Čínsky horoskop – čo prinesie rok prasaťa?

Čínský horoskop

Čínsky horoskop sa od toho nášho európskeho v mnohom líši. Jeho znamenia nesú podobu rôznych zvierat, ktorých je dohromady dvanásť. Jedná sa o Potkana, Byvola, Tigra, Králika, Draka, Hada, Koňa, Ovcu (Kozu), Opicu, Kohúta, Psa a Prasa. A práve 5. februára 2019 sme podľa čínskeho horoskopu vstúpili do roku Prasaťa. Tento rok je podstatne dlhší oproti tomu kalendárnemu, skončí totiž až 24. januára 2020.

Rok prasaťa pre jednotlivé znamenia

Krysa

Všetkým ľuďom v znamení Krysy by sa malo v roku Prasaťa pomerne dobre dariť, a to najmä v partnerstve. Tento rok je tiež vhodný na nadväzovanie nových a zaujímavých priateľstiev. Toto obdobie bude stabilné bez náhlych výkyvov, tiež pôjde o čas ideálny pre cestovanie, ktoré môže zároveň v prenesenom slova zmysle znamenať cestu duchovnú.

Byvol

Pre znamenie Byvola bude rok Prasaťa obdobím zaujímavých a nových príležitostí, bude však záležať len na konkrétnej osobe, či svoju šancu uchopí a využije ju. Tento rok bude šťastný hlavne z hľadiska vzťahov, priateľstva a rodinnej pohody.

Tiger

Pre Tigra bude rok Prasaťa šťastným obdobím snáď vo všetkých ohľadoch. Budete plní rôznych zaujímavých nápadov, otvoria sa vám tiež nové cesty, ako zúročiť svoj talent. V istom smere na seba môžete začať byť až príliš pyšní, so svojím vlastným úspechom sa lepšie vyrovnáte, ak sa o neho podelíte aj s ostatnými.

Králik

Aj pre Králiky bude nadchádzajúce obdobie celkovo skôr priaznivé, dá sa očakávať spokojnosť v partnerských vzťahoch, rodinná pohoda i úspechy v práci. Králiky môžu prežiť toto obdobie veľmi aktívne, o zážitky rozhodne nebude núdza.

Drak

Drak by sa mal v roku Prasaťa zastaviť a uvedomiť si, čo vlastne chce a potrebuje. Toto obdobie totiž bude aj jemu poskytovať mnohé zaujímavé príležitosti, nie do všetkých by sa mal však vrhnúť po hlave. Bude lepšie zachovať určitú obozretnosť a rozvážnosť, v opačnom prípade by mohli nešťastné rozhodnutia priniesť skôr škodu.

Had

Pre Hada sa bude niesť tento rok v duchu upevňovania priateľstiev, pre toto znamenie sú stabilné a pevné priateľské zväzky veľmi dôležité, toto nadchádzajúce obdobie je potom ideálne k ich posilneniu. K pozitívnemu vývoju by malo dôjsť v partnerstve, môže ísť dokonca o nájdenie životnej polovičky.

Kôň

Rok Prasaťa bude šťastným a naskrz priaznivým aj pre všetky osoby v znamení Koňa. Je však potrebné si tohto spokojného a príjemného obdobia vážiť, neprijímať ho ako samozrejmosť. O to väčšiu radosť z neho potom Kôň bude mať.

Ovca (Koza)

Ovca by sa mala v roku Prasaťa naplno venovať svojim koníčkom a záujmom, aj keď ide možno o také činnosti, pre ktoré nemajú ostatní príliš veľa pochopenia. V tomto období sa to môže zmeniť a pravdepodobne nájdu Ovce konečne uznanie pre to, čo robia.

Opica

Aj pre Opicu by sa malo jednať o všeobecne priaznivý rok. Mala by nájsť ideálnu rovnováhu medzi odpočinkom a aktivitou, správna rovnováha týchto činností jej prinesie ozajstné šťastie. Odporučiť možno tiež činnosti, pri ktorých sa nebude musieť viazať na ostatných.

Kohút

Pre Kohútov sa naskytne ideálna príležitosť zmeniť svoje negatívne vlastnosti a nájsť vnútorný pokoj a vyrovnanosť. Toto znamenie by malo pracovať na tom ovládať svoje emócie, predovšetkým zlosť a podráždenosť. Kohút by nemal zabúdať na svojich blízkych a mal by si dať pozor na to, aby ich nezanedbával.

Pes

Pes bude v tomto období veľmi činorodý a aktívny, naskytne sa skvelá príležitosť na využitie doterajších skúseností aj prirodzeného talentu. Je však potrebné ponúkanú šancu neodmietať, ale prijať. Objavia sa tiež zaujímavé možnosti cestovania a poznávania. Na druhú stranu je dôležité to s celkovou aktivitou neprehnať.

Prasa

Ľudia v znamení Prasaťa by si mali dať v tento rok, ktorý je zasvätený práve im, pozor na to, s kým sa priatelia. Iba ozajstné a pevné priateľstvá im prinesú úžitok. Toto obdobie bude optimistické a ako stvorené pre rôzne tvorenie a realizáciu dlho odovzdávaných nápadov.

Zaujíma vás, čo prinesie blízka budúcnosť?
Nie je nič jednoduchšie, než osloviť vešticu alebo si nechať vyložiť karty v našej online veštiarni.

veštice online