Privolajte si lásku čarovnou ružou

kouzelna ruza

Ak by ste dostali za úlohu vybrať jednu jedinú kvetinu, ktorá vo vás najviac evokuje lásku, zamilovanosť alebo vášeň, pravdepodobne by váš žreb padol na ružu. A niet divu. Veď ruža je považovaná za kráľovnú lásky už od staroveku. A ak vám práve láska schádza, partnerstvo vám neklape alebo stále hľadáte toho pravého princa, potom skúste použiť práve ruže na to, aby vám pomocou svojej moci premenili vaše túžby v realitu.

Práve ruža je ako stvorená na to, aby pritiahla lásku všade tam, kde je jej málo, je to kvetina pre spokojný vzťah aj hlbokú vášeň. A čo viac, kúzelné rituály s ružami nie sú zložité, preto ich môže skúsiť úplne každý.

Rituál číslo jedna

Je to prastaré a účinné kúzlo, ktorého cieľom je prilákať k sebe osudového partnera. Niekedy sa totiž stane, že krúži okolo nás alebo je niekde neďaleko a je potrebné ho pomocou rituálu “trochu postrčiť”. Potrebné sú dve ruže, z ktorých jedna je úplne biela a druhá červená. Najprv si ale spíšte na menší kúsok papiera všetky vaše predstavy o tom, aký by mal vysnívaný partner byť. Potom si odstrihnite prameň vlasov a tie omotajte okolo papiera.

Teraz je potrebné trochu šikovnosti – musíte totiž obe ruže rozrezať na polovice, z ktorých k sebe zložíte vždy polovice odlišných farieb. A do prvej skladanej ruže vložte ešte vaše písanie omotané prameňom vlasov a previažte ružovou alebo červenou stuhou, aby všetko pekne držalo pohromade. Ďalej už stačí len prechádzkou dôjsť k najbližšiemu potoku alebo rieke (je dôležité, aby išlo o tečúcu vodu) a dvojfarebnú ružu tam vhodiť. V duchu môžete zopakovať svoje želanie. Ruža sa po vode vydá na cestu nájsť pre vás toho správneho partnera. Zvyšné dve polovice ruží potom zakopte alebo zahrabte niekam do zeme, nikdy by nemali skončiť v koši alebo smetiaku, potom by kúzlo nebolo účinné.

Rituál číslo dva

Ruže pôsobia na lásku pozitívne neustále. Ak teda hľadáte partnera alebo sa vám nedarí vo vašom milostnom živote, nie je nič jednoduchšie, než na pomoc privolať práve ružu a jej moc. Chcete nájsť skutočnú lásku? Kúpte si pravú ružovú vodu a vždy po ránu si ňou pokropte tvár a vlasy. Budete omámení nádhernou ružovou vôňou, ale tá má vplyv aj na svoje okolie a je dosť možné, že už onedlho nebudete sami.

Ešte väčšiu moc má ružová voda, ktorú si vyrobíte sami – stačí okvetné lístky ruže preliať horúcou dojčenskou alebo destilovanou vodou, scediť a preliať do fľaštičky s rozprašovačom. Rovnaké čarovné schopnosti majú aj nasušené okvetné lístky, ktoré noste stále pri sebe. Môžete ich vložiť napríklad do jednoduchého látkového vrecka a mať v kabelke alebo ešte lepšie vo vrecku vášho odevu.

Rituál číslo tri

Vyrobte si doma jednoduchý oltárik lásky. Stačí si vybrať miesto, ktoré je vám vo vašom byte či dome sympatické a kde sa cítite dobre. Každý deň večer si vyhraďte čas, kedy budete mať pokoj a nebudete nikým rušení. Potom v mieste vášho oltára zapáľte najlepšie ružovú alebo červenú sviecu a všade okolo nej rozsypte okvetné lístky ruží.

Vdychujte ich nádhernú omamnú vôňu, majte zavreté oči a predstavujte si, ako by mal váš partner vyzerať a aké by mal mať vlastnosti, aby ste s ním bola naozaj dokonale šťastná. Potom sviecu zhasnite a rovnaký rituál opakujte každý deň. Vedzte, že čoskoro to už nebude potrebné a vy nájdete lásku svojich snov.

Nechajte si poradiť v láske
Nemáte šťastie v láske? Potom je načase to zmeniť. Pokiaľ ale neviete ako, je lepšie si skúsiť nechať poradiť. A tou správou osobou je veštica, ktorá vidí oveľa viac ako my ostatní. Zavolajte do našej veštiarne.

veštice online