Čo všetko o človeku prezradí nos?

Čo všetko o človeku prezradí nos?

Ak sa s niekým stretneme, väčšinou sa zameriame predovšetkým na jeho oči. Oči sú totiž vlastne takým oknom do duše, zračí sa v nich okrem iného nálada, kladné aj záporné emócie a často podľa nich spoznáme, či hovorí dotyčný človek pravdu. Napadlo vás ale niekedy, že tiež nos môže o druhom prezradiť mnohé? Je to tak, najmä tvar nosa a jeho veľkosť naznačuje povahu, vitalitu a dokonca aj to, ako je daný jedinec náruživý v sexe!

Vlastnosti podľa tvaru a veľkosti nosa

Obyčajný priemerný nos

Ako taký nos spoznáte? Práve tým, že nás ničím viac neupúta, nie je príliš veľký alebo naopak malý a ani zvláštne tvarovaný. Je to proste normálne súmerný nos bežnej veľkosti. Čo vypovedá o jeho mužskom vlastníkovi? Predovšetkým to, že sa jedná o muža s pozitívnym sklonom k sexu, ktorý je náruživý a milovanie si dokáže naozaj vychutnať. To ale súvisí aj s menej potešujúce stránkou, majiteľ bežného nosa má totiž tendencie k striedaniu partneriek a ľahko podľahne kadejakej kráske.

Rovný malý nos

Rovný tvar svedčí o osobe, ktorá je vyrovnaná a vie presne, čo od života chce. K svojmu cieľu smeruje s pevnou vôľou, niekedy môže byť až príliš kritická. Mužskí majitelia takého nosa väčšinou doslova milujú sex – a to vo všetkých jeho podobách, niekedy môžu byť aj priaznivci neobvyklých praktík. Majú bohatú fantáziu a predstavivosť, milujú vzrušenie a všetko, čo s milovaním súvisí.

Nos pripomínajúce bambuľu

Jeho majitelia sú väčšinou dobrosrdeční a večne dobre naladení ľudia, s ktorými sa nudiť nebudete. Sú láskaví, ústretoví a majú dobrý zmysel pre humor. Takýto nos väčšinou ale nie je synonymom krásy, jeho tvar je trochu neobvyklý a pôsobí akoby sa rozpľasol. Nositel takého nosa si však vie posteľové hrátky patrične vychutnať. Ale pozor, väčšinou nevyhľadávajú klasické polohy, vzrušuje ich menej obvyklá erotika.

Mohutný orlí nos

Je to nos, ktorý málokto prehľiadne, väčšinou je okrem očí tým prvým, čo si na danom človeku všimneme. Akí sú takí ľudia? Väčšinou nepodliehajú citom a sú odolní voči emóciám, či už pozitívnym alebo negatívnym. Nie sú to teda typy, ktoré uprednostňujú dlhodobé vzťahy. Práve naopak, sex na jednu noc im nerobí žiadny problém. Bývajú to brilantní a navyše dobre obdarení milenci.

Malý zahnutý nos – pršáčik

Práve tvar takého nosa spôsobuje, že jeho nositeľ na nás pôsobia hneď od začiatku trochu drzým a odbojným dojmom. Napospol sú to ľudia temperamentný, ktorí majú sklon často meniť svoje rozpoloženie a náladu, preto je ťažké sa v nich vyznať. Zároveň sú ale príťažliví a dobre vedia zapôsobiť svojim prirodzeným šarmom. Muži s takýmto nosom sú napospol náruživí milovníci.

Úzky dlhý nos

Dlhý nos, ktorý je navyše trochu úzky, majú rezervovaní a skôr odťažitý ľudia, ktorí len zriedkakedy prejavujú svoje emócie. Málokedy uhádneme, čo si v skutočnosti myslia. Svoje pocity dokážu dobre skryť a pôsobia tak trochu nečitateľne. Aj v intímnej stránke sú trochu chladní a sex pre nich nie je tým najdôležitejším a ani ho príliš nevyhľadávajú. Na druhú stranu sú to ideálni partneri pre stabilný a dlhodobý vzťah.

Asymetrický nos

Nos, ktorý je na prvý pohľad krivý a asymetrický, ukazuje na jedinca s nevyrovnanou povahou. Sú to ľudia, ktorí tak trochu nevedia, čo od života vlastne chcú a svoje postoje často menia. S tým súvisí aj ich nespoľahlivosť a nestálosť. Na druhú stranu sú nositelia asymetrického nosa veľmi citliví jedinci s umeleckým nadaním. V milostnom vzťahu budú oddanými partnermi, ktorí urobia všetko, čo vám na očiach uvidí.

Ako čítať z tváre?
Niekedy ani tvar nosa alebo jeho veľkosť neprezradí o človeku všetko. Potrebovali by ste zistiť viac o niekom zo svojho okolia? Je vám napríklad sympatický a túžite vedieť, či vašu náklonnosť opätuje? Poradiť by mohla veštica alebo kartárka.

veštice online