Veštica Sabina

vestica Sabina
Zavolaj Zavolajte na moje číslo
0988 700 936
Napíšte SMS v tvare:
VESTENIE + vase datum narodenia + vasa otazka
a pošlite ju na telefónne číslo
7012
 • Otázku formulujte čo najkonkrétnejšie.
 • Ak sa Vaša otázka týka partnera, napíšte aj jeho dátum narodenia.
 • Dĺžka jednej SMS správy je maximálne 160 znakov.
 • Príklad textu SMS: Vestenie 8.10.1982 co ma caka v laske?

zavrieť

SMS veštenie:
Napíšte SMS v tvare
VESTENIE text
a pošlite ju na číslo 7012
tv
Poznáte z TV!

Hodnotenie zákazníkov:

Hodnotenie Napíšte odporúčanie

Zameranie:

 • Jasnovidectvo a veštenie
 • Výklad kariet

S čím Vám pomôžem?

 • Otázky na budúcnosť
 • Rozriešenie prítomných problémov
 • Vzťahové a rodinné konflikty
 • Pracovné či obchodné záležitosti

Karty ako súčasť mojej osobnosti

Už ani neviem, ako je to dávno, keď som karty prvýkrát držala v rukách. Rovnako ako predtým ma však ani v súčasnosti karty neprestávajú udivovať svojou silou a možnosťami. Sú takmer neobmedzené, obsahujú celý reálny svet, všetky otázky života, ale aj záležitosti na duchovnej rovine.

Každá kartárka má svoje obľúbené karty, ktoré sú snáď aj súčasťou jej osobnosti. Tak karty patria aj ku mne. Karty sú mojou vášňou, zábavou i profesiou.

Svoje karty môžem využiť aj pre rozriešenie vašich otázok. Ak sa chcete opýtať na budúcnosť, potrebujete poradiť ohľadom vzťahov, lásky, rodiny, zdravia, práce alebo obchodu, kontaktujte ma. Mojej karty môžu pomôcť aj vám.

Karty ako nástroj jasnovidca

Existuje celý rad rôznych kartových systémov. Každý ponúka rozličné kartové sady. Každá kartová súprava pritom môže byť stvárnená inak. Nič nie je pevne dané, žiadne pravidlá ani návody nie sú definitívne. Kartové systémy sa navyše neustále vyvíjajú. Nesú posolstvo staré tisíce rokov, napriek tomu môžu svoju podobu čiastočne meniť. Každý jednotlivý balík nesie inú energiu. Pri výklade nie je až tak dôležité, o aký balíček kariet ide, ale ako je prepojený s kartárkou.

Dokážem sa vcítiť do otázok svojich klientov. Môžem tak skutočne pomôcť pri riešení konkrétnych otázok. Karty sú len nástrojom jasnovidectva či veštenia.

Karty samotné nedokážu svoje oznámenie odovzdať. Tým, kto skutočne komunikuje, je kartárka. Práve kartárka interpretuje význam kariet. Každá jednotlivá karta môže niesť mnoho rôznych významov, kartárka z nich vyberá tú, ktorá zodpovedá danej situácii a danému klientovi.

Chcete vedieť, ako karty fungujú? Kontaktujte ma, rada zameriam kartový výklad na vás, váš život, vašu budúcnosť. Rada prostredníctvom kariet zodpoviem vaše konkrétne otázky.

Čokoľvek vás napadne

Zaujíma vás, či karty poznajú odpoveď na akúkoľvek otázku? Odpoveď znie ÁNO. Pravdou je, že na niektoré otázky, tie, ktoré sa týkajú života a smrti, zodpovedný kartár nezodpovedá. Všetky iné však vyriešiť môže.

Je jedno, či vás trápia milostné problémy, rodinné záležitosti, práca, zdravie či budúcnosť, karty sú vám k dispozícii v akejkoľvek situácii.

Nezriedka sa ma klienti pýtajú, či práve tento partner či partnerka je ten pravý alebo tá pravá, či má cenu na danom vzťahu pracovať. Zodpovedám aj otázky ohľadom rodinných vzťahov, pomáham pochopiť súvislosti. V neposlednom rade prostredníctvom kariet objasňujem pracovné problémy, zlú komunikáciu v práci, šikanu nadriadeným či obchodné záležitosti.

Čokoľvek vás napadne, čokoľvek vás zaujíma, karty vám môžu dať odpoveď. Stačí mi zavolať a ja vám správu vyčítanú z kariet rada odovzdám. Zavolajte mi na 0988 700 936.

* Ak veštica Sabina nie je dostupná alebo práve telefonuje s iným volajúcim, je hovor presmerovaný na inú voľnú vešticu/veštca, ktorí sa špecializujú na rovnakú oblasť a sú schopní Vám rovnako kvalitne odpovedať na vaše otázky.

vaše ohlasy - odporúčania

napíšte odporúčanie

 • Elena

  Určite odporúčam, milá, pravdivá a odpovedala mi na všetky otázky priamo a k veci. Veľmi pekne ďakujem.

  Hodnotenie: 4
 • Ján

  Sabinka je vynikajúca, rád jej volávam, vždy ma dobre poradi.

  Hodnotenie: 5
 • Marianna, Spišská Nová Ves

  Ďakujem za povzbudenie!

 • Marek, KRIZOVA Ves

  Ďakujem

  Hodnotenie: 5

Napíšte odporúčanie

veštice online