Posolstvo anjelov pre rok 2018

Posolstvo anjelov

Rok 2017 bol v numerológii číslom 1. Číslo 1 ohlasuje nové začiatky. Napriek tomu, že mnohí z Vás nepocítili výrazné zmeny, odohrali sa. Aj keď niekedy nie je niečo vidieť, neznamená to, že to neexistuje. Keď máte pocit, že sa v skutočnosti nikam nehýbete, že všetko okolo Vás stojí, ešte to neznamená, že v energiách sa cesty nevytvárajú. Práve naopak.

Rok 2017 bol veľmi významným rokom a skutočne novým začiatkom. Určite ste si všimli, ako sa všetko zrýchlilo, ako všetko bežalo mnohokrát neúprosne a nekompromisne. V tomto roku sa urýchlilo tiež všetko, čo nás viedlo k očisteniu, dočisteniu a k uzdraveniu. Iste ste si všimli, že v roku 2017 odišlo veľa ľudí. Výrazne viac oproti iným obdobiam. Odchádzali priebežne celý rok, len v našej rodine a v najbližšom okolí ich bolo päť. Odchádzali a odchádzajú ľudia starí, mladí, vek vlastne nehrá rolu. Na druhú stranu sa narodilo, rodí a je počatých veľa bábätiek.

Je to tým, že sa obnovujú celé generácie. Prichádzajú medzi nás nové generácie, ktoré prichádzajú uzdraviť našu planétu a aj celý svet. Všetko to začalo už v 80 rokoch, kedy sa začali rodiť tzv. “Duše novej doby”. Dnes tieto bytosti privádzajú ďalšie duše. Nie je tiež novinkou to, že teraz sa rodia bábätká zrelším a starším rodičom. Zrelé ženy, približne vo veku medza 35 až 45 rokmi počínajú a rodia bábätká. Niekedy samozrejme aj mladšie alebo dokonca staršie. Je to preto, že na tieto deti je potrebné byť zrelšími rodičmi. Tieto nové deti – bytosti, čím sú mladšie, tým sú vyspelejšie, múdrejšie a ukazujú nám, ako nezmyselne sme mnohokrát žili a stále žijeme, v akých nezmyselných pravidlách, ako nezmyselné a už nefunkčné sú zaužívané systémy. Tieto duše nás prichádzajú uzdraviť. Všetko sa rok od roku zintenzívňuje a to od roku 2000.

V súčasnej dobe prichádzajú tiež tieto nové generácie v skupinách. Všimnite si okolo seba, ako je všetko zladené. Keď sa viac rozhliadnete, uvidíte to tiež. Preto teraz budú počínať bábätka ženy, ktoré mali mnoho rokov problémy s počatím. Milé ženy, vy ste jedna duša, otec bábätka druhá duša a bábätko, prichádza ako tretia duša, ktorá sa o tom tiež rozhoduje. Všetko má svoj dôvod a čas. To, že ste nemohli alebo nemôžete dlho počať svoje vysnívané bábätko, mohlo byť jednoducho preto, že Vás to malo niekam doviesť, donútilo Vás to premýšľať, uvedomovať si a vďaka tomu ste sa tiež rozvíjali. Všetko má svoj zmysel a dôvod. Práve teraz je pre mnohé z Vás čas, kedy v sebe privítate svoje vysnívané bábätko. Dá sa teda povedať, že tento rok prináša budúcu “revolúciu”, ktorú tieto naše deti spustia.

Pred niekoľkými rokmi sme vstúpili do veku Vodnára. Vyšli sme z veku Rýb. Tento vek trvá približne 2000 rokov a jeho prechod trvá približne 35 rokov. Teraz sme vo veku Vodnára, ktorý všetko uvádza do rovnováhy z veku Rýb. Preto sa všetko deje tak, ako sa deje. Prichádza harmónia, rovnováha, spravodlivosť. Na to všetci čakajú, všetci si to želajú, ale, moji milí, je to tiež vek odčinenia a spravodlivosti pre každého, či konal dobro, či zlo. Všetko sa otočí tak, ako si každý zaslúžime. Napriek tomu sa môžeme uzdraviť a zmeniť, to je rozhodnutie každého z nás. Ako sa k tomu kto postavíme, je na každom z nás. Nádej je vždy. Anjeli sú stále okolo nás a vždy boli, len si ich teraz viac uvedomujeme a viac s nimi komunikujeme. Viac si tiež uvedomujeme seba samého.
Tento rok, ktorý je v numerológii dvojkou, bude ešte rýchlejší, než ten predchádzajúci. Dá sa povedať, že rok 2017 bol školou a akousi prípravou.

