Magické a nadprirodzené schopnosti mačiek

Mačka - jej zvláštne a nadprirodzené schopnosti

Mačka je obľúbený domáci maznáčik, ktorého nájdeme v nejednej domácnosti. Na rozdiel od psov, ktorí im v rebríčku popularity konkurujú, je samostatnejší, nevyžaduje toľko pozornosti a starostlivosti. Tento mňaukajúci zvierací tvor zaujal po boku človeka dôležité postavenie už v staroveku – mačka bola domestikovaná pred mnohými tisíckami rokov. A už v minulosti ľudia vedeli, že to nie je len roztomilý tvor a maznavý spoločník, ale že jeho schopnosti sú v mnohom fascinujúce.

Mačka a magická symbolika

Už v starovekom Egypte ľudia považovali mačku za posvätnú a bola uctievaná. Pokiaľ jej niekto privodil smrť, potom aj on sám dostal trest smrti.

V stredoveku bola mačka spájaná s čarodejnicami ako ich verná spoločníčka. Dokonca dodnes nájdeme v nejednej rozprávke čiernu mačku, ktorá sa objaví na ramene čarodejnice čoby jej oddaná sprievodkyňa pri čarovaní.

K mačkám sa tiež viaže mnoho rôznych prísloví. Kto by nepoznal to najznámejšie, ktoré spočíva v tom, že ak nám čierna mačka prebehne cez cestu, znamená to smolu.

Toto domestikované zviera symbolizuje tajomno, nezávislosť, slobodu. K ďalším jeho charakteristikám patrí silná schopnosť empatie, náladovosť a nepredvídateľnosť.

Mačka a energie

V energetickej oblasti má mačka veľmi priaznivý vplyv, dokáže totiž energiu transformovať, a to pozitívnou cestou. Ak sa niekde nachádza negatívna energie, vie ju účinne premeniť na kladnú. Dokonca miesta, kde sa koncentruje pre človeka nevhodná energie, priamo vyhľadáva – v dome či byte sú to práve tie miesta, kde najradšej odpočíva a spí. Kým jej takéto polohy vyhovujú a neškodia jej zdraviu, ľudia by sa im mali rozhodne vyhnúť. Tejto úžasnej schopnosti mačky môžeme využiť a k vlastnému spaniu a odpočinku vybrať práve tie miesta, ktorým sa mačka skôr vyhýba. Tie sú totiž pre nás tými najlepšími.

A pretože, ako sme už spomenuli, dokáže mačka prečistiť negatívne energie a všetko záporné z nej odstrániť, pomôže tento domáci maznáčik udržiavať zdravé a energeticky čisté domáce prostredie. Nás to ovplyvní priaznivo, budeme sa cítiť celkovo lepšie a mať viac energie aj celkovej chute do života. Mačka dokáže tiež odstraňovať energetické bloky priamo v našom tele. Mačacie pradenie má schopnosť harmonizovať našu auru. A aj preto sa oplatí si mačku zaobstarať.

Mačka a nadprirodzené schopnosti

Mačka má vrodené telepatické schopnosti. Tiež vie predpovedať a veľmi dobre rozpozná blížiace sa nebezpečenstvo. V takom prípade môže aj zachrániť život, keď napríklad zavčas varuje pred požiarom alebo zemetrasením.

Mačka navyše vidí záležitosti, ktoré sú nášmu ľudskému oku väčšinou skryté. To platí najmä o astrálnych tvoroch a bytostiach. Tým, že ich veľmi dobre vníma a má prečisťujúci ozdravný vplyv, má rovnako schopnosť nás ochrániť pred hrozbami od astrálnych bytostí, ktoré nemajú dobré úmysly.

Veštenie online
Nielen mačka dokáže povzbudiť a dodať pozitívnu energiu. Metód existuje oveľa viac. S vešticou sa môžete poradiť, akým spôsobom úspešne bojovať s únavou alebo napríklad len zlou náladou.

veštice online