Recenzia knihy: Tajná reč astrológie

Tajná reč astrológie

O astrológii existuje celý rad kníh, len málo z nich ponúka tak pútavé ilustrácie a toľko užitočných informácií ako kniha astrológa Roya Gillette s názvom Tajná reč astrológie.
Kniha tajnú reč astrológie skutočne odkrýva, zaujímavým, premysleným a štruktúrovaným spôsobom. Je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

Do hĺbky astrológie

Mnoho ľudí si astrológiu spojí s jednotlivými znameniami zverokruhu alebo s horoskopmi v bežných magazínoch. Astrológia toho však ponúka oveľa viac, kniha Tajná reč astrológie to všetko odhaľuje. Dozviete sa viac o jednotlivých planétach. Kniha sa zaoberá aj tzv. Polaritou, astrologickými aspektmi alebo domami. Odpovedá na takéto otázky: Ako dvanásť domov vypovedá o vlohách, dispozíciách a ambíciách človeka alebo Ako môžu astrologické aspekty pomôcť vyriešiť rozpory v živote?

Autor knihy sa snaží objasniť, ako postavenie jednotlivých planét v horoskope ovplyvňuje život a charakter človeka. Dáva tak k dispozícii celú škálu faktorov, ktoré utvárajú ľudskú povahu a ľudských život ako taký.

Prečo sa zaujímať o astrológiu?

Astrológia ukazuje človeku niečo o sebe. Dáva mu k dispozícii návod, ako obstáť v živote. Nejde o predurčený osud, ale o vlastné dispozície, sklony, schopnosti a talent, ktorý môžeme využiť. Astrológia môže prostredníctvom poznania posilniť spokojnosť daného človeka.

Aj preto sa bude hodiť podrobný opis jednotlivých znamení zverokruhu, ktorý v knihe Tajná reč astrológie tiež nájdeme. Ku každému znameniu autor navyše dáva aj opomínané charakteristiky, napríklad sklony k zdravotným ťažkostiam a chorobám. Človek tak vie, na čo si má dávať pozor, čomu sa vyvarovať. Dokáže sa lepšie starať o svoje zdravie.

Korene astrológie

V knihe nechýba ani zaujímavý pohľad na historické korene a dejiny astrológie. Dotýka sa prvopočiatkov datovaných späť až do obdobia 350 – 250 tisíc rokov pred naším letopočtom. Venuje sa tiež starým Babylončanom. Hoci rôzne kultúry astrológiu chápali rôzne, vždy išlo o konštelácia hviezd na oblohe, teda postavenie jednotlivých planét.

U knihy to nekončí

Knihu dopĺňa špeciálny softvér. Vďaka tomuto softvéru môžete počas chvíľky vygenerovať vlastné osobné horoskopy – nielen pre seba, ale aj pre svoju rodinu, blízkych a priateľov.

Ako môže byť astrológia užitočná vo vašom živote?
Astrológia umožňuje hlbšie sebapoznanie, ktoré je cestou k spokojnosti a úspechu. Vďaka hviezdam môžete odhaliť svoj doposiaľ skrytý talent, dozviete sa, na čo sa zamerať. Naopak sa môžete vyvarovať možných problémov, zlepšiť svoje slabé stránky.

Nemusíte pritom študovať astrológiu a čerpať múdrosti z kníh. Astrologický rozbor je vám k dispozícii aj v tej najjednoduchšej možnej forme – cez telefón. Jednoducho len zdvihnete telefón a zavoláte na 0988 700 888, niektorý z našich skúsených astrológov vám potom na základe postavenia planét v čase vášho narodenia zostaví osobný horoskop na mieru.

veštice online