Posolstvo anjelov pre September 2015

September môžeme považovať za štartovný mesiac do novej životnej etapy.
Aj keď bude začínať veľmi zľahka a voľne, bude jedným z veľmi zásadných mesiacov tohto roka.

V septembri sa nám začne mnoho záležitostí ujasňovať, začneme chápať, čo sa kde deje a prečo. Nielen, že sa nám začnú pomaly a isto uskutočňovať a realizovať naše skôr vyslané a odovzdané želania, ale tiež nás to zároveň začne smerovať tak, aby sme sa aj my naštartovali a mohli smelo vykročiť do nového života.
Mieša sa tu naša vôľa a želania s vôľou, pomocou a spoluprácou vesmíru a nebeských bytostí – pomocníkov.
Je veľmi dôležité, aby sme v tomto období začali skutočne prejavovať naše vnútorné postoje, priania a potreby. Každým okamihom – myšlienkou, postojom, slovami, rozhodnutiami si budeme vytvárať smer našej budúcnosti.
Ide o akúsi “Duchovný revolúciu”, vďaka ktorej prechádzame do nových smerov a energií.

Budú sa nám viac a viac objavovať rôzne znamenia, prekvapia nás zaujímavé “náhody” a budeme sa stretávať aj s novými ľuďmi a učiť sa novým možnostiam. Pomaly sa začnú prebúdzať naše vnútorné schopnosti a začneme sa cítiť oveľa lepšie. Hlboko vo vnútri budeme pociťovať určitý pokoj a to všetko už mnoho ľudí zažíva teraz.
Toto sa totiž prebúdza už dlhšiu dobu, ale mnoho ľudí stále ešte dozrievalo a niektorí ešte dozrievajú. Je to tak v poriadku, pretože pre každého je ten správny čas podľa jeho stupňa a možností vnútorného vývoja duše.
September je v podstate veľmi krásny mesiac, aj keď to v realite nemusí byť ešte zrejmé. Ešte stále môžu a budú doznievať nezdravé veci, ktoré sa stále otvárajú a chcú “oslobodiť”. V podstate ide o oslobodenie duše, a preto sa mnoho starých energií teraz objavilo a objavuje. Často sa ma moji klienti pýtajú, prečo sa im to či ono zrazu deje, keď bol roky pokoj.
O to viac aj pracujem s ľuďmi v rámci odstraňovania blokov, čo dušu oslobodzuje od rôznych pút, obmedzení a ťažkostí a to v akýchkoľvek oblastiach. Dá sa povedať, že často s klientom vnímame, ako by bol doslova uväznený, respektíve jeho duša v programoch a blokoch minulých vplyvov.
Je to práve preto, že je čas všetko konečne vyčistiť a tým umožniť vstup do láskyplného a naplneného života.
Preto sa teraz mnoho ľudí začína obzerať aj po duchovných možnostiach a pomoci, pretože všetko so všetkým súvisí a je čas, aby sa pozemská realita a duchovné cesty prepojili v celok a tvorili rovnováhu.
V poslednom čase sme prestúpili do veku Vodnára a ten prináša rovnováhu, lásku, pokoj, harmóniu a vyrovnanie.
A presne preto sa teraz dejú ešte tie boľavé a nepríjemné situácie a udalosti, pretože je to nevyhnutné, aby sme začali premýšľať a mohli si uvedomiť, čo je pre nás skutočne dôležité, ale aj preto, aby sme ich konečne vyčistili. Privítajte september s úctou, pokorou a láskou, pretože je to štart k možnostiam, ktoré teraz vôbec nemusíme ani chápať ani ešte vidieť. Mnoho ľudí ich už dávno vníma.

Prajem Vám silu, lásku, radosť a pochopenie na ceste za Vaším novým láskyplným, zmysluplným a naplneným životom.

Posolstvo pre tento mesiac:
“Nesnaž sa skrátiť si cestu, ale uberaj sa po nej tak, aby každý skutok činil pôdu pevnejšiu a krajinu krajšiu.”
“Svet má Dušu, a kto tej duši porozumie, porozumie reči vecí.”
“Cesta mágie – rovnako ako životná cesta všeobecne – je a vždy bude cestou tajomstva.”
“Každý človek je iný a každý dôjde k Bohu po svojej vlastnej ceste.”
Paulo Coelho

zdroj: Hanka, web

veštice online