Horoskop pre mačky

Horoskop pre mačky

Hviezdy predurčujú nielen ľudské životy, ale aj všetok život na planéte Zem. Preto existuje nielen osobný horoskop, teda horoskop konkrétneho človeka, ale aj horoskop štátu, národa alebo napríklad projektu.

Horoskopy sú však najužitočnejšie pre živé bytosti, a nemusí pritom ísť priamo o človeka, môže ísť aj o domácich miláčikov, napríklad mačky.

Mačka baran (21. 3. – 20. 4.)

Mačka zrodená v znamení barana bude veľmi vitálna. Bude plná energie, a tak bude potrebovať hry a hračky, ktoré jej pomôžu energiu vybiť. Bude to silná osobnosť s túžbou určovať pravidlá.

Mačka býk (21. 4. – 21. 5.)

Mačka v znamení býka ocení bezpečný domov, láskavosť majiteľov a tiež dostatok jedla a pitia. Na rozdiel od mačky barana bude mačka býk pokojnejšia, lenivejšia, ale tiež vernejšia svojmu majiteľovi.

Mačka blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Mačka v znamení blížencov bude bystrá, hravá, spoločenská a odvážna. Ostatné mačky predbehne svoju zvedavosťou. Mačky zrodené v znamení blížencov bývajú tiež spravidla dobrými lovcami.

Mačka rak (22. 6. – 22. 7.)

Mačka, ktorej hviezdy priznali znamenie raka, bude prítulná a nežná. Bude sa maznať viac ako iné mačky, a tiež by sa mala menej túlať. Na rozdiel od mačiek v znamení býka bude skromnejšia.

Mačka lev (23. 7. – 22. 8.)

Každá mačka je vždy vo svojom srdci šelmou. O mačke zrodenej v znamení leva to platí dvojnásobne. Bude hrdá, majestátna, odvážna, ale aj spoločenská.

Mačka panna (23. 8. – 22. 9.)

Mačka zrodená v znamení panny bude patriť k tým pokojnejším mačkám. Bude jej trvať, než si získate jej dôveru. Ako náhle sa to stane, stane sa vašou vernou spoločníčkou. Prekvapí vás tiež svojou nenáročnou povahou, skromnosťou a čistotnosťou.

Mačka váhy (23. 9. – 23. 10.)

Mačka, ktorej hviezdy do vienka dali znamenie váh, bude aktívna, prítulná a priateľská. Bude patriť k tým náročnejším mačkám, to platí pre krmivo, hračky i starostlivosť.

Mačka škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Mačka škorpión bude veľmi sebavedomá. Akokoľvek bude verná svojim pánom, k cudzím ľuďom bude spravidla ľahostajná. Táto mačka ocení bezpečie domova, nesedia jej zmeny.

Mačka strelec (23. 11. – 21. 12.)

Mačka strelec bude oproti iným mačkám viac priateľská. Zaujme svojou aktivitou a veselou náladou. Na druhej strane ju charakterizuje tiež slobodomyseľnosť a túlavá povaha.

Mačka kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Mačka, ktorá je podľa hviezd Kozorožcom, bude sebaistá a tiež schopná obstáť v najrôznejšom prostredí. Je samostatná, nenáročná, čistotná, ale ako každá živá bytosť vie oceniť láskyplnú náruč a bezpečie.

Mačka vodnár (21. 1. – 20. 2.)

Mačka, ktorá sa spája so znamením vodnára, bude charakteristická svojou neskrotnou povahou. Bude vyznávať voľnosť, bude nezávislá a spravidla jej preto nebude sedieť obmedzené domáce prostredie. Potrebuje pohyb a výbeh.

Mačka ryby (21. 2. – 20. 3.)

Mačka, ktorá sa zrodila v znamení rýb, bude mierna, pokojná a verná. Ocení vľúdne zaobchádzanie, časté hladenie, ale nebude znášať cudzie osoby.


Máme pre vás aj horoskop pre psov.

Čo vám hovoria hviezdy?
Zaujíma vás z horoskopu viac? Nech už ide o váš osobný horoskop alebo napríklad horoskop niekoho z vašich blízkych, napríklad aj domáceho miláčika, pomôžu naši skúsení astrológovia. Sú k dispozícii na telefóne 0988 700 888.

veštice online