Rok 2018 je rokom štartovacím. Mnohým ľuďom sa všetko otočí vo všetkých ohľadoch, niektorým už sa všeličo otočilo a otáča. Všetko vychádza z nášho vlastného postoja, myšlienok a rozhodnutí. Každý bude pokračovať tak, ako denne sadí svojimi myšlienkami do svojej úrodnej pôdy svojho života – presvedčeniami, snami, želaniami a rozhodnutiami. Práve v tomto roku sa najviac prejaví Zákon príťažlivosti: “Všetko, čo cítiš a vysielaš, sa Ti tiež dostane.”
Môžeš začať novo myslieť každý deň, každú hodinu, každú minútu, každú sekundu … Práve TU A TERAZ!

Rok 2018 z pohľadu vzťahov

V roku 2017 sa rozpadlo veľa vzťahov. Na druhú stranu sa tiež mnohí konečne stretli so svojou spriaznenou dušou. V partnerskej oblasti sa vzťahy ešte začiatkom roka v tomto duchu prejavia. Spojenie dvoch ľudí, ktorí spolu sú z rôznych dôvodov, ale nie prvotne z lásky, sa rozpadnú. Je to preto, že k uzdraveniu patrí tiež opustenie nezdravých vzťahov a nájdenie tých správnych spriaznených duší. Je potrebné si priznať, že náš vzťah nie je funkčný. Pokiaľ máte vedľa seba partnera, s ktorým sa cítite osamelí a vnútorne cítite, že Vám niečo chýba, potom ste vo vzťahu s nesprávnym človekom, a sebe i jemu znemožňujete to, aby ste každý prežívali naplnený vzťah s tým pravým partnerom. Je najvyšší čas si to priznať, prijať to, dať si vzájomnú slobodu, a tým umožniť tomu pravému partnerovi, aby sa objavil.

Takže v partnerstve v roku 2018 sa bude diať nasledujúce:
Tí, ktorí sú dlho sami a vnútorne si lásku konečne dovolia, ju tiež môžu stretnúť. Tí, ktorí sú v nezdravom vzťahu, buď toto pochopia a rozhodnú sa tento vzťah ukončiť, aby mohli ísť v ústrety ku skutočnej naplnenej láske. Alebo budú v tomto vzťahu naďalej zotrvávať a budú vedení k tomu, aby to pochopili, čiže všetko sa bude v danom vzťahu zhoršovať a bude to čím ďalej intenzívnejšie, kým to nepochopia. Mnoho ľudí, ktorí si lásku zakázali, sa jej začnú otvárať a prijímať ju vo svojom živote.

Vzťahy ako také budú oveľa jasnejšie, respektíve my väčšinou začneme stále jasnejšie vnímať, o čom to je a budeme viac vnímať pravdu. Preto sa toto veľmi prejaví na krčnej čakre – čakra, ktorá zahŕňa krčnú chrbticu a štítnu žľazu. Čakra, ktorá má vplyv na komunikáciu, sebavyjadrenia, rozpoznanie pravdy od ilúzie.

Je najvyšší čas, aby každý bol sám sebou a dovolil to aj druhým. Vzťahy sa čistia a uzdravujú. Je to rok veľmi vhodný pre posun – manželstvo, bývanie, dlhodobé plánovanie, rozhodnutie o počatí dieťaťa, riešenie zmlúv ohľadne materiálnych vecí, dokončenie rôznych súdnych sporov vedených vo vzťahových súvislostiach. Vo vzťahoch by malo dôjsť k pochopeniu a objasneniu si toho, že dobré srdce a peniaze majú byť v rovnováhe.

