľahké chvíle – je to síce v takej situácii ťažké, ale výsledok stojí za to!

Ako si správne priať

  • Nie nadarmo sa hovorí, že “viera tvoja ťa uzdraví”. Ak budeme vyslovovať želanie, je nesmierne dôležité skutočne veriť v jeho naplnenie. To je základ všetkého úspechu.
  • Ak formulujeme naše želanie, vyslovujeme ho v prítomnom čase. To znamená, že sa vyvarujeme viet ako “Chcem sa uzdraviť” alebo “Budem bohatý”, ale použijeme spojenie “Som zdravý” a “Som bohatý”. A zároveň skúsime presvedčiť sami seba, že to po čom túžime, sa nám už splnilo. Môže to znieť síce zvláštne, ale je to pre splnenie našich snov dôležité.
  • Ak niečo chceme, musíme si dať tiež pozor na negatívne formulácie. Nikdy teda nevyslovujeme “Nechcem byť chorý” – v tom prípade totiž putuje do vesmíru energia zo slova chorý! Radšej teda použijeme už vyššie uvedené slovné spojenie “Som zdravý”.
  • Priania pravidelne opakujte, môžete si vytvoriť nejaký pre vás príjemný rituál. Napríklad pred spaním si urobte šálku dobrého bylinkového čaju a pri jeho popíjaní intenzívne myslite na svoj sen a predstavujte si, že sa vám už splnil, sústreďte sa pritom na radosť a pocit naplnenia, ktoré pritom budete cítiť.
  • Nikdy si neželajte nič zlé. A to ani sebe ani nikomu inému. Takéto želanie by sa vám naozaj nevyplatilo.

Pár rád záverom

Niekedy sa nám naše tajné želania plnia, bez toho aby sme to zo začiatku sami spozorovali. Je možné, že z vesmíru dostaneme pokyny, akou cestou sa vydať a čo vo svojom živote zmeniť, aby sme dosiahli naplnenie svojich túžob. Sledujte teda pozorne tieto náznaky, sú dôležité. A nebojte sa zmien, práve vďaka nim dosiahnete svoje ciele. Ak sa vám váš sen splní, nezabudnite za to poďakovať a prijímajte naplnenie vašich prianí s pokorou.

Veštenie online
Túžite po niečom a veľmi by ste si priali, aby sa vám tento sen splnil? Poraďte sa s
vešticou
, ako si správne priať tak, aby sa vaše sny začali stávať skutočnosťou.

veštice online