Ktorému znameniu zverokruhu sa radšej vyhnúť?

Baran (21.3. – 20. 4.)

Ľudia v znamení Barana sú väčšinou dominantní a neradi ustupujú, práve tvrdohlavosť je ich typická vlastnosť. Zároveň pre nich platí, čo na srdci, to jazyku. Touto často až prílišnou úprimnosťou môžu citlivým jedincom aj ublížiť. Nehodia sa preto príliš k Rakovi a Rybám.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pre Býkov je charakteristická túžba po stabilite. Stereotypy ich nenudia, naopak, často na nich dokonca lipnú, všeobecne totiž nemajú príliš radi náhle zmeny. Vzhľadom k svojej povahe si pravdepodobne nebudú rozumieť s Blížencami, Škorpiónom a Strelcom.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci zmeny milujú, majú radi prekvapenia, objavovanie niečoho nového a mnohokrát sú i prelietavý. S ohľadom na tieto vlastnosti len ťažko vytvoria šťastný vzťah s Býkom alebo Rakom.

Rak (22.6 – 22.7.)

Raci sú veľmi citliví a treba k nim tiež tak pristupovať. Kritiku zle znášajú rovnako ako výčitku a hádky. Pretože túžia po harmonickom spolužití, nebude im to najskôr príliš klapať s temperamentným Baranom, Levom či vášnivým Škorpiónom.

Lev (23.7 – 22.8.)

Lev je dominantný, rád sa hreje na výslní a užíva si pozornosť ostatných. Býva činorodý, živý a vášnivý. Stabilný vzťah pravdepodobne nevytvorí s pragmatickou Pannou ani citlivými Váhami či Rybami.

Panna (23.8 – 22.9.)

Pre Pannu je typický zmysel pre poriadok, je založená prakticky, svoju činnosť si dokáže starostlivo zorganizovať, niekedy je až perfekcionistická. Je jej pripisovaná tiež citlivosť. Rozumieť si nebude s Baranom a Levom.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Váhy sú pokojné a stabilné znamenia. Jedinci narodení v znamení Váh sú vysoko inteligentní, vnímavý, bývajú všestranne nadaní. Ich typickou vlastnosťou je spoločenskosť, majú okolo seba rady ďalších ľudí. Porozumenie nenájdu u Raka a často ani u Strelca.

Škorpión (24.10 – 22.11.)

Pre Škorpiónov platí príslovie, že tichá voda brehy myje. Navonok totiž nie sú príliš výrazní, ale ak ich spoznáte bližšie, zistíte, že je to len zdanie. V skutočnosti sú veľmi živý a pre emócie nejdú ďaleko. Vzhľadom na ich povahu nie sú príliš kompatibilní s Baranom a Levom.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Strelec je pomerne nestály, nie je u neho jednoduché u niečoho vydržať dlhšie. Napriek tomu mu nechýba energia, nadšenie a pracovitosť. Nesadne si s Vodnárom, Rybami a Býkom.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Kozorožec je poctivý, spoľahlivý a nerád porušuje pravidlá. Je citovo stály a pomerne ambiciózny, svoju cestu za splnením sna si však odpracuje poctivo. Z potencionálnych partnerov sa k nemu príliš nehodí Lev a Strelec.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Pre osoby narodené v znamení Vodnára je typická nestálosť, u ničoho nevydrží dlho, svoje postoje a nálady často a náhle mení. Milujú voľnosť a pocit slobody. Dlhodobý vzťah preto pravdepodobne nevytvorí s Pannou alebo Býkom.

Ryby (21.2 – 20.3.)

Empatické a vnímavé Ryby sú vždy ochotné pomôcť svojmu okoliu. Potrebujú sa cítiť milované a svoju lásku dokážu tiež opätovať. Potrebujú stabilné zázemie, preto sa nehodia k nestálym Blížencom, Strelcovi a Vodnárovi.

Veštenie online
Prečo si s niekým rozumieme a s niekým nie? Ako si svojho partnera udržať? Poraďte sa s vešticou a získajte stabilný dlhodobý vzťah.

veštice online