Osem základných signálov, že je dotyčný tým pravým

Ako spoznať, že je to ten pravý

1) Zhodnete sa v základných životných rozhodnutiach

Partneri by mali mať aspoň základnú zhodu v najdôležitejších životných záležitostiach. Preto je potrebné si zavčas navzájom povedať, akú má kto predstavu. Ak jeden túži po pokojnom rodinnom živote a deťoch, zatiaľ čo druhý by chcel bez záväzkov cestovať po svete, potom taký vzťah pravdepodobne nebude mať dlhodobú perspektívu.

2) Váži si vás (a vy jeho tiež)

Bez toho by to nešlo. Pozeráte sa na vášho partnera trochu s dešpektom, príde vám hlúpe, že robí gramatické chyby alebo že nepozná hlavné mestá európskych štátov, zatiaľ čo pre vás sú to základné znalosti? Alebo naopak, zosmiešňuje vás občas partner kvôli niektorým vašim nedostatkom, a to dokonca pred ostatnými? Potom spozornite, pretože podmienkou dobrého vzťahu je vzájomná úcta a rešpekt.

3) Ste si istí svojimi citmi

Ak sa sama seba pýtate, či k svojmu partnerovi cítite lásku alebo ho vnímate skôr ako dobrého kamaráta, je to znamenie, že to asi nebude ten pravý. Je síce pravda, že najväčšia zamilovanosť po určitom čase vždy vyprchá, stále by ste ale mali vedieť, že city, ktoré k druhému chováte, sa dajú označiť ako láska.

4) Vaši priatelia vám navzájom sadnú

Máte nového priateľa, ale nesadnú vám jeho kamaráti, a preto sa vyhýbate spoločným akciám? Alebo naopak váš partner nemusí vaše kamarátky a nestojí o ich spoločnosť? Aj to môže byť jedným zo signálov, že takýto vzťah nemusí dlhodobo vydržať. Mať určitý okruh spoločných priateľov je totiž tiež dôležité.

5) Cítite sa pred ním prirodzene

Predstierate pred svojím partnerom, že ste sebavedomá a zábavná, aj keď v skutočnosti dávate prednosť pokojnej práci na záhradke? Snažíte sa na neho za každú cenu urobiť dojem? Potom sa zamyslite, či chcete “hrať divadlo” do konca života. V prítomnosti milovanej polovičky by ste sa mali cítiť úplne prirodzene a nenútene.

6) Rozumiete si v milovaní

Tiež intímne spolužitie je dôležitou súčasťou vzťahu. Ak máte v tomto smere výrazne odlišné požiadavky a vaše túžby sa úplne rozchádzajú, nie je to pre budúcnosť vzťahu rozhodne dobré. Aj keď teraz si hovoríte, že to podstatné nie je, je pravdepodobne, že už po pár rokoch sa na to budete pozerať úplne inak.

7) Záleží mu na vás

Každý vzťah nie je len prechádzkou ružovou záhradou, ale zákonite nastanú aj chvíle, ktoré sú ťažké a stresujúce. A práve vtedy by ste si mali byť istí, že vás ten druhý nesklame a bude tu pre vás. Byť oporou jeden druhému, to je nevyhnutný predpoklad fungujúceho partnerstva. Váš partner by vás mal vedieť podporiť a malo by byť na neho byť spoľahnutie.

8) Schopnosť komunikácie

O svojom partnerovi by ste mali vedieť všetko podstatné a on o vás. Nemali by ste pred sebou nič dôležité tajiť a mali by ste spolu vedieť dobre komunikovať. Ak máte pocit, že sa s vaším partnerom vlastne nikdy poriadne neporozprávate a že vám nerozumie, zbystrite.

Ako zistiť, či je dotyčný práve tým pravým?
Je tiež ďalšia možnosť, ako skúsiť zistiť, či je dotyčný práve tým pravým. Skúste si nechať vyložiť karty, možno vás prekvapí, aké tajomstvo odkryjú.
Zavolajte do našej veštiarne na telefón 0988 700 888.

veštice online