Horoskop napovie, ako ste na tom s alkoholom

Alkohol podľa znamenia zverokruhu

Poháru alkoholu by ste sa nedotkla ani omylom alebo vám občasné popíjanie nie je cudzie? Dávate prednosť pivu alebo vínu? Alebo sa považujete za skutočných znalcov whisky? Práve prístup k alkoholu a preferencie dokáže napovedať horoskop.

Baran (21.3. – 20. 4.)

O Baranoch je známe, že alkohol majú napospol radi. A mnohokrát zvládnu vypiť aj väčšie množstvo, bez toho, aby mali poriadnu opicu alebo bolehlav. Na druhú stranu, keď už to s pitím trochu preženú, je lepšie sa im vyhnúť, pretože bývajú hádavý.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

U tohto znamenia neplatí jedno pravidlo. Dá sa povedať, že každý Býk to má skrátka trochu inak. Väčšinou si však snáď každý Býk aspoň čas od času nejaký ten pohárik dopraje.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci si dokážu vychutnávať život plnými dúškami. Niet teda divu, že ani popíjanie alkoholu sa nebránia. Dokonca radi skúšajú nové značky alebo miešané drinky. Nie je výnimočné, že si vyrábajú aj svoj vlastný alkohol.

Rak (22.6 – 22.7.)

Pretože Rakov dokáže často rozhodiť aj úplná maličkosť, mali by si dávať veľký pozor, aby to v podobných náročnejších chvíľach neriešili alkoholom. Spadnúť do závislosti je pre nich totiž pomerne ľahké, vyliečiť sa však už oveľa ťažšie.

Lev (23.7 – 22.8.)

Hoci sú Levy dominantní a pomerne dosť sústredení na seba, k alkoholu pristupujú opatrne. Neplatí, že by sa mu úplne vyhýbali, ale rozhodne medzi nimi nie je veľa závislých jedincov, väčšinou totiž vedia piť s mierou.

Panna (23.8 – 22.9.)

Panna potrebuje mať všetko do detailov naplánované, spontánnosť jej je pomerne cudzia. Tiež jej prístup k alkoholu je premyslený, občas si vychutná pohárik s priateľmi alebo aj osamote, ale nikdy nezabúda, že s alkoholom by sa to nemalo preháňať.

Váhy (23.9 – 23.10.)

Váhy nezvládajú príliš dobre stres a náročné situácie. Ľudia v tomto znamení by si mali preto dať pozor na to, aby alkohol nebrali ako pomocnú barličku. Hranice medzi pravidelným popíjaním a závislosťou je veľmi tenká.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Medzi Škorpiónmi je pijanov pomerne dosť, odbúravajú tým nahromadený stres a alkohol im tiež pomáha sa uvoľniť. Pokiaľ to však preženú, bývajú veľmi konfliktní a niektorí aj agresívne. V takých chvíľach je lepšie ich nechať osamote až do tej doby než vytriezvejú.

Strelec (23.11 – 22.12.)

Pre Strelca je charakteristický zdravý nadhľad. A podobne to majú tiež s alkoholom. Nie sú zaprisahaní odporcovia ani jeho nekritickí obdivovatelia, ich vzťah k alkoholu je skrátka v zdravej rovnováhe.

Kozorožec (22.12 – 20.1.)

Citliví jedinci narodení v znamení Kozorožca si všetko príliš berú a dokáže ich rozhodiť naozaj málo. Našťastie však k alkoholu zvyčajne príliš netiahnu ani ho nevyhľadávajú. V opačnom prípade by ich mohol ľahko lapiť do svojich sietí závislosti.

Vodnár (21.1 – 20.2.)

Vodnári milujú čaro prítomného okamihu. A k užívaniu si života alkohol skrátka patrí, preto sa mu väčšinou vôbec nebránia. Ba naopak, nezriedka to málinko preženú.

Ryby (21.2 – 20.3.)

O Rybách je dobre známe, že sú citlivé a krehké stvorenia. Preto by mali k alkoholu, obzvlášť k tomu tvrdému, pristupovať obozretne a s maximálnou opatrnosťou. A rozhodne nie je vhodné to s pitím preháňať.

Horoskopy online
Máte pocit, že niekto vám blízky to s alkoholom príliš preháňa? Máte o neho strach? Alebo ste to dokonca vy, kto to často preženie? Aj v týchto prípadoch môže pomôcť mágia. Zavolajte do našej veštiarne.

veštice online