Rok 2018 profesijne

Na úrovni profesijnej by sme tento rok mohli nazvať rokom “Prebudenia.” Vo väčšine prípadov bude veľa ľudí uvažovať o vlastnej ceste, o podnikaní. Je to rovnaké, ako v ktorejkoľvek inej oblasti: “Rozhodnite sa srdcom!”

V tomto roku je veľmi vhodné obdobie na to, aby ste našli svoje vnútorné nadanie a talent. Každý ste niečím obdarení. Väčšina z Vás premýšľa o tom, čo je vlastne Vašou životnou úlohou, čo robiť, aby to malo zmysel. Väčšinou sa odpovede skrývajú vo Vašom detstve. Niekde hlboko vo vnútri. Každý máte na niečo talent. Viac si verte.

V zamestnaní to platí rovnako. Nerobte niečo, čo robíte len preto, aby ste zaplatili účty. Dôjdete k tomu, že budete robiť zo všetkých síl, na úkor seba samého a rovnako nebudete mať dostatok prostriedkov na bežné výdavky. Začnite robiť to, čo je Vám blízke, čo Vás napĺňa. Nájdite svoje sny aj v tomto smere. Anjeli Vás k tomu povedú. Ak budete zotrvávať tam, kde Vám nie je dobre, lepšie to nebude. Inými slovami, ak sa necítite dobre tam, kde pracujete, ste vedení k tomu, aby ste si seba samého začali vážiť, naučili sa poznať svoju vnútornú hodnotu a hľadali to, kde budete využitý a rovnako tak náležite ohodnotený. Toto si určujete každý sám, aj keď máte pocit, že dané okolnosti to nedovoľujú. Okolnosti začnete meniť svojím rozhodnutím.

Pracovných príležitostí bude mnoho. Ako to? Pretože sa miesta uvoľnia tými, čo na nich sú nešťastní. Pre každú bytosť na zemi je možnosť a príležitosť. Každé miesto potrebuje svojho pracovníka. Len to všetko stálo naruby v tom, že tí nesprávni ľudia boli na nesprávnom mieste. A preto sa stalo to, že väčšina prišla o prácu.

K uzdraveniu patrí tiež naplnenie v profesijnej a pracovnej oblasti. Jednoducho, keď sa rozhodnete, tak to tiež zvládnete. V dnešnej dobe sme oveľa uvedomelejší a viac sa otvárame novému vedomiu. Aj to je cesta k tomu, aby sme našli svoje profesijné miesto v živote. Budete stretávať tých správnych ľudí a situácie, ktoré Vás v tom povedú. Najprv sa rozhodnite. A tí, čo už svoje miesto, kde sa cítite úplne naplnene máte, budete kvitnúť, ak pracujete s láskou, nech je to čokoľvek. Nájdite seba samého a nájdete aj svoje miesto a svoju úlohu.

Rok 2018 finančne

Finančne sa celý rok budeme učiť novým postojom. To, prečo mnohí majú nedostatok peňazí, totiž spočíva v jedinom – nesprávnom postoji k peniazom. Pre každú bytosť má vesmír veľa hojnosti. Len si ju nevieme vziať.

Finančne sa v tomto roku budeme zameriavať na zmenu postoja a uvedomenia. V tom je celé tajomstvo. Ak budete pracovať formou svojho životného poslania, budete mať tiež dostatok finančnej hojnosti. Aj tu veľmi nekompromisne pracuje Zákon príťažlivosti a rezonancie. Ak bude Váš postoj k financiám zaťažený závisťou, žiarlivosťou, neprajnosťou a strachom z nedostatku, potom to tiež dostanete.

