Kto som? Čas na zmenu?

Čas na zmenu?

Život prináša mnohé udalosti, príbehy a osudy. Naše životné cesty častou nie sú vôbec jednoduché. Každý z nás sa čas od času ocitne na križovatke, na ktorej rieši ktorú z rôznorodých ciest si vybrať. Niekedy tie križovatky pritom nemusia byť vôbec výrazné, proste len máme pocit, že by sme mali zmeniť smer.

Dovolenka nestačí

Nejde o krízové situácie a žiadne reálne ťažkosti. Z racionálneho hľadiska máme spokojný život, bezproblémový vzťah, pekný domov a dobrú prácu. A aj tak môžeme mať občas pocit, že by sme mali vystúpiť zo stereotypu a pohnúť sa niekam úplne inam. Nie, dovolenka nestačí, rozhodne nie týždenná. Možno je málo aj mesiac.

Žijeme v raji alebo nie?

Niekedy vnútorne cítime, že prišiel čas na radikálnu zmenu života. Ale čo keď nenastal? Čo keď je to len zakázané ovocie, ktoré nás vyženie z rajskej záhrady, ktorú si teraz dostatočne nevážime. Nebudeme sa môcť vrátiť a za bránami rajskej záhrady, v novej práci, v novom domove v novom vzťahu bude horšie.

Ako je to s týmito nutkaniami na zmenu? Sú oprávnené? Skutočne sme vnútorne nespokojní a len si to nevieme priznať? Alebo sa naopak ženieme za chimérou, ktorá vedie z raja rovno do pekla? Ako sa v tom vyznať?

Kto som?

Človek často vyhľadáva nové situácie a nové miesta, aby si upevnil svoju vlastnú identitu. Hľadá nové prostredie, novú kultúru, nových ľudí, aby v nich nachádzal aj sám seba. Hľadá sebarealizáciu, ktorá v zdanlivej spokojnosti a stereotype môže zanikať.

Každá z otázok teda začína pri tej kľúčové: “Kto som?”

Ak viete zodpovedať túto otázku, môžete rozlúštiť, či potrebujete v živote zmenu. Zistíte, či vám daný stav skutočne nevyhovuje alebo si len neviete vážiť toho, čo máte.

Každý z nás je iný a každému vyhovuje niečo iné. Niekto je napríklad rodinný typ a nesvedčí mu život zameraný na kariéru. Ďalší túži po slobode, dobrodružstve a poznávaní a v domácom prostredí sa cíti príliš zviazaný. Niekomu vyhovuje dominantný partner, ďalší zase potrebuje vo vzťahu toleranciu a úplnú rovnosť. Ten správny návod na život rozhodne neobkukáte u susedov. Pomoc však existuje.

Osobný horoskop

Na otázku “Kto som” vám môže odpovedať napríklad osobný horoskop. Horoskop na základe údajov o narodení analyzuje konkrétne postavenie hviezd v danom termíne. To sa totiž odráža aj v osobnosti.
Horoskop môže odhaliť aj skryté zákutia duše, zastrené túžby a potreby. Pomôže s definíciou kladných aj záporných stránok charakteru, ukáže potreby v oblasti rodinného života, partnerského vzťahu alebo kariéry.

Horoskop vám pomôže s hľadaním odpovede na kľúčovú otázku “Kto som.” Potom budete tiež vedieť, či je situácia, v ktorej sa nachádzate tá správna, alebo si prajete byť úplne inde a skutočne je čas na zmenu.

Osobný horoskop cez telefón
Nemusíte byť práve astrológ, aby ste dostali do rúk detailný osobný horoskop. Stačí využiť profesionálnych služieb našich veštcov. Tí vám osobný horoskop môžu zostaviť. Pri hľadaní odpovede na vaše otázky vám môžu pomôcť aj prostredníctvom výkladu kariet alebo napríklad výkladu snov.

Zavolajte do našej online veštiarne na telefón 0988 612 700.

veštice online