Jednoduchá mágia pre úplných začiatočníkov

Mágia a kúzla pre začiatočníkov

Máte pocit, že pre “bežných ľudí” mágia nie je? Potom vedzte, že aj úplní začiatočníci si môžu vyskúšať účinné kúzla. Pripravili sme si pre vás návod na také, ktoré sú natoľko jednoduché, že ich môže skúsiť skutočne každý. A ich jednoduchosť im nič neuberá na účinnosti. Overte si sami, že vážne fungujú.

Rituál so sviečkou pre privolanie lásky

Niet divu, že čarovanie, ktorá má za úlohu privolať lásku, patrí k vôbec najčastejšiemu. Veď kto by nechcel mať po svojom boku dobrého partnera, s ktorým môže zdieľať svoj život a ktorý mu bude oporou?

Samota ťaží, a ak sa týka aj vás, môžete skúsiť osudu napomôcť prostredníctvom magického rituálu so sviečkou. Kúpte si voskovú sviecu ideálne ružovej, prípadne červenej farby. Vyčleňte si čas, kedy vás nikto nebude rušiť. Sviečku zapáľte, pozorujte jej plameň a intenzívne si predstavuje, po akom partnerovi túžite. Myslite nielen na vzhľad, ale prevažne na jeho vnútro. Mal by byť charizmatický a vášnivý? Alebo radšej kľuďas a dobrák od kosti? Venujte tejto vizualizáciu budúceho partnera určitý čas a potom sviečku opäť sfúknite. Kúzlo môžete opakovať pravidelne, jeho účinok bude o to väčší.

Splnený tajných snov sa pohárom vody

Našu budúcnosť do značnej miery formujeme my sami, respektíve naše podvedomie. Preto môžeme mať aj priamy vplyv na tom, aké budú naše ďalšie dni a či sa splnia sny a túžby, ktoré uchovávame v našom vnútri.

Jednoduchý magický postup, ktorý môže viesť k naplneniu snov, je nasledujúci. Je potrebná iba viera v to, že kúzlo naozaj funguje. A tiež obyčajné poháre. Vyberieme si taký, ktorý bude slúžiť len pre čaro, takže počas dňa ho nebudeme používať k bežnému pitiu. Každý večer pred spaním do neho napustíme čistú vodu. Najlepšie donesenú z lesnej studničky, ale použiť možno aj normálnu pitnú vodu z kohútika. Tesne pred tým, než sa uložíme do postele, zavrieme oči a v duchu vyslovíme naše tajné priania. Budeme si predstavovať, aké by to bolo, keby sa skutočne naplnili. Pre zvýšenie účinku môže želanie zopakovať trikrát po sebe. Potom vypijeme pohár s vodou a pôjdeme spať. Tento magický rituál je potrebné opakovať každý večer tak dlho, kým sa náš sen nevyplní.

Predpovedanie budúcnosti s knihou

Zaujíma vás, čo sa bude diať v ďalších dňoch a aká bude vaša budúcnosť? Nie je nič jednoduchšie, než sa pustiť do veštenia. A nepotrebujete k tomu dokonca žiadnu krištáľovú guľu ani nadprirodzené schopnosti. Stačí totiž iba obyčajná kniha! Neveríte?

Jednoducho sa sústreďte na oblasť, ktorá vás zaujíma. Uspejete v náročnej skúške v škole? Stretnete už konečne osudového partnera? Podarí sa vám dostať na vedúce miesto v zamestnaní? Vždy sa však zamerajte iba na jednu vec, ktorá vás zaujíma. Následne si zo svojej knihovničky vezmite intuitívne jednu z kníh. Nechajte ruku, aby jednu sama vybrala, nečítajte si názvy titulov. Zatvorte oči a rovnako spontánne knihu roztvorte a zapichnite do jedného miesta prst. Potom už môžete oči otvoriť a prečítať si pasáž, na ktorú váš prst ukazuje. Práve tam sa totiž ukrýva odpoveď na vašu otázku.

Pozor, odpoveď býva často v symbolickej reči, preto chvíľu trvá, než pochopíte, čo konkrétne sa vám snaží text oznámiť.

Mágia a veštenie naživo
Ak si netrúfate sami čarovať, vôbec nevadí. Nechajte nahliadnuť do vašej budúcnosti skúsenú vešticu.

veštice online