Psí horoskop

Psí horoskop

Áno, hviezdy prisudzujú vlastnosti nielen ľuďom, ale aj zvieratám. Tiež psi majú svoj horoskop, ktorý vám pomôže svojho chlpatého kamaráta lepšie spoznať. Vďaka psiemu horoskopu možno lepšie porozumiete psím gestám. S týmto horoskopom tiež ľahšie odhadnete povahu šteniatka, ktoré sa chystáte kúpiť.

Pes Baran (21. 3. – 20. 4.)

Pes zrodený v znamení barana sa bude usilovať o dominantné postavenie. Ťažko bude vychádzať s ostatnými psami, či inými domácimi zvieratami. Nebude sa chcieť o pozornosť pána deliť. Bude prekypovať energiou a aktivitou. Pozor, tiež bude mať tendencie utekať a biť sa s inými psami.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pes zrodený ako býk bude mať pokojnú povahu. Bude verný svojmu pánovi, ocení pohodlie a bezpečie domova. Nepríjemná bude však jeho tvrdohlavosť, ťažko ho kvôli nej budete vychovávať.

Blíženci (21. 5. – 21.6.)

Pes v znamení blížencov bude komunikatívny. Komunikatívnosť je jednoducho vlastnosť blížencov, ľudí i psov. Budete tak počuť častejšie štekanie. Tešiť sa budete z bystrosti svojho psa. Blíženec sa rád učí, je aktívny. Rozhodne sa s ním nebudete nudiť. Bude mať silne vyvinutý čuch, ale aj chuť, ocení dobré jedlo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psi zrodení v znamení raka budú veľmi maznavý, budú túžiť po vašej pozornosti, budú vďační za starostlivosť. Pozor, sú však veľmi citliví, neznášajú agresivitu a nátlak. Majú pokojnú, mierumilovnú povahu. Bývajú bezproblémoví.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Pes ako lev vyžaduje osobitnú starostlivosť a pozornosť. Pozornosť si bude vedieť aj vynútiť, má veľmi dobré spôsoby, takže to urobí elegantným spôsobom. Bude to odvážny a sebaistý pes, ktorý sa potrebuje cítiť dôležito. Vo svorke bude chcieť vládnuť.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Čistotný, starostlivý, poslušný – taký bude pes zrodený v znamení panny. Bude chcieť pozornosť, neznesie nudu. S potešením bude plniť rozkazy svojho pána. Môže mať sklony k nervozite. Potrebuje kvalitný odpočinok a veľa spánku.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Psi, ktorí podľa hviezd patria ku znameniu váh, budú múdri, budú si vedieť dohodnúť poriadok medzi ostatnými zvieracími miláčikmi. Ľahko si získajú rešpekt ostatných zvierat i svojho pána. Váhy sú spoločenským znamením, ktoré vyžaduje to minimálne – prítomnosť pána.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Pes, ktorý bude podľa horoskopu tiež Škorpiónom, bude mať komplikovanú povahu. Ťažko mu úplne porozumiete, hrozia tiež nepredvídateľné reakcie. Ak si však získate jeho dôveru, stane sa verným a oddaným priateľom. Škorpión nie je spoločenský, ku svojmu pánovi sa môže správať až majetnícky.

Strelec (23. 11. – 21. 12)

Pes v znamení strelca bude aktívny. Jeho dobrodružná povaha si sadne s najrôznejšími aktivitami. Strelec ocení voľný priestor, čerstvý vzduch, najrôznejšie výlety – čím akčnejší, tým lepší. Strelec vás vždy nabije dobrou náladou, nepripúšťa si žiadne ťažkosti. Je pritom veľmi samostatný.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Pes zrodený ako kozorožec bude vynikať inteligenciou, zvládne najrôznejšie povely, ale nebude práve zábavným spoločníkom. Ani prítulnosť nepatrí k jeho výrazným vlastnostiam, tešiť sa však môžete z poslušnosti a vernosti.

Vodnár (21. 1. – 19. 2.)

Pes zrodený v znamení vodnára bude veľmi živý, nápaditý, ale aj roztržitý. Zažijete s ním nejednu ťažkú chvíľku, ale zaručene sa aj pobavíte. Pes – vodnár bude potrebovať slobodu, bude sa rád túlať. Budete preto musieť dávať pozor, aby sa nezatúlal.

Ryby (20. 2. – 20.3.)

Pes, ktorému hviezdy priradili znamenie rýb, bude jemné a citlivé stvorenie, ktoré v sebe bude mať kopu lásky. Nebude pravdepodobne vynikať aktivitou, ale zaujme vás svojím vrelým prístupom, schopnosťou porozumieť vašim potrebám a mimoriadnou intuíciou.


Máme pre vás aj horoskop pre mačky.

Horoskop pre vás?
To bol horoskop pre vášho domáceho maznáčika. Máte záujem o svoj vlastný horoskop? Zavolajte si oň na telefón 0988 700 888.

veštice online