Vzťahy na pracovisku dovedú potrápiť. Vyzbrojte sa mágiou!

Mágia pre lepšie vzťahy na pracovisku

Mnoho ľudí tvrdí, že k spokojnosti so zamestnaním nie je ani tak dôležitá samotná náplň práce ako skutočnosť, aké sú na pracovisku vzájomné vzťahy. Snáď každý, kto mal zlú skúsenosť s niektorým kolegom či kolegyňou, to potvrdí. Veľa ľudí je kvôli zlým vzťahom pod neustálym tlakom, sú vystresovaní a nejeden človek rieši túto psychicky náročnú situáciu dokonca svojou výpoveďou a odchodom.

S kolegami je dobré vychádzať, ale niekedy to skrátka nejde

Dôvodov, prečo to na pracovisku škrípe, môže byť takmer neobmedzené množstvo. Bohužiaľ dobré pracovné vzťahy je potrebné udržiavať vzájomne. Ak teda jeden chce a druhý nie, môžete sa stavať na hlavu, ale nič s tým skrátka neurobíte. Niekto sa vyžíva vo vyvolávaní problémov, teší ho zhadzovať a ponižovať ostatných. Môže na vás byť tiež naložené príliš úloh, ktoré sa v danom čase jednoducho nedajú stihnúť. A niekedy stačí aj zdanlivá maličkosť. Napríklad keď sa v jednej kancelárii zídu dve kolegyne, z ktorých jedna by chcela mať od rána do večera zapnutú klimatizáciu, zatiaľ čo tej druhej to zdravotne nerobí vôbec dobre. Áno, naozaj banalita, ale ak ani jedna z kolegýň neustúpi, je hneď zamiesené na veľký problém. Občas tiež stačí prísť do nového zamestnania, kde je už utvorený zabehnutý kolektív spolupracovníkov, ktorí vás skrátka neprijmú medzi seba. A chodiť každý deň do práce, kde sa na vás pozerajú zvrchu, kritizujú aj dobre odvedenú úlohu alebo spoločne ohovárajú v kuchynke, to skôr či neskôr rozhodí snáď každého.

Mágia pre lepšie vzťahy na pracovisku

Spoznávate sa v niektorom z vyššie uvedených príkladov? Ešte než začnete spisovať výpoveď, skúste problém vyriešiť pomocou mágie. Za skúšku nič nedáte a je celkom dobre možné, že sa dočkáte prekvapivých zmien. Veď kto by nechcel ísť do práce bez stiahnutého žalúdka a s úsmevom?
Je vo vašej práci stále dusná a ťaživá atmosféra? Cítite prakticky permanentne napätie? Máte kolegu, ktorý vám dokáže hneď ráno pokaziť deň? Vyskúšať môžete krištáľ. Tento krásny číry kameň dokáže veľmi účinne pohlcovať negatívnu energiu, ktorá okolo vás prúdi. Položte si preto kryštál na pracovný stôl alebo ho noste čoby prívesok okolo krku. Medzi ďalšie kamene, ktoré majú podobné účinky, patrí napríklad olivín, ruženín, ametyst, hematit, avanturín a turmalín.

Ďalšou možnosťou je siahnuť po kúzelnom dare prírody – po bylinkách. K tým bežne dostupným patrí napríklad žihľava, oregano, rozmarín, šalvia a lipkavec. Všetky majú jedno spoločné, a tým je magické pôsobenie proti negatívnej energii a zlým úmyslom. Niektoré sú chutné a môžete si z nich pripravovať lahodný nálev, zo všetkých možno vytvoriť účinný ochranný talizman, ktorý bude odrážať útoky od kolegov.

Možno tiež vyskúšať esenciálny olej, pretože aj vône majú magické schopnosti a dokážu si s mnohými problémami dobre poradiť. V tomto prípade siahnite napríklad po esenciách z levandule, borievky alebo eukalyptu. Narieďte esenciálny olej tak, aby neškodil pokožke, následne malé množstvo naneste za ucho tak, ako sa aplikuje parfum. V neriedenej forme urobí podobnú službu aj jojobový a mandľový olej.

Vyzbrojte sa mágiou!
Nespráva sa k vám niektorý kolega férovo alebo vás za chrbtom ohovára? Skúste s vešticou odhaliť príčinu a zároveň ju spoločne odstrániť.

veštice online