Veštec Boris

veštec Boris
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 607
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • duchovné poradenstvo
 • práca s energiou

S čím Vám pomôžem?

 • naplnenia vízií a predstáv o živote
 • prosperita, peniaze a kariéra
 • vzťahy, rodinné záležitosti
 • zdravotné ťažkosti
 • čistenie energií, očista priestorov

Osud máme vo vlastných rukách

Osud, fatua, znamená zosobnenie človeka. Osud je vlastne súhrnom osobných vlastností, schopností a vzorcov správania daného človeka. To všetko pochopiteľne ovplyvňuje to, akým smerom sa bude jeho život uberať. Na druhej strane to dáva tiež veľký priestor k zmene. Osud nie je pevne daný. Rezignácia je zlá. Človek sám môže zmeniť mnohé. Väčšinu udalostí svojho života má človek vo svojej moci. Úplne všetko svoje konanie môže človek ovplyvniť.

Osud, vlastná budúcnosť, môže preto byť vždy lepšia, než sa zdá. Stačí, aby človek zapojil svoju vôľu a využil to, čo mu život ponúka. Každý má svoje vlastné schopnosti a tiež existuje pomoc, napríklad služby z oblasti duchovného poradenstva.

Výnimočný dar života

Aj ja vo svojom živote uplatňujem to, čo mi život ponúkol. S pokorou som prijal výnimočný dar, ktorý mi bol daný. Práve vďaka tomuto daru, zvláštnym schopnostiam, môžem pomáhať ľuďom. Prekladám ľuďom informácie odinakiaľ, ktoré môžu využiť pre svoje blaho a svoj súčasný život.

Kým o svoju budúcnosť môžeme bojovať, môžeme určiť, aká bude, do minulosti zasahovať nejde. Ide však do nej nahliadnuť a čerpať z minulých skúseností tak, aby nám boli k prospechu. Aj tie najmenej príjemné udalosti nám môžu byť užitočné. Iste nás ovplyvňujú, a môžu nás ovplyvňovať pozitívnym smerom, pokiaľ o nich vieme. Z minulosti sa môžeme poučiť, čerpať skúsenosti pre budúce udalosti. Preto pri svojej práci cestujem v čase. Preto tiež radím klientom, aby sa nebáli obzrieť späť.

Nie je výnimočné, že sa pozerám do minulosti, aby som pomohol rozomlieť negatívne energie uplynulých prežitkov alebo negatívnych vzťahov. Tak môžem zvrátiť tok energie až na úroveň energie pozitívnej. Pracujem s energiami. Dokážem odstraňovať prekážky minulosti na ceste do budúcnosti. Odkrývajú sa staré krivdy. Dokážem odhaliť prekliatie alebo urieknutie. Odhaľujem napáchané zlo, aby som pomohol sa s ním vysporiadať. Iba tak sa ho môže človek zbaviť.

Čistím energie, môžem prečistiť aj energie v konkrétnom priestore. Môžem vám napríklad poradiť, ako prečistiť miestnosť, kde spíte. Zdanlivá banalita dokáže priniesť toľko potrebné uvoľnenie. S kvalitným spánkom v očistenom priestore získate silu do bieleho dňa a jeho udalostí. Môžem prečistiť celý váš dom či byt, pozitívna energia sa prejaví v tom, čo budete na danom mieste prežívať.

Zavolajte mi na telefónne číslo 0988 700 607, pomôžem vám, nech už vás trápi čokoľvek zlé. Dopomôže vám k tomu dobrému, čo na vás iste čaká. Budúcnosť máte vo svojich rukách, stačí k nej vykročiť tým správnym smerom. Že neviete kadiaľ? Zavolajte, poradím vám.

* Ak veštec Boris nie je dostupný alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Zuzana, Martin

  Pán Boris je výborný liečitel , človek s dobrým srdcom, ktorý pomáha liečiť ťažko chorých aj tých čo majú ubolenu dušičku.Lieči pomocou svätej trojice a vesmírnej energie reiki ,sktorou liečil aj Ježiš Kristus.Ale to je hlavné, že jeho božie seansy sú plné božej lásky,svetla a božej milosti. Všetkým odporúčam pána liečiteľa Borisa .

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online