Ak budete na druhých pozerať s radosťou z ich úspechu, brať konkurenciu ako kolegov, ktorým prajete úspech, ak si budete peniaze vážiť v rovnováhe s dobrým srdcom, bude sa Vám dariť oveľa lepšie. K tejto oblasti tentoraz patrí jediné – budete na tom finančne tak, ako si zaslúžite. A to ovplyvňujete a riadite svojím vnútorným postojom a presvedčením

Rok 2018 zdravotne

V roku 2018 sa budeme celkovo čistiť. Preto sa môžu tieto prejavy objaviť rôznymi spôsobmi a u každého inak. Je potreba svoje telo liečiť komplexne, to znamená nielen klinicky, ak je nejaký problém, ale súčasne mentálne a psychicky. Všetko so všetkým súvisí. Každý fyzický prejav tela je správou duše a stavom psychického stavu. Časť ľudí sa bude stretávať s čistením formou rôznych vírusov, iní sa budú stretávať s čistením čriev a spodných orgánov. Tieto dve oblasti budú najvýraznejšie. Každý prejav je akousi ozvenou určitej oblasti v našom živote.
Samotná klinická liečba nebude dostačujúca. Sme vedení a nútení k tomu, aby sme prepojili všetky svoje úrovne a uzdravovali sa komplexne.

Mnohým ľuďom sa prejaví problém v oblasti krku, srdca a pľúc. Všetko, čo sme v sebe dusili, pôjde von. V prípade zlého trávenia budeme hľadať príčiny nielen vo fyzickom tele, ale budeme hľadať a pracovať aj s udalosťami, ktoré sme nesprávne strávili psychicky.
Čím ďalej, tým častejšie klinické testy na zdravotné problémy takmer nič neobjavia. Je najvyšší čas pochopiť, že všetko so všetkým súvisí. Hľadať príčiny našich problémov, ktoré sa hlásia skrze našu fyzickú úroveň. Anjeli nás nabádajú k tomu, aby sme sa o svoje telá lepšie starali a to predovšetkým láskou. Začať je potreba láskou k sebe samému a k svojmu telu. Seba-prijatie je základom k úspešnému uzdraveniu. Ako náhle uzdravíme vzťah k sebe samému, začnú sa uzdravovať aj vzťahy okolo nás. Tým sa začneme cítiť oveľa lepšie, krivdy uvoľníme odpustením a budeme sa tiež oveľa lepšie cítiť. Ale opäť, toto bude fungovať len tým, ktorí sa pre to rozhodnú.

Rok 2018 bude doslova odmenou za všetko, čo vysielame, ako myslíme, aký máme postoj. Od toho sa všetko odvíja. Naše vedomie sa mení. To trvá niekoľko rokov. Veľmi sme sa posunuli. Pre mnohých z nás bude tento rok rokom štartovacím, čo sa dá pomenovať tiež tak, že počíname úplne novú etapu. Minulosť tu nemá priestor. Ak sa budete stále minulosťou zaoberať, nebudete mať možnosť využiť veľmi Hostinné energie v tomto roku. Je najvyšší čas všetko, čo vychádza zo skúseností minulosti pretvoriť a vziať si z toho len to dobré, nie to, čo nás sprevádza v strachu, pochybnostiach, žiaľu, smútku, nenávisti, zlobe, hnevu, bolesti. Tieto energie nás nikam neposunú.

Je najvyšší čas sa rozhodnúť pre nový vzduch. Väčšina už sa starého zbavila a nové už prijíma. Vy, čo stále váhate, začnite. Vyhoďte všetko, čo už Vám neprináša radosť, a začnite žiť!

Práve rok 2018 nesie energie nádeje, lásky, harmónie a nových začiatkov. To ťažké už odchádza, buď tam môžete uviaznuť, alebo sa rozhodnúť ísť ďalej.

Prajem Vám veľa lásky, radosti, harmónie, zdravia a hojnosti. Kiež je každý Váš krok požehnaný. Prajem Vám, aby ste si dovolili v tomto roku rozkvitnúť a žiariť nielen ostatným na ich ceste, ale začnite tým, že rozžiarite seba samého. Tým rozžiarite aj ostatných a vytvoríte svetlo lásky a nádeje pre všetkých

Posolstvo anjelov pre Vás pripravila Hanka (vykladandelskymikartami.cz)

veštice online