Praktický výklad kariet – ako na to?

V súčasnosti je na trhu k zakúpeniu celá paleta mnohých rôznych výkladových kariet. Každý tak má príležitosť karty využiť pre interpretáciu vlastnej budúcnosti. Výkladové karty nesú odpovede na všetky otázky. Poznajú riešenie tých menších aj tých najzásadnejších životných problémov. Môžu byť tiež zdrojom energie a sily pre zvládnutie všetkých životných problémov.

Je výklad kariet pre každého?

Výklad kariet si údajne môže osvojiť každý. Každý si môže nájsť techniky výkladu, ktoré mu v praxi budú najbližšie. Každý sa môže skôr či neskôr naučiť rozoznať jednotlivé karty, pochopiť ich význam. To všetko je však len základ výkladu.

Každý výklad stojí na dvoch pilieroch, tým prvým sú znalosti techniky a významu jednotlivých kariet. Tým druhým, dôležitejším, sú potom osobné vlastnosti toho, kto karty vykladá. Ide o čistotu myšlienok a schopnosť napojiť sa na svoje vyššie ja. Výklad kariet je totiž vo veľkej miere založený na vnímaní a intuícii samotného vykladača. To platí najmä u zložitejších výkladových systémov, pre cigánske karty alebo tarotové karty.

Hoci cigánske karty nesú obrázky, ktorým možno ľahko porozumieť, môžu u začiatočníkov viesť k nežiaducemu zjednodušovaniu. Tarotové karty toto neumožňujú. Na rozdiel od cigánskych kariet však vyžadujú hlbšie štúdium, aby bol vôbec význam jednotlivých kariet pochopený a mohol byť interpretovaný.

Tým najjednoduchším typom kariet sú anjelské karty, ktoré možno vykladať takmer okamžite. Nie je potreba žiadnych vedomostí, štúdia ani teórií výkladu. Všetko je jasné, príp. je to na samotných kartách či priloženej brožúre detailne popísané.

Výklad kariet sám sebe – áno alebo nie?

Výklad kariet vyžaduje schopnosť nadhľadu. Vykladač sa nesmie nechať ovplyvniť svojimi myšlienkami, názormi a osobnými skúsenosti. Preto môže nastať problém v prípade, keď človek chce použiť karty pre interpretáciu sám na sebe. Najmä pokiaľ ide o osobné záležitosti a problémy, len ťažko si možno držať odstup. O to horšie je to pre tých, ktorí s výkladom ešte len začínajú. Človek má tendenciu si karty vykladať podľa toho, čo si sám praje. Interpretuje potom oznámenie kariet podľa svojich predstáv a túžob. To je samozrejme zle.

Nadhľad a neutrálny prístup je výhodou veštcov. Ak si necháte vyložiť karty u niekoho iného, ľahšie predídete tomu, že budete ovplyvňovať ich oznámenia. Výklad tak bude pravdivejší.

Že neviete, na koho sa obrátiť? Môžete využiť našich veštcov, ktorí vám radi ihneď prostredníctvom telefónu osobný výklad kariet sprostredkujú. Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

Náš tip – nezabúdajte na očistu kariet!

Ak sa do vlastného výkladu kariet budete púšťať, začnite u tých jednoduchších kartových systémov. Pri výbere sa však nechajte riadiť tiež vlastnou intuíciou (viac o Výberu kariet).

Myslite tiež na to, že negatívne energie môžu negatívne ovplyvniť výklad kariet a ich zmysel. Karty pri manipulácii a výklade môžu pojať rôzne energie. Preto je vhodné karty uchovávať napríklad v blízkosti krištáľu, ktorý ich dokáže očistiť. Obdobne pôsobí aj plameň sviečky. Stačí nad ním zľahka kartami prejsť.

Plameň sviečky poslúži aj pre očistu rúk. Tiež ruky môžu niesť zlú energiu a je potrebné ich čistiť. Tým najjednoduchším spôsobom je klasické umytie rúk, ktoré by malo byť samozrejmosťou pred každým výkladom. Svoju úlohu zohráva aj aura, psychické rozpoloženie a myšlienky kartára. Tiež myšlienka, prosba o očistu môže mať priaznivý vplyv na výklad.

veštice online