Príbeh Jany: medzigeneračné vzťahy

Je nespočetné množstvo možností a životných situácií, s ktorými môžu pomôcť profesionálne veštice. Môže ísť o bežné aj zásadné problémy, tiež partnerské, rodinné alebo profesijné vzťahy.

Pani Janu trápili rodinné vzťahy. Žije so svojou rodinou, manželom, dvoma deťmi a matkou vo veľkom dome a problémy medzi generáciami začali byť neúnosné. Rada by zlepšila svoj vzťah s matkou tak, aby sa im spoločne dobre žilo. Dokonca zvažovala, že budú musieť riešiť oddelené bývanie. Obrátila sa preto na profesionálnu vešticu, aby našla cestu, ako ďalej …


Veľmi dobre si uvedomujem, ako rýchlo sa svet mení, a s ním aj ľudia. Vidím to na svojich deťoch, pre nich je úplne normálne to, čo pre nás bolo v ich veku nepredstaviteľné. Sú tak flexibilné, hravo si poradia s počítačom aj novým telefónom, žijú úplne inak ako my. Úplne opačne je to s mojou matkou, ktorá už sa novým veciam nie je schopná učiť. Nie, že by jej to nešlo, ale novodobé vynálezy úplne odmieta. Vraj bez nich bolo lepšie. Možno na tom niečo je. Jej prístup je však natoľko radikálny, že negatívne ovplyvňuje aj naše vzájomné vzťahy.

Ak chcete poodhaliť tajomstvo Vašej budúcnosti, zavolajte na 0988 612 700.
Skúsené veštice s dlhoročnou praxou dokážu odhaliť budúcnosť mnohými spôsobmi.

Babke sa neustále niečo nepáči, moje deti stále všetko robia zle a hlavne ja ich zle vychovávam. Nedokážeme nájsť spoločnú reč, a tak to vždy skončí hádkou. Žijeme v jednom dome a v poslednej dobe je tých hádok už príliš veľa. Rada by som mala pokoj a žila vo vzájomnej spokojnosti. Bohužiaľ sa to nedarí. Zdá sa mi, že babka nechce ustúpiť a trvá si na svojom. Mladí však nemôžu žiť život podľa jej merítok. Je jednoducho iná doba.

Hoci mám matku veľmi rada, začala som premýšľať o tom, či by nám nebolo lepšie oddelene. V dome, kde žijeme, žije celý život. Ja som sa počas štúdií osamostatnila a prvé roky po škole bývala sama. Potom som sa vydala, založili sme rodinu a využili veľkého domu, na ktorý matka po smrti otca zostala sama. Moja sestra žije v zahraničí. O dom sa tak starám ja sa svojou rodinou, matka by to sama už nezvládla. Bolo by však pre ňu neprijateľné opustiť svoj dom, a tak zostáva len možnosť, že by sme ho opustili my. Starosť o dom by na nás rovnako zostala. Žiť oddelene by prinieslo veľa komplikácií a nie som si istá, či by to vôbec šlo zvládnuť.

Rovnako mi niekedy pripadá, že pod jednou strechou ľudia s tak rozdielnymi názormi na svet a na život proste žiť nemôžu. Po jednej z našich hádok som sa rozhodla, že túto nepríjemnú situáciu vyriešim. Nájsť nejaké riešenie mi však prišilo ako nadľudský výkon. Nevedela som, kde hľadať, na koho sa obrátiť. Až som náhodou narazila na ponuku vešteckých služieb … Tak som spoznala pani Renátu, vešticu, ktorá sa špecializuje na rodinné a medzigeneračné vzťahy.

Veštica vo svojej krištáľovej guli toho o našej rodine našla veľa, ani by som nechcela rozvádzať, čo všetko. Jej informácie mi pomohli pozrieť sa na našu situáciu z nového uhla pohľadu. Zrazu som dokázala babku lepšie pochopiť. Odhalila som, prečo tak lipne na všetkom starom. Vďaka tomu sme boli schopné nájsť spoločnú reč.

Zrazu sa nám spolu lepšie komunikuje, a hoci máme rôzne pohľady, naše rozhovory už nekončia hádkou. Snažíme sa spolu vychádzať, pretože vo svojej podstate sme obe rady, že spolu môžeme zdieľať náš rodinný dom, plný dávnych spomienok i moderných prístrojov.

Trápia aj vás vzťahy v rodine? Hľadáte cestu k svojim rodičom či deťom? Potrebujete poradiť v medzigeneračných vzťahoch a komunikácii? Obráťte sa tiež na vešticu Renátu, poodhalí vám rodinné súvislosti, karmické záležitosti alebo aj výjavy z minulých životov. Prispeje k lepšiemu pochopeniu ostatných členov rodiny.

Aký je váš príbeh? Prežili ste aj vy niečo, čo vám zanechalo stopy na duši, s čím sa chcete podeliť s ostatnými? Napíšte nám.

veštice online