Znamenie Býk – partnerská zhoda

Býk a Vodnár

Býk je vo vzťahoch stály, dôsledný a dobre sa ovláda. Vodnár je premenlivý, plný bláznivých nápadov a veľmi nerád každodenné povinnosti. Ťažko nájdu styčné plochy pre stavbu trvalého vzťahu. Vodnár sa musí veľmi starať a dokázať Býkovi, že je tiež zodpovedný a dôveryhodný. A Býk si musí obľúbiť romantický charakter Vodnára a neobmedzovať toľko jeho slobodu ako je jeho zvykom.

Býk a Strelec

Strelec je optimista, máva dobrú náladu a snažia sa unikať rôznym konfliktom. Veľmi rád sa venuje svojej profesii, čo občas nemusí vyhovovať Býkovi, ktorý je oveľa domáčtějším typom. Obe tieto znamenia ale môžu vytvoriť krásny aj celoživotný vzťah plný dôvery, ak Býk podľahne kúzlu Strelca a bude sa mu páčiť jeho priateľský charakter a životný optimizmus.

Býk a Váhy

Váha je zasnená romantická osoba, ktorá často mení city a občas býva obetí náhlych milostných vzplanutí. A to nie je presne to pravé orechové pre statného Býka, ktorý skôr očakáva kľud a dôslednosť. Preto si nebude príliš vážiť dosť povrchný prístup k životu Váhy a nebude akceptovať jej nestálosť. Obe znamenia môžu vytvoriť vydarený vzťah či sa vzájomne docenia, pochopí rozdiely, otvoria na zmeny a vďaka tomu obohatí svoju osobnosť.

Býk a Lev

Vzťah Býka a Leva môže byť plný konfliktov. Oba tieto znaky sú rady stredobodom pozornosti a nerady ustupujú. Zvlášť ťažké je to pre dominantného Leva, ktorý si myslí, že má vždy pravdu a chcel by si podriadiť podobne tvrdohlavého Býka. Býk je domácky typ, ktorý si myslí, že jeho rozhodnutia sú najlepšie pre domácnosť a stará sa ovplyvňovať správanie Leva. Ten vzťah môže byť vydarený, ale bude vyžadovať veľké množstvo kompromisov.

Býk a Blíženci

Spontánnosť Blížencov a sebaovládania Býkov často vedie k mnohým problémom vo vzťahoch. Obe strany mávajú problémy s akceptáciou vlastností svojho partnera. K tejto konfigurácii znamení zverokruhu je nutné pristupovať veľmi opatrne a úspech vzťahu záleží iba na množstvo obetí, ktoré partneri sú schopní priniesť, čo je občas nesplniteľná podmienka.

Býk a Baran

Býk je znamenie krajiny a Baran je znamenie ktorého živel je oheň. Takýto zväzok je pokus o spojenie dvoch sebe odporujúcich živlov. Býk je znamenie, ktoré si ťažko zvyká na energiu a spontánnosť Barana a Baran má pre zmenu problémy s materialistickým prístupom Býka. Všetky tieto rozpory ale najčastejšie mizne v spálni, kde protiklady si výborne vyhovujú.

Býk a Býk

Ak máme osoby z rovnakého znamení akým je Býk, tak väčšinou ide o ideálny pár. Je to spôsobené láskou k domácemu krbu a neustálu starostí, aby život s partnerom bol plný potešenie a zároveň aby mal partner pocit úplného bezpečia. Občas problémy môže pôsobiť tvrdohlavosť, ale podobnosť charakterov zjednodušuje hľadanie kompromisov.

Býk a Rak

Ako Rak, tak aj Býk patrí medzi osoby pokojné, vyrovnané, rozumné as dobrým sebaovládaním. Sú milovníkov domova, ktorí urobia všetko pre kvalitu domáceho krbu. Býk je dosť zmyselný, ale vo vzťahu dáva veľmi veľa – ale to isté očakáva od partnera. Rak nemá rád zmeny a stálej zvyky to je jeho druhá prirodzenosť. Obe znamenia dokážu vytvoriť kvalitné dlhodobý vzťah, ktorý sa opiera na dôvere a pochopenie partnera a prinesie obom stranám veľa uspokojenie.

Býk a Panna

Osoby narodené v znamení Panny sú dôsledné a rozumné. Váži si pokoja a bývajú veľmi dobrými rodičmi. Tieto vlastnosti často dokážu okúzliť Býkov, ktorí k nim majú tiež blízko. Obe znamenia môžu vytvoriť veľmi dobrý vzťah, ktorý sa opiera na dôvere – ani Býk ani Panna nie sú žiarlivými bláznov. Bude to kvalitný vzťah, ale bez nejakých výbuchov emócií a väčších milostných vzplanutí.

Býk a Škorpión

Tento vzťah je dosť zložitý. Škorpión je vášnivý, impulzívne a majetnícky. Najdôležitejšie pre neho sú emócie a chce ich vidieť a cítiť v každej chvíli svojho života. Ťažko to pochopí rozvážny Býk, ktorý si veľmi váži rozum a pokoj a emócie pre neho až tak veľkú rolu nehrajú. V takomto vzťahu asi nikdy príliš nuda nebude, ale konflikty budú dosť časté a hlasné.

Býk a Kozorožec

Spojenie týchto dvoch znamení je veľmi kvalitný. Býci a Kozorožci majú podobný charakter a tiež podobný rebríček hodnôt. Výborne sa ovládajúci Kozorožec, ktorý dbá o dom a rodinu sa výborne dohovorí s pokojným a rozumným Býkom, pre ktorého tieto veci sú tiež dôležité. V tomto vzťahu bude trochu menej romantiky a aj scény v spálni nebudú nejako zúrivo vášnivé, všetko sa bude opierať na pochopenie, priateľstvo a podobných hodnotách.

Býk a Ryby

Ryby navonok túži po novinkách a zmenách, ale v kútiku duše tají túžbu po stabilizácii a harmónii. Preto aj vzťah Býka a Rýb môže byť veľmi úspešný. Býk je pokojný a rozumný, preto dokáže dostřehnout a doceniť dobré vlastnosti Rýb. Súbežne Ryby si budú veľmi vážiť stálosti citov u Býka, jeho vernosti a oddanosti. Takýto vzťah môže priniesť obom stranám veľa satisfakcie.

veštice online